Ugrás a kommentre

BB-8


Rog

Ajánlott hozzászólás

Ahogy a film előtt arra számítottam az új szereplők közül Rey mellett BiBi lett a másik nagy kedvencem. Igaz eleinte nem jött be hogy gömbölyű teste van de hamar megszoktam és idővel nagyon megszerettem.

Jellemét tekintve a korábban megismert droidok közül leginkább Artu-hoz hasonlít. Hozzá hasonlóan a kis golyónak is mintha lelke lenne. Jelét adta hogy hűséges, vagány, érzékeny és találékony. Méltónak találtam arra hogy a Star wars univerzum és azon belül a lázadók csoportjának része illetve tagja legyen.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz de Artu hat filmnyi előnnyel bír. Bőven volt alkalma mutogatni a vagányságát. Amúgy az ANH-t alapul véve a "bemutatkozása" idején ő se vitte túlzásba a vagánykodást. De nagyon hasznos dolgot mindketten csináltak: Artu leállította a hulladékzúzót BiBi pedig felébresztette Artut.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hupsz. Akkor zárlatot kapott az agyam értelmező része. Legalább nem írtam hülyeséget. :D

Azóta átgondoltam a dolgot és arra jutottam hogy nem igazán éri meg összeversenyeztetni őlet. Se vagányság se más szempontból. Amúgy is vagányak mindketten a maguk nemében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam magasan BB-8 lett a kedvenc droidom ezután a rész után. Annyira cuki, szerethető, aranyos. Imádom! Wall-E-ra emlékeztet egyébként. :)

Nálam BiBi Artuval osztozik az első helyen. Bár BiBi talán picit nagyobb helyet foglal el.

 

 

"Look sir, droids!"

Minden érának meg van a maga jellemző droidja. :P

Na ezt se gondoltam volna hogy BiBi kisebb Chopper-nél. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a BB egység egy cukorfalat! 30 éves meglett férfiember olvadozik egy ilyen aranyos droidtól. Besz*rás! Bár anno Wall-E is "megdobogtatta a szívemet" és tényleg van némi hasonlóság kettejük között. Hihetetlen, hogy egy gépet, ami nem is képes emberi hangon kommunikálni, milyen durva szinten képesek felruházni ilyen komoly tulajdonságokkal. Ez már R2-nál is sikerült, de BB-8 egyelőre csúcsra vitte ezt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor először Finn úgy tudta, hogy Poe meghalt és ezt közölte a droiddal, BB olyan szomorúan hajtotta le a fejét, hogy megszakadt a szívem. Nagyon emberi gesztusai vannak nekem is kedvenc lett (bár mellette Artut és Choppert is nagyon bírom).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor először Finn úgy tudta, hogy Poe meghalt és ezt közölte a droiddal, BB olyan szomorúan hajtotta le a fejét, hogy megszakadt a szívem. Nagyon emberi gesztusai vannak nekem is kedvenc lett (bár mellette Artut és Choppert is nagyon bírom).

Vagy amikor kérleli Reyt, hogy hadd maradjon vele, kivár, aztán amikor Rey beleegyezik, akkor gyorsan odagurul lelkesen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon aranyos droid (most majdnem azt írtam, kis lény, ami már eleve elárul mindent :D), akit (!) lehet, hogy a gyerekek kedvencének szántak, de tarolt a felnőttek között is, amint olvasom. :hehe: Minden jelenetében szeretnivaló, de nálam azok a kedvencek, amikor spuriznia kell. :D Olyan édesen gurul lélekszakadva, hogy meg kell zabálni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán még rakétája is van. :D

 

 

nálam azok a kedvencek, amikor spuriznia kell. :D Olyan édesen gurul lélekszakadva, hogy meg kell zabálni!

Erről jut eszembe hogy az a trélerben is mutatott Rey-ék után gurulós jelenetkéje nem igazán jön be. Valamiért kicsit idétlennek találom azt a részt. Ez az egy jelenete nekem valahogy nem klappol.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én kedvenc gesztusom tőle az, amikor Finnre és Reyre meredezik felváltva, mert nem tudja, hogy most kimondja az Ellenállás bázisának a helyét, vagy ne.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről jut eszembe hogy az a trélerben is mutatott Rey-ék után gurulós jelenetkéje nem igazán jön be. Valamiért kicsit idétlennek találom azt a részt. Ez az egy jelenete nekem valahogy nem klappol.

Nekem a trailerben volt fura önmagában, de a filmben remekül működik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én kedvenc gesztusom tőle az, amikor Finnre és Reyre meredezik felváltva, mert nem tudja, hogy most kimondja az Ellenállás bázisának a helyét, vagy ne.

Oltári volt. Azon mindenki nevetett. köztük én is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja az a jelenetke nagyon nagy. Főleg azzal a mutogatással a végén. :lol:

 

LnuZZsI.gif

 

 

Nekem a trailerben volt fura önmagában, de a filmben remekül működik :)

Nekem is jobban bejön a filmben. Csak nem eléggé de annyi baj legyen. Majd csak megszokom.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja az a jelenetke nagyon nagy. Főleg azzal a mutogatással a végén. :lol:

 

Ezen én is fetrengtem, nagyon laza a kis gömböc :D

Ha nincs ez a kis gombócka, végigbőgtem volna a filmet, viszont ő mindig megnevettetett :)

 

Olyan édesen gurul lélekszakadva, hogy meg kell zabálni!

 

Így igaz, bár én mindig sajnálom ilyenkor szegénykét, mert olyan picike az emberekhez képest, mégis lépést kell velük tartania :D

Szerkesztve: - DarthKirk
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így igaz, bár én mindig sajnálom ilyenkor szegénykét, mert olyan picike az emberekhez képest, mégis lépést kell velük tartania :D

Sokkal mobilisebb mint R2! Nagy sebességre is képes. :) Ilyennek képzelek el egy tovább fejlesztett droidot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem mondtam, hogy könnyű is! :D Meg azért annyira méretes, hogy nehéz legyen egy akkora golyót átfogni :D (Az a mozzanat nagyon tetszett egyébként :D )

De azért BB-8 egy aranyos kis apróság, akire vigyázni kell :)

 

 

Ápdét: Már elkezdődtek a találgatások, hogy hogyan is működhet BB-8. Egyelőre egy angol nyelvű cikkre bukkantam, van benne egy rajz is a lehetséges megoldásról (aztán vagy így van, vagy nem):

 

http://jalopnik.com/the-new-star-wars-droid-is-not-cgi-so-how-does-it-wor-1698461524

 

 

Találtam egy videót is, BB-8 ismerkedik a közönségtalálkozók hangulatával :D

(Mintha a publikum meg lenne lepődve, hogy BB-8 valódi és tényleg működik, nem?)

 

http://www.youtube.com/watch?v=A_K10fX9DSY

Szerkesztve: - DarthKirk
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.