Ugrás a kommentre

Ki mit vár a nyolcadik epizódtól?


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Mindenesetre én bízom Rian Johnson kreativitásában, az eddigi munkáit szerettem.

 

Ezzel én is pont így vagyok és egyébként nagyon bizakodva tekintek a következő filmre. Szerintem valami egészen eredetit fognak alkotni, legalábbis ezt remélem. :)

Egyébként az elvárásom az lenne a résszel kapcsolatban, hogy legyenek kreatívak és lepjenek meg, Rey-el, vagy Snoke-al, a gonosz karakterek motivációival, a történetvezetéssel stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy olyan várakozást is olvastam egy cikkben, hogy Poe és Finn összejönnek a nyolcadik részben. :D Ez lenne az első meleg kapcsolat az SW filmekben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Külföldi oldalon olvastam, és abból várja, hogy szerinte a film végén amikor Poe és Finn újra találkoznak, nagyon bensőségesnek tűnt a kisugárzásuk egymás felé. :D Persze az smafu neki, hogy Finn máris belezúgott Rey -be. De ki tudja...ha ló nincs, jó a szamár is. Luk-luk csak a forma más. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondtam én, hogy vannak ám itt teóriák. XD Rey arcát megnézném, de Leia is odaszólhatna Luke-nak, hogy "ehhez képest a mi csókunk csak gyerekcsín". :D Lehet ám, hogy az Ep.8 nyitójelenetében egy szivárványfestésű X-Wing fog elrobogni, a film végére pedig még dobozokat is kötnek utána az újdonsült pár tiszteletére. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerinte a film végén amikor Poe és Finn újra találkoznak, nagyon bensőségesnek tűnt a kisugárzásuk egymás felé.

Egyrészt a film végén nem találkoznak, hacsaknem ugrott be Poe, hogy ő is adjon egy homlokpuszit a kómában fekvő Finnek. Egyébként az, hogy kb 1mp-re megölelik egymást, úgy haverosan, meg hogy Poe azt mondja, hogy "Jó srác vagy", hát én messze nem nevezném bensőségesnek :) De azért lehet álmodozni, csak ilyeneket nem érdemes. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt a film végén nem találkoznak, hacsaknem ugrott be Poe, hogy ő is adjon egy homlokpuszit a kómában fekvő Finnek. Egyébként az, hogy kb 1mp-re megölelik egymást, úgy haverosan, meg hogy Poe azt mondja, hogy "Jó srác vagy", hát én messze nem nevezném bensőségesnek :) De azért lehet álmodozni, csak ilyeneket nem érdemes. :)

 

Ki tudja mik történnek a kóma ideje alatt, állítólag a kómás betegek hallják ha beszélnek hozzájuk, lehet Poe mindennap ott gubbaszt Finn mellett a kezét fogva. :D

Vagy Poe segít Finnek a gyógyulásban ő tanítja meg újra járni meg ilyenek és hát a gondoskodó törődés lángra lobbant valamit, van ilyen nem egy filmben :D :D :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hoth-os jelenetben nekem nem a "melegség" hanem a féltékenység (ugye pár órája smárolta le Luke-ot Leia) jött át. Elég feszült ott a légkör szerintem.

 

Viszont van "melegség" pl. amikor a yavini csata előtt búcsúznak el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka-Ventress-Bariss édes hármas ha már itt tartunk. :D

Azért ez az Ep.8 idején már amúgy se lenne túl dinamikus játék. :D :D

 

Szegény Rey meg, eddig csak azon viccelődtek vele, hogy Anakin és Luke is elvesztett pár végtagot a trilógiák középső részeiben, ill. hogy meddig tartogathatta ott a kezében Luke kardját. Most meg már a trióból a két faszit egymással akarják összeboronálni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, hogy a folytatásra most a Köztársaság áll elő valami brutális technológiával. A Birodalomnál ott voltak a Halálcsillagok, szuper csillagromboló, az Első Rendnél a Starkiller, de a TCW-ban is rendszerint a CIS állt elő a különféle csodafegyverekkel meg igazán ütős technológiai újításokkal. Tök jó lenne, ha az új filmben most végre a hősök mutatnának fel valami ilyet. Olyasmit, mint pl. a Rebels-ben a B-Wing volt, csak sokkal nagyobb kaliberben.

 

Amúgy is nagyon remélem, hogy a 8-9-re nem megint a jók lesznek underdog pozícióban, bár azért vannak félelmeim e téren. Legyenek viszonylag kiegyenlítettek az erőviszonyok, vagy ha már muszáj valamelyik félnek, akkor most inkább a rossz oldal legyen elmaradva. Már csak azért is, mert a Saga végére (ha tényleg nem folytatják) most már elvárom, hogy a negatív oldal legyen teljesen lenyomva, minden kétséget kizáróan megsemmisítve, ami hosszútávon garantálja a nyugodtabb és békésebb időszakot.

Ehhez pedig jó forgatókönyv lenne, ha az Első Rend nem lenne olyan brutálisan erős, a Köztársaság a 9-re már fölényben lenne, csak épp a kegyelemdöfés leadása lenne egy nehéz és gyötrelmes lépés. Az igazán nagy dráma pedig nem is annyira a galaktikus háború kapcsán forogna (mert itt egyértelmű lenne, hogy ki fog nyerni, csak idő kérdése), mintsem inkább a karakterek és az Erő terén. Ezt úgy képzelem el, hogy Snoke-éknak nem is annyira az a fontos, hogy az Első Rend uralkodjon és nyerjen háborút, sokkal inkább mondjuk a jedik kiirtása vagy az Erővel kapcsolatban valami machináció. Ez okozná az igazi izgalmat, ez lenne, ami csak az utolsó percben oldódik meg és zárul persze pozitívan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Jobban belegondolva nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyire fognak belefolyni az Erő témába? Ez a Star Wars egyik esszenciája. Lucas nagyon jól kitalálta és kidolgozta a dolgot. Igazi kihívás ehhez mélységében hozzátenni dolgokat. A TCW -t azért nem hozom fel példának mert abba szerintem még Lucas szavai is belejátszottak, itt viszont tőle teljesen függetlenül kell valami érdekessel előállni egy olyan témában, aminek Lucas a szakértője.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban belegondolva nagyon kíváncsi leszek, hogy mennyire fognak belefolyni az Erő témába? Ez a Star Wars egyik esszenciája. Lucas nagyon jól kitalálta és kidolgozta a dolgot. Igazi kihívás ehhez mélységében hozzátenni dolgokat. A TCW -t azért nem hozom fel példának mert abba szerintem még Lucas szavai is belejátszottak, itt viszont tőle teljesen függetlenül kell valami érdekessel előállni egy olyan témában, aminek Lucas a szakértője.

Erre én is kíváncsi vagyok. Ugyanakkor ha visszagondolok arra, hogy a TCW-ban miképp nyúltak ehhez a témakörhöz, akkor elég ambivalens érzések fognak el. Ebben pedig Lucas keze is benne van, szóval bármi is történjék ezen a fronton, az szerintem nem Lucas hiányának lesz betudható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy az Erő-szellemek kérdése már kánon, ahhoz igazodni kell (már ha taglalni akarják persze). Persze nagy kérdés, hogy mivel akarnak foglalkozni majd a filmben. Az Erő szerves része az SW misztikumának, így szinte megkerülhetetlen a VIII részben aminek már mélyebben kell taglalni a TFA -ban felvázolt dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint belebotlottam abba az okba, ami miatt még inkább várom a nyolcadik részt. :)

 

Rian Johnson: "There was something really beautiful about the prequels" :clap:

Hmmm... szívesen megszegném a fogadalmam :P de tartom magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak ennek hatása meg nehogy az legyen, hogy a történet az ep1-2-3 sztorielemeiből épül fel, a helyszínek meg így néznek ki: Coruscant 2.0, Naboo 2.0, Geonosis 2.0, az Első Rend meg elkezd modernizált keselyű droidokat és B3-as harci droidokat használni. :lol::evil:

Viccet félretéve, érzésem szerint ebben az epizódban több lesz az idegenebb világ, több lesz az idegen, és valószínűleg a nézőpont is tágabb lesz. Mintha Johnson ezekkel a megnyilvánulásokkal nem csak azt akarná jelezni, hogy ő szereti az ep1-2-3-at, de lassan tudatosítja is, hogy az ő filmje inkább annak a trilógiának az irányába húz el. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... szívesen megszegném a fogadalmam :P de tartom magam.

Na, hát most jött el a pillanat, hogy feltérképezzem Rian Johnson munkásságát. Megmondom őszintén a Looper kivételével nem láttam más filmjét, és ha jól tudom (bár nem akarok hülyeségeket beszélni, és most rá sem guglizom) az Ep VIII operatőrével több filmben is együtt dolgoztak, úgyhogy biztos jó lesz egy kis kép és hangulat alkotásra a dolog :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viccet félretéve, érzésem szerint ebben az epizódban több lesz az idegenebb világ, több lesz az idegen, és valószínűleg a nézőpont is tágabb lesz. Mintha Johnson ezekkel a megnyilvánulásokkal nem csak azt akarná jelezni, hogy ő szereti az ep1-2-3-at, de lassan tudatosítja is, hogy az ő filmje inkább annak a trilógiának az irányába húz el. :hmm:

A próféta szóljon belőled. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd írj a tapasztalataidról, engem érdekelne.

Rendben van. Kezdésnek Rian első nagyjáték filmje (írta és rendezte) lesz terítéken, 2005-ből a Brick (Beépülve), az operatőr Steve Yedlin, úgyhogy mondhatjuk, nagyvonalakban adott az Episode VIII felállása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.