Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Megmelegszik addigra.

Pont ezt akartam én is írni erre :) Annyi idő után már nem az igazi. Fel kell pattanni azonnal, ahogy vége, hátha nem lesz nagy sor :) Én biztos azt csinálnám. No meg persze a büfé közelébe ülni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A német stadionokban a szünetben kiszolgálnak kb 60-80 ezer embert. Meg kéne kérdezni tőlük hogy csinálják. Azt hiszem előre vannak csapolva a sörök, és szurkolói kártyával fizetnek. Hallottam még olyan megoldásokról is, hogy ételvonat halad a sorok között amin kolbász és sör is van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkodtam, hogy a piás topicba vagy ide tegyem be, de ennél maradtam:

Leginkább a részeges karatemesternek, Oldie-nak ajánlom, egy jó kis ismeretterjesztő videó, hogy hogyan is működik az alkohol.

http://www.youtube.com/watch?v=awRpr-m76WQ

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csütörtöki eset, de azóta is ezen röhögünk.

Közös ellenőrzés társhatóságokkal.

Rendőrök. Közúti ellenőrzés. Hűtőkamionok ellenőrzése.

Rendőrnél távcső. Figyelik hogy melyik kamionnak van hűtőberendezése, azt félreintik, átnézik az állategészségüggyel közösen.

Nehogy megbuggyanjon a sonka, amit ugye húsvétkor el kell adni.

És mit állított meg a rendőr, élelmiszer-higiéniai ellenőrzésre?

Halottaskocsit.

Még rá is volt írva, mellesleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csütörtöki eset, de azóta is ezen röhögünk.

Közös ellenőrzés társhatóságokkal.

Rendőrök. Közúti ellenőrzés. Hűtőkamionok ellenőrzése.

Rendőrnél távcső. Figyelik hogy melyik kamionnak van hűtőberendezése, azt félreintik, átnézik az állategészségüggyel közösen.

Nehogy megbuggyanjon a sonka, amit ugye húsvétkor el kell adni.

És mit állított meg a rendőr, élelmiszer-higiéniai ellenőrzésre?

Halottaskocsit.

Még rá is volt írva, mellesleg.

 

Ez hatalmas. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak lazán :lol:

 

A Nyuszika a patak tükrében piros pöttyöket nyomogat az arcán. Arra sétál a Róka. Jót mosolyog a látványon:

- Mi van Nyuszika ?! Pubertás ?

- Frászt. Sörét!

 

 

Agresszív kismalac áthajt a piroson. Megállítja a rendőr:

- Kismalac, ez a piros lámpa 5000 forintodba kerül.

- Drága, NEM KELL!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Te, apjuk, figyelj már! A gyerek nem száll le a nyakamról, hogy vagy vegyek neki biciklit, vagy játsszak vele papás-mamást.

- Hát, asszony, pénzünk nincsen a biciklire, úgyhogy játsszál vele, amit akar, hogy maradjon békén!

- Anyu, vegyünk nekem biciklit!

- Már mondtam, kisfiam, hogy nincs rá pénzünk.

- Jó, akkor játsszál velem papás-mamást!

- Na jó, hogy kell azt játszani?

- Hát, fürödj meg, aztán öltözz hálóingbe (anyuka megteszi).

- Most bújj be az ágyba, és várjál rám! (anyuka ezt is megteszi).

A gyerek felöltözik apja ruhájába, fogja apja táskáját, benyit a hálószobába és odaszól anyukának:

- Hé, asszony, öltözzél! Megyünk biciklit venni a gyereknek!

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

 

Ha olvasás nélkül kitörlöd ezt az e-mailt, akkor neked tényleg nincs szíved! Küldd tovább, de aztán tényleg! Ugyanis Fatima el Abdullah Omar Dzsihad Kalifa Hamasz Dzsamburi 114 éves, szőke, tősgyökeres stockholmi kislány, többszörösen áttételes, súlyos anorákban szenved.

 

Ezért apukája, Björn Allah bin Vejnemöjnen egyezséget kötött a Világkereskedelmi Kamarával, hogy ha valaki elolvassa ezt az e-mailt, és nem törli ki, hanem kinyomtatja, és zöld szövegkiemelő filccel megjelöli a szövegben szereplő összes olyan határozatlan nevelőt, amely jambikus pentameterben íródott és főnévi igenév előtt áll, továbbá ezen kinyomtatott példány felmutatása mellett a karancsi ABC-ben három darab friss vajas zsemlét vásárol, akkor az egyik zsemle árát a Világkereskedelmi Kamara arra fogja fordítani, hogy minden tavaszi napéjegyenlőségtől számított első holdtölte után született vörös harántcsíkos kiscica fényképét elküldi Fatimának, ezzel járulva hozzá, hogy a kislány megnyerhesse az iskolai papírgyűjtő versenyt.

 

Ha van szíved - márpedig miért ne lenne -, ne törlöd ki ezt az e-mailt, hanem küldd tovább legalább harmincnégy barátodnak!!!

 

Ugyanis például:

 

- Monica Lewinsky nem küldte tovább, ezért másnap orálisan ki kellett elégítenie Bill Clintont.

- Kovács István csepeli öntőmunkás továbbküldte, ezért másnap nyert a céllövöldén egy piros alapon fehér pöttyös vattamacit.

- Szaddám Huszein nem küldte tovább, le is rohanták Irakot.

- Kovács Hajnalka erotikus egyéni vállalkozó és szellemi szabadúszó sem küldte tovább, másnap HIV-et, Hepatitis C-t és szifiliszt kapott egyszerre, ráadásul az öngyújtójával tök véletlenül leégette a haját, majd elesett és eltört huszonhárom csontja, később pedig levágta a lábát a villamos, fél szemét kicsapta a saját melltartópántja, mire az egyik melléből kiesett a szilikon.

 

Úgyhogy ne törölj, küldj! Köszi a segítségeteket!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.cracked.com/forums/topic/85335/photoplasty-1-5.3.11-classic-movie-scenes-ruined-by-product-placement/0

Emlékezetes filmjelenetek - 'product placement'-tel súlyosbítva. Egyelőre hét oldalt lapoztam át, mindegyiken volt néhány fájdalmas :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.