Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Szülők halottak? Luke esetében ez azért csak féligazság. Meg azért aranyos a "lány barátra" betenni Leiat, mint testvért, Yoda mellé meg Flitwicket, aki még a könyvben sincs akkora szereppel felruházva, mint Yoda. Aranyos, de mint a legtöbb ilyen, néha kicsit izzadtságszagú. Amúgy állíthatnák ilyet a Gyűrűk Ura mellé is... ja, már állítottak is. :D

Ez csak egy vicces kép, neves és kész! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=uuq9yoeAAR0&feature=feedf

 

Fúú gyerekek én ezt 10 évvel ezelőtt 7 évesen mennyit néztem a német csatornán (innen a német tudásom nagy része :D ). Érdemes a németül tudóknak nézni a többit is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

 

Két pár minden hétvégén összejár kártyázni. Egyik este John véletlenül leejtett egy lapot az asztal alá. Amikor lehajolt érte észrevette, hogy Bill felesége nem visel bugyit. Ezen úgy meglepődött, hogy amikor fel akart egyenesedni az asztal alól, beverte a fejét az asztal lapjába. Teljesen el volt vörösödve, amikor végre a helyére ült. Később John kiment a konyhába inni egy kis üdítőt. Bill felesége követte, majd megkérdezte tőle: - Tetszett, amit az asztal alatt láttál? - Igen. Mire a nő azt mondta: - Megkaphatod, de száz dollárodba fog kerülni. - Tetszik az ajánlat. - Jó, akkor péntek délután, mivel Bill dolgozik akkor, te meg nem, kettőkor várlak. Eljött a péntek és John el is ment két órára. Miután kifizette a pénzt, bementek a hálószobába, és vadul egymásnak estek. Miután John elment, Bill is hazaérkezett este. Megkérdezte a feleségét: - Délután itt volt John? - Igen, beugrott egy pár percre. - Adott neked száz dollárt? - Hát, adott - válaszolta a nő attól félve, hogy a férje tudja. - Jó - mondta Bill. - John délelőtt odajött hozzám, és kölcsönkért száz dollárt. Azt mondta, egy fontos találkozóra kell mennie, de hazafelé beugrik hozzánk, és visszaadja a pénzt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maksa Zoltán mint vizsgáztató tanulóvezetőknél :lol:

 

 

Hölgyem, ha már most eltakarja a szemét, mit csinál majd közvetlen

balesetveszélynél? Akkor induljunk! Jaj, de ügyesen elindította, pedig a

kulcs még itt van a zsebemben. Mondja mi a tisztelt férje foglalkozása?

 

Nagyon szép volt ez a rutinkör!!! Miután az a két úr ott előveszi az

emelőt és felemeli a kocsit, addig a többiek megpróbálják a még

használható bójákat a kocsi alól kiszedni és újra felállítani.

 

Maga miért nem szállt még be? Hogy nincs nyitva az ajtó? Uram ez nem

busz, hogy mindent a sofőr csinál! Húzza fel a kilincset! Ne annyira...!

Hogy áll az az ajtó? ... Mint a Lamborghinin!

 

Óóóó, ismét egy hölgy, nagyon jó! Hogyan kedves?! Ja hogy

szimpatikusak a pedálok? Árulja el nekem milyen tanuló volt?! Aha,

látom tovább nem jutunk, ezért lámpát kapcsolgatni megtanítom. Ha

egyet kattint semmi sem történik, ha kettőt, akkor a szembejövő

csúnyán villogni kezd, ha hármat, akkor...neeeee! Tudtam, hogy letöri!

 

Ki jön? Magácska elég fiatal! Igen, tényleg nem zsetonnal megy, maga

nagyon jó megfigyelő. És áramszedő sincsen hátul, úgy bizony! Nem

kémnek készült valamikor? Ha kigyönyörködte magát a visszapillantó

tükörben, talán indulhatnánk. Szépen engedte fel a kuplungot, de ha

gyakran fog így elindulni, a várakozók asztmát kapnak a gumifüsttől!

 

Uram, ha becsatolta magát indulhatunk. Mit csinál? Ez nem bicaj, hogy

a két szélső pedált felváltva kell taposni! Most kimegyünk a

forgalomba. Balra van egy teherautó, vigyázzunk! Igen ez itt jobbra a

járda, ahol most megyünk, most egy kicsit balra, vissza az útra! Én a

villanyoszlop után gondoltam, nem vele. Ha gyakrabban fékezne, a Zil

hátulja nem hagyna olyan mély nyomokat a motorháztetőben.

Fektessem az anyósa képét a fékpedálra, hogy rá merjen lépni??

 

Jöhet a következő! Mit kérdezett? Hogy miért van a kocsinak csak a két

oldalán kerék? Szerintem ennyi esélyt még adhatunk a gyalogosoknak,

vagy nem? Hát ahogy maga kormányoz, még a kéményseprő sem

érezheti magát biztonságban. Igen a tetőn! Ugye maga szokott Forma-

1-et nézni? Ne is kérdezze, a fordulatszámból jöttem rá. Most éppen az

infravörös tartományban van a mutató, látja? Kiértünk a lakott

területről, most gyorsíthatunk 80-ig. Tökéletes, de itt már nem kell

végig egyesben menni, mint a rutinpályán! Kapcsoljon kettesbe! Áááá,

ha a kuplungot benyomta volna, a váltót még talán megvette volna a

bontó.

 

Kérem a következőt! Ha tudtam volna, hogy maga így vezet,

bukócsövet szereltetek az autóba! Amint látom, maga mindent kihozott

a motorból, beleértve a főtengelyt is. Igen az röpült ki az előbb. Sebaj,

már úgyis törzsvendég vagyok az autószerelőnél.

 

Maga az utolsó? Kár, pedig még nyitva van a roncstelep! Miért nem

megy? Sebességbe kéne tenni! Nem, nem rögtön RAKÉTA fokozatba.

Hogy kapcsolgat? Mint egy zárlatos telefonközpont. Lottóznia kéne,

tudja! Nyolcadszorra még senkinek sem sikerült ma megtalálni az

egyest. Jöjjön, maga lesz az utolsó! Nem mohikán, ne féljen! Most meg

hová fut? A WC nem arra van!

 

Hát igen! Ismét egy új csoport. Szóval, maguk akarnak megtanulni

vezetni, akarom mondani jogosítványt szerezni. Remélem bukósisakot

mindenki hozott magával! Nem, nem az a macakendő ott az idősebb

hölgy fején nem lesz elég! Akkor bemutatkozás! Ez itt az autó. Még 0

km-es, de ahogy magukra vetem a tekintetem, 10 km-nél nem fut

többet totálkárig. Nincs benne ABS, sem EDS, de ÁFA az van, úgyhogy

vigyázzanak. Előre felhívom a tisztelt tanulók figyelmét, hogy a

jogosítványt nem a vizsgaidő alatt a szélvédőre gyűjtött gyalogosok

száma alapján kapják meg! Kérem az első kamikázét!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mielőtt elolvasnátok ezt: kérlek, ne szóljatok meg. Csak megosztom veletek a történetemet, ahogy kértétek.

 

Hű... oké, nem gondoltam, hogy valaha is elmondom ezt akárkinek, de hát késő van, meg álmos is vagyok, szóval kiírom magamból most. Aztán meg valszeg meg is bánom holnap reggel. Jellemző.

 

Először is némi háttérinfó. Anyám meghalt akkor, mikor megszülettem. (Nagyon dögös volt amúgy, de nem róla szól ez a sztori. Kissé perverz vagyok, tudom, de hát ez van.) Így apám rokonai neveltek fel, mert apám kissé idegbajos, és lelépett, mielőtt megszülettem. Érthetitek, kissé elb*szták a gyerekkorom.

 

Na szóval, a nővérem és énköztem eleinte elég nagy volt a közöny. Úgy húsz lehettem, mikor észrevettem, mennyire dögös.

 

Nem akarom részletezni, de... találtam egy videót, amit ő csinált, saját magáról. Tudtam, hogy nem nekem készítette, de olyan rohadt szép volt, hogy rögtön kétszer is megnéztem. Még elnézegettem volna egy kicsit, de mikor megtaláltam, beütött mindenféle geb*sz, és tipliznem kellett otthonról. (Apám rokonait pedig elvitték a rendőrök. De erről inkább nem mesélnék.)

 

És... akkor erősen vágyakoztam iránta. Ő is rendőrök elől menekült, sőt, pont hogy a sittről kellett kimentenünk a haverommal. Amikor megláttam, a hosszú vágyakozás után, legszívesebben azonnal rámozdultam volna. Így visszatekintve eléggé necces a dolog... de szerintem ő is kedvelt engem. Még meg is csókolt, miután kihoztuk onnan... és nem olyan testvéries puszi volt. Egyáltalán nem volt szenvedélyes, vagy akármi, de nem olyan, amit testvér ad.

 

Miután elhúztunk, a húgom haverjaihoz mentünk. Az odaúton a haverom kissé célzott rá, hogy fekszik neki a húgom, és féltékeny is lettem rá. Jóképű fickó, és még úgy is, hogy a csaj a testvérem volt, vetélytársnak éreztem. Semmi sem történt köztem meg a húgom között egy ideig, talán csak egy kis ölelkezés.

 

A rendőrök nagyon rászálltak minden ismerősömre, szóval nem igazán volt nyugtunk. Erre nem vagyok különösebben büszke, de szerintem élveztem is egy kicsit a dolgot.

 

A haverom meg a húgom sohasem keféltek, amennyire én tudom, de azon kívül csináltak ők mindenfélét. Azidőtájt megsérültem egy balesetben, mit ne mondjak, majdnem meghaltam. De amíg lábadoztam, bejött a húgom, és mint derült égből a villámcsapás, megcsókolt, hosszan és szenvedélyesen.

 

Sajnos(vagyis inkább szerencsére), nem lett belőle semmi. Különváltunk egy időre... belőlem kezdett szentfazék válni, és igyekeztem elfojtani az ösztöneimet. Frankón is ment egy ideig, mintha teljesen kibékültem volna magammal. De úgy egy év múlva elmentünk vitorlázni(nem randi volt, nehogy arra gondoljatok), és a legdögösebb bikiniben volt, amit valaha láttam, a bikinivel együtt meg minden régi érzésem visszatért. Hajh.

 

Aztán meg összejött a haverommal. Nem is lepődtem már meg rajta.

 

De még azután, hogy összejöttek, egy bulin kimentünk a szabadba, csak ő meg én. Nagyon intim pillanat volt. Szerintem még lehetett is volna belőle valami, csakhogy elb*sztam az egészet, mert elmondtam neki, hogy Darth Vader az apánk, és szembe kell néznem vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekiálltam olvasni, feléig eljutottam, mondom na ebből elég ez beteges. Most elolvastam végig, az utolsó mondatnál nevettem csak fel.

Még lehetett volna akár jó is, csak a megfoglmazás nekem annyira nem jön be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, hogyha tetszett, itt van még egy. Ez már kevésbé perverz. :P

 

Rohadt egy helyen melózom. Megpróbálom összefoglalni a kollégáimon keresztül.

 

Először is itt van ez a jövendőbeli topmodell cicababa. Igen, tudom, jól néz ki, de másra nemigen lehet használni. Folyton a haját meg a sminkjét igazgatja. A tetejébe még beképzelt, öntelt és elképesztően irigy is. Persze, buta, mint a kő. Néha csodálkozom, hogy nem felejt el lélegezni.

 

A másik csaj meg totál az ellentéte. Van vagy 170-es az IQ-ja, az tuti. Rég elmehetett volna más, jobban fizető helyekre, de inkább velünk űzi az ipart. De egy tízes skálán egyest adnék rá. Igazság szerint veszettül ronda, elképesztő, milyen igénytelen. Még az is lehet, hogy leszbikus.

 

De a legelb*szottabb figura ez a drogos barom. Több, mint egy átlagos addikt. Be van szívva munka előtt, munka közben, és, gondolom, munka után is. Az utóbbi 10 évben nem volt egy tiszta gondolata, és még csak huszonkét éves. Úgy öltözködik, mintha még a hippikorszakban élnénk, és ami még ennél is rosszabb, a KUTYÁJÁVAL jár dolgozni. Minden egyes nap ezt a b*szott nagy dán dogot kell néznem, ahogy tántorog, mert ő is be van szívva, igaz, csak félig. Néha úgy érzem, mintha tudna beszélni a folytonos ugatásával. Pluszba még mind a kettő egyfolytában éhes, és meg kell állni minden egyes mekinél meg börgerkingnél, minden egyes nap.

 

Na szóval, ezzel a négy idiótával járom az országot, és rejtélyeket oldunk meg, meg effélék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.