Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Erről eszembe is jutott az egyik kedvenc filmem az alámondásos korszakból. Az Amerikai nindzsából ez egy különösen erős rész ("Nincs időnk vesztegetnivaló!") Az pedig hogy a magyar alatt a német szinkron hallatszik át még külön bukét ad neki:

 

 

Narrátortól az a nagy lelkesedés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TéDéKáeR megkapta az újabb alternatív trélerjét :D

 

 

Egyébként jó sokáig én a Jedi visszatért is csak alámondásosan ismertem. Rá is kerestem és szerencsére van a Youtube-on részlet. Gázabb mint emlékeztem:

Nem bonyolította túl a csákó: "Kérem! Fejpénzt!" :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként jó sokáig én a Jedi visszatért is csak alámondásosan ismertem. Rá is kerestem és szerencsére van a Youtube-on részlet. Gázabb mint emlékeztem:

 

Mekkora lett volna Csubakkánál üvölt a narrátor is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régi, de még mindig kiábrándító. :|

De vannak rajta kívül is, ne félj.

Az ilyeneket minden lelkiismeret furdalás nélkül tudnám "fejbekényeztetni" egy zsák makói hagymával:

http://1music.hu/?page=news&id=245

 

Szerk:Ez a videó semmiképp sem sorolható ebbe a topikba, ez se nem kedves, se nem vicces. :D

Szerkesztve: - Embo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az ember tud írni. :D aki látta fél éve a Thompson TV-set, az tudja, miről beszélek, lévén ugyanolyan király színvonalú ez a hírdetés is :)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_i/volkswagen_golf_i_gti_foschtalitschka_edition-4597234

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az ember tud írni. :D aki látta fél éve a Thompson TV-set, az tudja, miről beszélek, lévén ugyanolyan király színvonalú ez a hírdetés is :)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_i/volkswagen_golf_i_gti_foschtalitschka_edition-4597234

Nono, nem keverni a géppisztolyt a tv márkával. :nana: Az kérlek Thomson tv volt. Amúgy hatalmas szöveg ez is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A perverzebb sofőrök körében nagyon népszerű lenne. :D

 

 

Bátor eb. :D

Talán úgy akarta átvenni az emberek felett a hatalmat csak nem számított arra hogy célozni is tudnia kéne meg hogy kifogyhat a fegyveréből a lőszer. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

-Nem is voltam berúgva!

-Komolyan mondod??! A földhöz vágtad a hörcsögömet,azt kiabáltad: "Pikachu téged választalak!" Bebújtál a szekrénybe és legalább egy órát kiabáltad, hogy az átjáró Narniába nem működik! Utána ordítottál az autómra "OPTIMUS, tudom hogy te vagy az,alakulj át! Majd kiengedted a medencét, hogy keresed Némót, és hazafele átöleltél egy hajléktalant, mondva neki: "Dumbledore, te élsz?!!"

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.