Ugrás a kommentre

Vicces és kedves dolgok


lipi

Ajánlott hozzászólás

Végülis a Jedi vs. X-men videója csak 4-szer került be

Nem mondtam, hogy ez a fórum hibája. De tudtommal senki sem tartott csőre töltött 9mm-est a halántékomhoz, hogy nézzem meg, így valószínűleg jobb dolgom volt épp, mikor a videók belinkelésre kerültek. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondtam, hogy ez a fórum hibája. De tudtommal senki sem tartott csőre töltött 9mm-est a halántékomhoz, hogy nézzem meg, így valószínűleg jobb dolgom volt épp, mikor a videók belinkelésre kerültek. ;)

Félreértettél, ezt a stílust nem neked szántam, hanem annak a 3 embernek, akik nem voltak képesek szétnézni, hogy bekerült-e már :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyan bánj egy nővel?

Kínáld borral. Vidd vacsorázni. Tartsd a kezeid között. Bókolj neki.

Hallgasd meg. Mosolyogj rá. Nevess és sírj vele együtt. Romantikázz

vele. Bátorítsd. Higgy benne. Bújj össze vele. Vásárolj vele, vegyél

neki ékszereket. Vegyél neki virágot, fogd meg a kezét. Írj neki

szerelmes leveleket. Menj el a világ végére érte és vissza.

 

Hogyan bánj egy férfival?

Legyél egesz nap meztelen. Hozz neki rántott húst és hideg sört. Ne állj a TV elé.

Ennyi!

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock Holmes és Watson doktor sátorozni indulnak, felverik a sátrat, és rögvest el is alszanak. Pár órával később Holmes felébreszti hű barátját.

– Watson, nézzen fel az égre, és mondja el, mit lát.

– Csillagok millióit látom.

– Mire következtet ebből?

Watson töpreng egy percig.

– Csillagászati szempontból arra következtetek, hogy milliárdnyi galaxis, és ennél fogva milliónyi bolygó létezik. Asztrológiai szempontból a Szaturnusz az Oroszlán házában van. Időbeli szempontból úgy negyed négy lehet. Teológiai szempontból arra, hogy az Úr hatalmas, és mi kicsik és jelentéktelenek vagyunk. Meteorológiai szempontból: szép idő lesz holnap. Ön mire következtet?

Holmes hallgat egy pillanatig, majd megszólal.

– Watson, maga idióta, ellopták a sátrunkat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vicces de jó hír: egy-két hét és a Mecsek tele lesz medvehagymával :D Most még épp hogy csak nőnek az első levelek, épp csak a levél csücskét illik lelegelni hogy a növény maga ne károsodjon nagyon, de a Misina-tető és a Tubes közti ösvény.... ígéretesen néz ki! :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor még Keszthelyre jártam a park is tele volt vele, ilyen tájban, bele lehetett szédülni a patakba, annyira erős volt a szaga. Amúgy nekünk azt mondták, hogy egy növényről egy levelet szabad leszedni, így biztos marad a további szaporodása a növénynek, ami hazánkban amúgy sem védett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, igen, az egyetemi évek, ott aztán voltak vicces és kedves dolgok, rá is húztam pluszban egyet a képzésre, néha olyan jól sikerültek a partik. :) Persze fiatalon még megoldottam, hogy, 4-re buliból haza, 6ig filmezés, aztán fürdés és irány az első előadás, utána egész délután alvás és este megint buli....ha, a régi szép idők. :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vicces de jó hír: egy-két hét és a Mecsek tele lesz medvehagymával :D

Sajnos errefelé nem terem, mivel a homok nem kedvez ennek a növénynek (különben már próbáltam volna telepíteni a kertbe). Egyébiránt így zölden marha finom, csak jusson az ember hozzá ezen a környéken valahogy.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos errefelé nem terem, mivel a homok nem kedvez ennek a növénynek (különben már próbáltam volna telepíteni a kertbe). Egyébiránt így zölden marha finom, csak jusson az ember hozzá ezen a környéken valahogy.

Én is szeretem, és tavaly el is ültettem egy tövet, de sajnos nem maradt meg. :( Idén megint megpróbálom, hűvösebb helyre.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Mogács annyira primitív és humortalan. Kár volt egyáltalán TV-ben szerepeltetni. A Showder klubos, babás jelenetét 1perc után ki kellett nyomnom... Az ilyenekért ki a hibás? Mármint, hogy a médiába ekkora szemét is bekerülhet? Ha tényleg viccesre vágytok, inkább nézzetek ilyeneket, ez szerintem az igazi humor:

http://www.youtube.com/watch?v=oZQpRAC_uJE&feature=related

 

Már vagy 100* láttam, de még mindig vicces! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.