Ugrás a kommentre

Box Office


Rajmesz

Ajánlott hozzászólás

Semmit, mert a többi 13 napon a TFA agyonverte itt meg most +400.000 többet kereset mint a TFA, nem nagy dolog. Az eddigi számok lapján maximum 1,2 - 1,3 milliárdra tippelem a végét.

Bár lenne annyi. A RO -nak az a cél, hogy az év legsikeresebb filmje legyen. Ezt az 1,2--1,3 -at már most aláírnám. Szerintem se lesz annyi de majd meglátjuk. A TFA -t meg semmi nem tudja még csak megszorítani se, csak esetleg az Avatar2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár lenne annyi. A RO -nak az a cél, hogy az év legsikeresebb filmje legyen. Ezt az 1,2--1,3 -at már most aláírnám. Szerintem se lesz annyi de majd meglátjuk. A TFA -t meg semmi nem tudja még csak megszorítani se, csak esetleg az Avatar2.

Az már 4D-s lesz és 2035-ben érkezik, úgy tudom! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamelyik nap azt írta egyik ismerősöm facebookon, hogy majd Cameron berobbantja a kasszákat a 2018-ban az Avatar 2-vel, a Disney meg majd elbújhat a 'csába a SW-szal meg a Marvellal, az Avatar nyereségével úgyse fog tudni versenyezni :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy remek fórum ITT. Egyrészt linkelik a legfrissebb infókat másrészt vannak belsős arcok, akik korán felteszik a becsléseket. A legfrissebb adatok általában ezen a fórumon jelennek meg először. ITT a szerdai topic.

Köszi!

 

Nem akármilyen hetet és visszaerősödést produkál a film. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Péntekre 18,2 milliót becsülnek. Nem rossz, de ez most nem olyan lenyűgöző, mint a hétközbeni eredmények voltak. A 400 milliós amerikai bevétel viszont mára simán meglesz, az idei Amerika Kapitányt legkésőbb vasárnapra meg fogja előzni, vagyis vasárnapra az év második legsikeresebb filmje lesz odaát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos eddig nem igazán tudtam követni a box office adatokat. Szerintetek a jelenlegi bevétel alapján mennyi esély van rá, hogy a legtöbb bevételt hozó film legyen 2016-ban világszinten? A domestic - ahogy nézem - már borítékolható.

 

Észrevettem, hogy USA-n kívül sokkal kisebb a százalékos bevételi aránya az SW-knek, mint a hasonló blockbuster filmeknek. Kb. mindig a felét adja a amcsi bevétel, míg más toplistás filmeknél ez az arány 60-70 százalék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.