Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Nem tuti, de lehet, hogy Plok is jön szombaton!

Milyen külön utakat jársz Te? :)

 

Egyébként javaslom, hogy a mozi teraszán talákozzunk, ott ahol a klubnapok előtt is szoktunk.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért?

Azért mert szerintem csak ülnék ott köztetek és hallgatnék mint egy hal mert úgyse tudnék semmi értelmeset mondani az SW-ről. A múltkor is csak ültem és nem mondhatnám hogy nagyon aktívan kivettem a részem a társalgásból.

Azt leszögezem hogy nem a társasággal hanem magammal van bajom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, nem lehet, hogy az a baj, hogy nagyon hozzászoktál, hogy gépen keresztül beszélgetsz? Egy ilyen tali jó alkalom, hogy a hagyományos változatot is gyakorolja az ember, és csak olyanokkal kellene beszélgetned, akikkel amúgy jól szót értesz :D A fórumon mindig vannak jó gondolataid, miért ne lehetnének élőben is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én továbbra is csak 2 körül tudok érkezni.

Akkor biztos, hogy a bowlingos helyre mentek? (különben soha nem talállak meg benneteket)

Igen, ott leszünk. Ha az asztalnál senkit sem fogsz látni, ne ess kétségbe. Valószínűleg az asztal alatt leszünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, nekem azt volt furcsa megszoknom, hogy gépen keresztül társalgunk, mert korábban nem csináltam ilyet egyáltalán (e-mailezést nem számítva, mert az azért más), de már kezdek belejönni :D

 

Amúgy szerintem mindenki örülne, ha jönnél :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, nekem azt volt furcsa megszoknom, hogy gépen keresztül társalgunk, mert korábban nem csináltam ilyet egyáltalán

Nálam nem igazán ott van a bibi hogy veletek társalgok a távolból hanem hogy elszoktam a társaságba járástól. Gépen keresztül megy a dolog de személyesen már nehezen mert élőszóban a rokonokat kivéve mással nem is nagyon szoktam beszélgetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam nem igazán ott van a bibi hogy veletek társalgok a távolból hanem hogy elszoktam a társaságba járástól. Gépen keresztül megy a dolog de személyesen már nehezen mert élőszóban a rokonokat kivéve mással nem is nagyon szoktam beszélgetni.

Amit beláthatsz, hogy nem természetes. Ennek orvoslására sztem menj el a talira mindenképp, sztem nem csak SW-ről fognak beszélgetni. :D Biztos lesz Dexterről is szó... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon zavarban voltam az első talin(mondjuk az volt az utolsó is), mert senkit nem ismertem.Fogalmam sem volt mit mondjak.De aztán alakul.

Én egyszer voltam így, mikor 2005-ben a Mom Parkos sw.hu-s fórumos mozizás volt, mert akkor még senkit nem ismertem (a fórumon beszéltük le egy csajszival, hogy egymás mellé rendelünk jegyet, így nem kerültük el egymást, rögtön akadt ismeretség, na meg másik is a helyszínen, és utána mentünk együtt fórumtalira is, kár, hogy azóta "eltűnt" az illető), hasonlóan, mint te. De aztán sose mentem olyan programra vagy talira, ahol ne lett volna ismerős, így már igazán remek volt menni bárhova is :) És úgy van, alakul az :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, én Odyval egy vonattal megyek, emberek szóval én is nagyjából délre fogok odaérni... a mozi teraszára :)

 

Rog: Gyere!!! :)

Változott a dolog. Én a 10:15 -ös Kodály IC-vel megyek, ami Szegedről jön. Nem akarok sietni, így ezzel megyek inkább. Ugye nem baj?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap én is délkörül érek a mozihoz. Mindenképpen odamegyek, szóval várjatok meg légyszi, mert a másik helyet én nem tudom hol van. De ha esetleg mégis késnék, Simon Zoli számát tudom, szóval neki fogok írni.

 

Jó éjt mindenkinek! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap én is délkörül érek a mozihoz. Mindenképpen odamegyek, szóval várjatok meg légyszi, mert a másik helyet én nem tudom hol van. De ha esetleg mégis késnék, Simon Zoli számát tudom, szóval neki fogok írni.

Ott bevárunk mindenkit, aki dél körül jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon jól sikerül a fórumtali, de kevesen voltunk. Ez azonban alkalmat adott, hogy mindenkit kibeszéljünk. :) Komolyra fordítva. Pildi, SimonZ, Bomarr, Donát és én vettünk részt az összejövetelen, ami szerintem remekre sikeredett. Elrepült az idő... Remélem a jelenlévők is jól érezték magukat!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.