Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Én is lehet jobban preferálnám a vasárnapot, mert szombaton akkor a rokonaimmal tölteném, és nekik se kéne akkor hozzám alkalmazkodniuk. Így meg ha vasárnap délelőtt indultam volna haza, akkor kicsit kitolom, és egy fórumtalálkányival indulok később vissza Debrecenbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vasárnapot nem tudom támogatni, aznap nekem Debrecenbe kell mennem Szolnokról, Pest már nem fér ebbe bele.

 

Másrészről a népszavazást se feledjük, ami szintén vasárnapra esik, március 9-re, szóval nem tudom hogy vagytok vele, de én akkor tuti nem érek rá.

 

Nekem mindenképpen a szombat lenne a jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Odapofátlankodhatnék én is?A szokott hely hol van?A mozinál?Ja igen és hánykor?

Miért ne jöhetnél frenkie? Te is a fórumközösség tagja vagy. :) Az időpontot még nem tudjuk, mert minden képlékeny. Pildi mintha emlegette volna, hogy ez a szombat nem jó neki. Remélem rosszul emlékszem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, változott a helyzet és SimonZ-nek jó ezaz időpont, ha minden igaz.

 

frenkie: persze, hogy gyere!! Találkozási pontnak a Duna Plaza mozija a legmegfelelőbb szerintem, aztán utána átsétálunk az épület túloldalán lévő kajáldába/piáldába :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár lenne felborítani, ha már van időpont, mert utána megint nem tudnánk megegyezni, mint ahogy előtte sem  :D

Persze, hogy nem kell új időpont. Olyan dátum nincs, ami mindenkinek egyformán jó. És egyébként nekem is jó lesz - majd úgy alakítom a dolgokat :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy nem kell új időpont. Olyan dátum nincs, ami mindenkinek egyformán jó. És egyébként nekem is jó lesz - majd úgy alakítom a dolgokat :D

Igen, sajna az a tapasztalat, hogy szinte lehetetlen mindenkinek jó időpontot találni, de örülök, ha mégis sikerül menned :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.