Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

dalek! Szerintem az egyik topikba elég ezeket feltenni, nem kell mind a kettőbe. :)

 

Tudom, csak nem tűnik úgy, mintha nagyon bárki is követné a másikat.

 

Egyébként átneveznéd légyszi a topicomat Star Wars: The Dark Times fan projekt-re? Előre is köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Dalek, nagyon király ez a legutóbbi rajz! Ugye te készítetted? Elismerésem!

 

Én is írogatok már jó ideje egy történetet (jó ideje... életem első története is SW volt, de azóta sincs kész... :) ), és 14 fejezettel már kész vagyok belőle, de a vége még írtó messze van. :( Igazából a 4. rész előtti időszakban kezdődik, a főszereplője pedig Biggs, Hobbie, Tycho (meg jó néhány saját fgura), ahogy az akadémiára kerülnek, megismerkednek, és a galaktikus polgárháborús eseményekbe sodródnak. 2011 óta dolgozok rajta kisebb-nagyobb megszakításokkal, de nagyon közel áll a szívemhez a történet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dalek, nagyon király ez a legutóbbi rajz! Ugye te készítetted? Elismerésem!

 

Én is írogatok már jó ideje egy történetet (jó ideje... életem első története is SW volt, de azóta sincs kész... :) ), és 14 fejezettel már kész vagyok belőle, de a vége még írtó messze van. :( Igazából a 4. rész előtti időszakban kezdődik, a főszereplője pedig Biggs, Hobbie, Tycho (meg jó néhány saját fgura), ahogy az akadémiára kerülnek, megismerkednek, és a galaktikus polgárháborús eseményekbe sodródnak. 2011 óta dolgozok rajta kisebb-nagyobb megszakításokkal, de nagyon közel áll a szívemhez a történet. :)

 

Tényleg nagyon jó lett a rajz, én is gratulálok. Ki kéne húznod és persze ki is kéne színezned a rajzot. ;) Ügyes vagy!

 

Oh, nem, nem, nem! :) Az nem az én alkotásom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Jó a zene, a videón pedig jókat derültem közben :D

 

Van pár másik remek darab is tőle :)

 

Még szép hogy remekek, nagyon tud és élvezi is amit csinál :) Mellesleg rajongókat is meghallgatja, ezért született ez a Star Wars feldolgozás, meg Game of Thrones stb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

Én meg régebbem azon filóztam egy "Event Horizon" nézés után hogy Miller és Weir hogyan intézte volna egymást az első Halálcsillagon. Eléggé elborult állapotban lehettem akkor. :D

 

 

LlvUhGP.jpg

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 2 héttel később...

Ez csak részben Star Wars videó, de gondolom ez annyira nem nagy baj.

 

Tehát, mikor 2009-ben láttam a Doctor Who: Dreamland-et mialatt a TCW 2. évada futott a TV-ben, azt gondoltam: "Szóval így nézne ki a Doktor animált stílusban, ha valahogy szerepelne egy őrült TCW/Doctor Who crossover epizódban." :D Mindig is akartam egy rövid videót csinálni e régi ötletemről, így végre ez meg is történt. Angolosok előnyben!

 

http://www.youtube.com/watch?v=SaP_EhdSE08

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.