Ugrás a kommentre

FAN képek, videók, írások mindenkitől


kudar

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Még tavaly összedobtam egy képet a saját álomcsapatomról; az Outcasts(Száműzöttek)-ről. Úgy gondoltam a Galaktikus Birodalom felemelkedése után ők lehehetnének az egyik lázadó csoport: Quinlan Vos felvenné a mester szerepét és tanítaná Ahsokát, pluszba tanácsokkal látná el Ventress-t is, aki persze szereti játszani a vagány csajt, ezért eléggé feszült lenne a kapcsolatuk. Ventress még kicsit úgy is viselkedne, mint Ahsoka nővére, ezzel jelezve, hogy tényleg megváltozott és elkezdett törődni másokkal. Csatlakozna hozzájuk Huyang professzor, aki egy kemény és okos droid, szóval gyakorlatilag ő egy személyben testesíti meg R2-t és C-3PO-t. Amúgy is, ki ne szeretné még hallani David Tennant techno-halandzsáját? :D A csapat valahogy Mandalore-on kötne ki és ott eltöltenének egy kis időt, miközben melléjük szegődne Bo-Katan is. Ő könnyen válhatna Ventress riválisává a csapatban. (Ez persze, mint azt már említettem, csak egy régi rajongói elgondolásom volt.)

 

the_outcasts_by_starwarsdoctor-d6o4bzf.jpg

 

Továbbá íme egy kép Ahsokáról és Kanan-ról:

 

kanan_jarrus_and_ahsoka_tano_by_starwarsdoctor-d7bxlra.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Bár a Tie pilóták arcának a mutatása picit fura.

 

Az azért van, hogy lásd az arcokra kiülő érzelmeket, szerintem. Van is egy ilyen képregény hálózsákon ahol direkt leírják hogy ezért rajzolnak arcot a TIE pilótáknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh ezt a videót már láttam vagy 20x. Itt is volt, asszem a TCW ellenpéldájaként hozták fel, hogy ilyennek kellene lennie. Khmmm... Előre is elnézést kérek a japán stílus rajongóitól, de ez egy rakás sz*r!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha egyszer valami rajongói munka akkor azt csak ennek a körülménynek a figyelembe vételével érdemes nézni. Egy darab ember meg egy ezért fizetett team milliós büdzsével nyilván nem ugyanazt a szintet hozza. Egyetértek Nute-al, szerintem ez a maga nemében kiemelkedő anyag.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is azt mondom, hogy ha egy rajongói meló pusztán önköltséggel akkor le a kalappal. De azt ne tegyük már meg referenciának pl. a TCW -vel szemben, mint egyesek. Nekem csak ez volt a bajom vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh ezt a videót már láttam vagy 20x. Itt is volt, asszem a TCW ellenpéldájaként hozták fel, hogy ilyennek kellene lennie. Khmmm... Előre is elnézést kérek a japán stílus rajongóitól, de ez egy rakás sz*r!

Azzal egyetértek, hogy nem kéne a TCW-t ehhez tartatni, de szerintem nem sok esélyed van, hogy valaha találj olyan animét, aminek ilyen részlet gazdag a grafikája, és ilyen jól meg van animálva. ;) Egyébként szerintem a TCW, és főleg a Rebels is mutat legalább annyi "japán-stílust", mint ez.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.