Jump to content

Recommended Posts

Na, ezt jó olvasni. Az EU szerint amúgy is fegyverkereskedő volt a Boonta-esti Nagy Verseny idején, így jól belepasszol a filmbe.

Amúgy a múltkor eszembe jutott, hogy Anthony Danielsnek sem feltétlen C-3PO-ként kéne belekerülni a filmbe (ha már hagyomány, hogy eddig minden SW mozgóképes produktumban benne volt), hanem lehetne Dannl Faytonni is az ep2-3-ból. Az EU szerint ő szélhámos volt, szóval szintén belepasszolna a Solóba. Így a hagyomány sem törne meg, de C-3PO-t sem kéne beleerőltetni egy filmbe, amiben semmi helye.

Lehet, hogy a ma kijött beszámolók szerinti "meglepetések" közt van C-3PO felbukkanásának a módja-megoldása is... talán vmi nagyon ütős poen vagy annál is jobb "dráma" lesz. Hm, nagyon kíváncsi vagyok már, nem mintha eddig nem vártam volna. ;)

2018. 05. 12. - 22:07, Ody Mandrell írta:

Végre láthatjuk egy Pyke arcát. :D Bár lehet, hogy a TCW-ben is volt, csak kicsit másmilyen fizimiskával. 

Szerintem nem Pyke, azok eléggé máshogy néztek ki...

Az újságok kiteregettek egy tragédiát Alden Ehrenreich (az új Han Solo) múltjáról. 8 éves volt amikor a nagybátyja -aki szellemileg nem volt teljesen ép- a szeme előtt megölte az apját. A kérdéses nagybácsit elmegyógyintézetbe vitték, ahol 2005-ben meghalt. Te jó isten. Alden apja egyébként Steven Spielberg könyvelője volt. Végül Spielberg volt az aki 14 éves korában meglátta benne a tehetséget és beajánlotta néhány fejesnél. 15 évesen játszotta el az első szerepeit: eleinte főleg TV sorozatokban tűnt fel. Az Ave Cézárban nyujtott alakításáért sok jó szót kapott, de az egy rétegfilm volt és összességében nem is túl jó. Most állítólag a Soloban is remek. Talán ez lesz neki a nagy ugródeszka.

• Köszönöm 1
  • Tetszik 1

Az első előzetesben, amikor: "Neve?" ... és bevágják Aldent, válasz nélkül, na, nekem azóta Solo. Han Solo. :) Nagyon nagy ötlet volt és jó kivitelezés az a pillanat. Engem benyelt. És lehetne csalóka előzetesek alapján ítélni, de nagyon meglepődnék ha nem lenne baromi jó Alden Solo-nak.