Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én majd a film hetén fogok foglalni helyet a Gödöllői moziban. Viszont most körültekintőbb leszek, mert tavaly a RO -nál elkövettem egy orbitális hibát: a szombat helyett vasárnapra kértem véletlenül a jegyeket. :D Így hogy ne kelljen a semmiért jönni, töröltük a másnapit, és vettünk jegyet + 3d szemcsit, ami azért furcsa volt, mert első 3d -s élményem volt, és mivel szemüveges vagyok, hát fura élmény volt. :D De annyira tele volt már a hely, hogy az első sor, jobb oldali helyekre futott csak. :lol:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hiányoztam? :D

Na döntöttem. Én tudom azt vállani, hogy a saját jegyemen kívül még 2 másikat vegyek. Fizetés pont 10-én szokott lenni, de az 12:00-nél előbb nem szokott megérkezni. :(

De fel tudom kínálni, hogy még 2 jegyet vegyek a sajátomon kívül akit érdekel, az szóljon. A feliratos jegy (teljesáru) elvileg 1760 ft.

Egyébként azon gondolkodtam, hogy az Arena Plaza-ban kellene nézni a filmet. Mert én már 6:00-kor ott fogok állni a kasszánál. A West End meg csak 8-kor nyit és feltehetően nem lesz meleg, szóval 2 óráig kellene a hidegben álldogálnom a West End előtt. Plusz a West Endbe nem nagyon mászkálnak ki az 501-esek, az Arenaba neg igen és akkor lehetne fotózgatni meg ilyenek. :)

De ha a többségnek a West End a jó, akkor vállalom hogy kint álldogáljak.

Bár az is eszembe jutott, hogy ráérnék 8 előtt is odaérni a West Wendhez. Mert a tömeg nyílván a Lehel tér felöli bejáratnál fog tömörülni, hisz onnan a leggyorsabb a CC. Kinek jutna eszébe a vágányok felöli bejáratról megközelíteni? :D Viszont a Lehel tér felöli bejáratnál nyilván tömörülni fog a tömeg, így ha vágányok melletti bejáratnál mennék be, lehet, hogy sprintelve ugyan, de gyorsabban odaérnék a CC-hez.

De nem kockáztatok, inkább ott vagyok 6-ra. :D Szerintem így is lesznek előttem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy vidéki multiplex első vagy második - ami szombatra vagy vasárnapra esik - feliratos bemutatóján kívánom először megtekinteni a filmet.

A feliratos előadás tapasztalataim szerint nézői kultúra szempontjából is egy minőségi szűrő.

 

Ha ez megvan, utána jöhet egy közelebbi moziban szinkronosan (3D lesz?), majd ha kijön az első jobbfajta HDCam akkor amíg meg nem unom:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

CC infó:

 

A maraton” kombó jegyet” váltó nézőink az Ébredő erő epizód után közvetlenül láthatják az új részt mindenkinél hamarabb, azaz már 18:00-kor.

 

• Ha up to date vagy minden részlettel, és csak az újra vagy kíváncsi: a nyolcadik rész indító vetítései december 13-án, szerdán, minden mozinkban minden formátumban (szinkronos, feliratos, IMAX, 4DX) 19:00 órától kezdődnek

• Ha szükséged van kis frissítésre: a Star Wars Maraton jegyeddel nem csupán a 7. részt nézheted meg újra nagyvásznon, de egy rövid szünet után azonnal kezdjük vetíteni az új részt is! Ebben a formában „Az utolsó Jedik” kezdése: 18:00 órától - mindenkit megelőzve, a lehető leghamarabbi vetítési időpontban érhető el!

Maraton jegyár Budapest: 2.250 Ft, vidék: 1.950 Ft

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jegyek megvéve. ;)

Feliratos verzió LEGKORÁBBI időpontja: 2017.12.14. 12:10 perc

Hogy van-e korábbi ennél, nem tudom, lehet, de az nem feliratos. Feliratosból ez a legkorábbi. (WestEnd)

 

Nagyon kezdő lehetett a pénztáros! Van előző nap este 8-ra! Épp, hogy át tudtam tetetni, de már szét szórva. :(

Úgyhogy legkorábbi időpont: 2017.12.13. 20:00

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a hülye pénztárost komolyan!

Na mind egy végülis nem olyan vészes helyekre rakott.

Én akkor összesen 10 db jegyet vettem. Abból 8db Knight-é, 2 az enyém, de abból Wilde lestoppolt 1-et.

5. sor 11

5. sor 12

6. sor 11

6. sor 12

6. sor 13

6. sor 21

6. sor 22

6. sor 23

9. sor 10

9. sor 11

Ebből 8 db jegy Knight-é.

2 az enyém.

Knight, melyik 8 db jegy kell neked?

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elsősorban A Pécsi-nek!

 

Megvannak a jegyek! Dec 13. 19:01 Uránia; 3D

10 óra 05 kor ide volt már csak egybefüggő hely a kis csapatnak ami nincs túl közel a vászonhoz! Remélem jó lesz:

ur_nia_dec_13_19_ra01perc_3_D_terem.jpeg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.