Ugrás a kommentre

Premier megtekintés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

17 órával ezelőtt, Wilde írta:

Ez engem is érdkelne, mert akkor előre úgy tervzem a napomat, hogy előtte még találkozunk...

 

Egyébként én tegnap kezdtem el újranézni a filmeket, napi eggyel haladva jövő hét keddre végzek a Saga-val (ma a második rész kerül sorra). :)

 

Igen, jó lenne este 6 és fél 8 között valahol gyülekezni a környéken és addig is izgatottan várni a filmet, mint legutóbb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Knight írta:

Sziasztok, Egy haver visszamondta a Westend-es jegyét (szerda 20:00 2D feliratos premier). Elég jó helyen is volt, de majd megmondja hogy hol, ha van érdeklődés. Vasárnap estig várom a jelentkezést.

Közben el is kelt, most nem kellett sokat várni:)

Szerkesztve: - Knight
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egyébként a magyar sajtósoknak mikor mutatják be a filmet? 

Bár Face-en már elárultam neked (többet is), azért megosztom a többiekkel: a sajtóvetítés holnap lesz 10:00-kor, az embargó pedig holnap 18:00-kor jár le (bocsi Ody, erre rosszul emlékeztem, nem 4-kor, hanem 6-kor oldják fel). Szóval este hat után jönnek a magyar kritikák.

 

Én meg zsinórban harmadszorra mondtam vissza, hogy megnézzek egy új SW-t premier előtt. Milyen kis perverz vagyok. :D

 

Amúgy viccen kívül: évek óta nem izgatott december. Nekem a karácsony is csak rossz emlékekkel terhes hülyeség, amit az utóbbi években inkább munkával töltöttem el, amíg biztonsági őr voltam, célzottan úgy, hogy szenteste még véletlen se legyek otthon. De amióta SW film van decemberben, baromira tud izgatni ez a hónap, és még a karácsony is jó, mert SW-s dolgokat kapok (meg más okból is, de az nem publikus, tudják, akik tudják).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2017. 12. 08. - 19:35, Ody Mandrell írta:

Holnap az EPVII-tel hangolódok, már nagyon várom! Nem láttam már egy ideje.

Én már hangolódtam vele a múlt héten. :) Jó volt újranézni, ugyanis a 2015-ös premier óta nem láttam. Plusz még a vasárnapi RTL-es premiert is megnéztem; igaz, azt nem végig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma írtam a Gödöllői mozinak, hogy mikortól lehet majd lefoglalni a jegyeket a TLJ -re. Választ nem kaptam, de hirtelen megjelent a foglalásnál egy sárga szöveg, ahol azt írják - több helyen is - hogy sajnos arra a vetítésre online már nem foglalható jegy! Személyesen, vagy online vegyük meg a jegyeket. Jelenleg két esélyt látok: vagy elmegyek apámmal a pénteki 17:30 -as időpontra, és személyesen vesszük meg a jegyeket, vagy pedig aznapra kiveszek egy szabit a suliban - sajna ez rizikós, mert aznap 4(!) hálózati órám is van ofővel. :| - és akkor apával megbeszélve - este jön haza - gyorsan lefoglalom a helyeket a 14:30 -as időpontra. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ma írtam a Gödöllői mozinak, hogy mikortól lehet majd lefoglalni a jegyeket a TLJ -re. Választ nem kaptam, de hirtelen megjelent a foglalásnál egy sárga szöveg, ahol azt írják - több helyen is - hogy sajnos arra a vetítésre online már nem foglalható jegy! Személyesen, vagy online vegyük meg a jegyeket. Jelenleg két esélyt látok: vagy elmegyek apámmal a pénteki 17:30 -as időpontra, és személyesen vesszük meg a jegyeket, vagy pedig aznapra kiveszek egy szabit a suliban - sajna ez rizikós, mert aznap 4(!) hálózati órám is van ofővel. :| - és akkor apával megbeszélve - este jön haza - gyorsan lefoglalom a helyeket a 14:30 -as időpontra. 

Miért nem veszed meg?

 

Foglalni én sem tudtam vasárnapra, de jegyet venni engedett a rendszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Én már hangolódtam vele a múlt héten. :) Jó volt újranézni, ugyanis a 2015-ös premier óta nem láttam. Plusz még a vasárnapi RTL-es premiert is megnéztem; igaz, azt nem végig.

Nem kötekedés, csak érthetetlen számomra: 2 év alatt egyszer láttad a TFA-t? Komoly. :shocked: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Sinistra írta:

Elképesztő, hogy màr csak 2 nap  premierig, besz*rás :OOO Szerencsére sikerült foglalnom jegyet, igaz Debrecenben, a 21:00-tól kezdődő 2d-s feliratos vetítésre. Valaki innen még megy erre az időpontra rajtam kívül? :clap2:

Csak szombaton. Akkor megy az újrázás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Darth Porg írta:

Nem kötekedés, csak érthetetlen számomra: 2 év alatt egyszer láttad a TFA-t? Komoly. :shocked: 

Hidd el, számomra ugyanilyen érthetetlen. :) :D Valamikor 2016 tavaszán sikerült megkaparintanom a filmet, és már akkor elhatároztam, hogy megnézem. Mindig csak halogattam, amiből végül az lett, hogy kb. egy hete tekintettem meg először a premier óta... Pedig nagyon tetszett, és továbbra is szuper műnek tartom, szóval nem tudom, miért kellett hozzá majdnem két év, hogy rávegyem magam az újbóli megnézésre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egy nagy sztori, de azért megosztom. Ma voltam a Libriben és a kasszás, egész addig amig én sorra nem kerültem csendben végezte a dolgát. Aztán meglátta, hogy többek közt két Star Wars regényt is veszek és felcsillant a szeme: "Ugye ezek már kánonnak számitanak, nem a régiek?". Mondtam neki hogy igen, mire lelkendezve mondta hogy ő hétvégén megy megnézni az új filmet és már tűkön ül, hogy láthassa. Mikor mondtam neki hogy én meg holnap rögtön rá vágta: "Hú de irigyellek", majd nagy széles mosollyal jó szórakozást kívánt. 

Jó látni hogy az SW ennyire be tudja lelkesiteni az embereket. Valahogy benne van a levegőben hogy most valami nagy dolog közeledik a premierrel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most derült ki, hogy a mindenható Erő bekavart nálunk, nem kicsit. Fiamat behívták az étterembe, első melója, gyakornok még, nincs megoldás... :( A csütörtök déli, közös-feliratos premierünknek lőtt a Halálcsillag banyek. Aznap éjfél lesz a közös premink, de szinkronnal. :( Nyilván pótoljuk együtt ezt hamarosan. Yodamester barátommal nézem délben, ő ex-fórumtag. ;) Hatkor Corvin, egy csajszival, magyarul. Éjfélkor végre a fiammal. Az éjféli jegyeket egy hete kaptam, barátomék elutaznak-, durva dózis lesz, de... kibírom. :lol2: A TFA-t anno 2x láttam az első napon. Beteg-e vagyok-e? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.