Ugrás a kommentre

Rian Johnson új trilógiája


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Attól még lehetnek itt a gyökerei. Nem tudom miért ördögtől való az, ha kapcsolódik az eddigi filmekhez? Egyáltalán! Annak nem sok értelme van, ha minden eddigi eseménytől független trilogiát csinál. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami kapcsolódási pont biztos lesz különben nincs értelme Star Warsnak bélyegezni. Nagyon könnyen lehet hogy a TLJ-ből lesznek visszaköszönő elemek, de egyelőre úgy tűnik hogy Riant pont az izgatja hogy most valami újat alkothat (lásd a fentebbi idézetet). A TLJ-nél azért JJ ötletei kötötték a kezét. De ha igazak a hírek hogy az Erő misztikumát tovább fejtegeti a TLJ akkor el tudom képzelni hogy az új trilógia a feldobott témákat majd még jobban kifejti. De kapcsolódási pontok ide vagy oda remélem minél újszerűbb lesz - pláne azok után hogy egyelőre mást nem is hallani a projektről csak hogy mennyire friss lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ok, ezt értem. Ha a régi korokban lesz, akkor nem az lesz a sztori, ami a játékokban volt, de azt figyelembe kell venni, hogy az új trilógia bárhol játszódhat. Még a PT - OT - ST korában is, ha esetleg a galaxis egy ismeretlen szegletébe kalauzol el minket Rian. Mondjuk most nem nagyon emlékszem, hogy mit mondtak erről az új sztoriról, de arról szólt a fáma, hogy elhatárolódik a Skywalker Sagatól és a galaxis egy ismeretlen részlegébe kerülünk majd. Persze ha régi koros sztori lesz, annak is örülök, ha csak térben határolódunk el a 9 résztől, úgy is jó, ha előreugrunk - amire egyelőre nem sok esélyt látok - az is megfelel. De még nagyon korai fázisban vannak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Rian -től megkérdezték, hogy az új trilógia a Skywalker Saga előtt, vagy után fog játszódni. Johnson erre azt felelte, hogy ezt még nem beszélték meg, most kezdte összeírni az ötleteit, hogy kiről/kikről szóljon/szóljanak, milyen dráma legyen benne, stb,stb... Az biztos, hogy az Erő szerepet fog játszani, enélkül nem tudna elképzelni egy SW filmet.

Illetve elmondta, hogy imád rajongói elméleteket olvasni. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Rian -től megkérdezték, hogy az új trilógia a Skywalker Saga előtt, vagy után fog játszódni. Johnson erre azt felelte, hogy ezt még nem beszélték meg, most kezdte összeírni az ötleteit, hogy kiről/kikről szóljon/szóljanak, milyen dráma legyen benne, stb,stb... Az biztos, hogy az Erő szerepet fog játszani, enélkül nem tudna elképzelni egy SW filmet.

Illetve elmondta, hogy imád rajongói elméleteket olvasni. :D 

Oh, azt hittem ennél már kiforrottabb állapotban van a dolog. :o 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jó pár év amíg ebből lesz valami. Szerintem csak 2020 után. 

Elvileg 2021-et mondtak, ami nekem tetszene is, hiszen tartanák a 2 év difit az EpIX után. Létezik, hogy már 5 éve jelentették be, hogy a Disney megvette a Star Wars-t? :o Repül az idő...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Tehát még van bőven ideje Riannak és a Story Groupnak kitalálni, hogy hol játszódjon a sztori.

Szerintem már rég tudják, sőt az idejét is!  Réges-régen egy messzi-messzi galaxisban :P:D Bocsi :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
  • Nem értek egyet 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag Skóciában is forog majd Rian filmje.

 

http://www.dailyrecord.co.uk/entertainment/movies/movie-news/new-star-wars-movie-shoot-11774216

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.