Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Nekem bejön ez Főnix vonal.

21 órával ezelőtt, Rog írta:

Tisztára mint egy cirkuszi bohóc. :D

Egyelőre egyáltalán nem érdekel ez a muvi. Főnix sem. Sose bírtam igazán.

Bocsi Rog de rohadtul fárasztó a negativitásod. Hetek óta még a sz*r is keserű neked. Jó lenne ha végre írnál olyanról is ami örömet okoz....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fárasztó a negativitásom mert túlságosan komolyan veszed. Amúgy a hozzámállásod biztos keserű valamelyest nekem. Szoktam én pozitívakat is irkálni mostanában de az engem nem érdeklő vagy nekem nem tetsző dolgokról mégse tudok és nem is akarok valótlanul megnyilvánulni. Az meg pláne nem jönne ki jól. No meg az se ha ilyen csip-csup dolgok miatt szurkálnánk egymást.
Örömet okozó dolgokról meg nem tudnék írni mert már elég régóta nem tudok örülni. Az se rémlik hogy tudtam-e valaha. Így a pozitív oldalon álló írnivalók maradnak nekem amik érdekelnek és amik tetszenek. Az is valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Rog írta:

Örömet okozó dolgokról meg nem tudnék írni mert már elég régóta nem tudok örülni. Az se rémlik hogy tudtam-e valaha. Így a pozitív oldalon álló írnivalók maradnak nekem amik érdekelnek és amik tetszenek. Az is valami.

A többit még csak...csak...de ez nekem József Attila.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elméletileg jövő héten a NYCC -on fogják bemutatni. Bár nekem ez a márciusi dátum nagyon távolinak tűnik, így elképzelhető, hogy egyfajta kedvcsinálót dobnak össze ahol a végén van pár jelenet az első részből. De remélem tévedek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Elméletileg jövő héten a NYCC -on fogják bemutatni. Bár nekem ez a márciusi dátum nagyon távolinak tűnik, így elképzelhető, hogy egyfajta kedvcsinálót dobnak össze ahol a végén van pár jelenet az első részből. De remélem tévedek. :)

Na, akkor ezt is várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gotham 5. évada nagyon különleges lesz. Egyrészt azért, mert az utolsó évada lesz a sorozatnak, másrészt pedig azért, mert csak 10 részből fog állni. Azonban most kitudódott az, hogy mennyivel fog a 4. évad után játszódni.

- A premier 87 nappal a 4. évad utolsó, "No Man's Land" c. epizódja után kezdődik, ám az első részben lesz még egy ugrás. Ugyanis 391 nappal leszünk a 4×22 eseményei után.

- Az egész évad a No Man's Land történet köré épül. (de elemeket vesznek át a Year One/Zero történetekből is.)

 

Képek - azta, miért nem vallják be, hogy ő lesz az!!! :o (Jelenleg a 7. részt kezdték el forgatni a héten, az Ace Chemicals c. epizódot. ;))

Spoiler

DonOuQtUwAAxvwn.jpg

 

f53w9f8dm0q11.jpg?width=960&crop=smart&s

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is várom őket, mondjuk a Young Justice -ba elsőként belekéne már kezdenem. :D

 

Más:

Gotham 5. évad: Cameron Monaghan ezt mondta a comicbook.com -nak.

Spoiler

Jeremiah elérte azt, amit akart: káoszba vitte Gotham városát. Most bujkál az árnyak között és élvezi azt, hogy ő tehette meg ezt a dolgot. Van egy barátnője és olyan nagy egóra tesz szert, ami kicsit elbolondítja őt majd.

Viszont akármennyire is boldog, egyvalamit nem sikerült még megvalósítania: megmutatnia Bruce -nak, hogy mennyire "szereti őt." (nem úgy értendő ;))

Ehhez azonban mindent megtesz és ez egy nagyon érdekes része lesz az utolsó évadnak. Bruce és Jeremiah egy hatalmas leszámolásban vesznek részt. :)

 

A sorozat amúgy ott lesz a NYCC -on, vasárnap 11-12 órakor, tehát ha jön az előzetes - már nagyon várom - akkor du. 6 -ra már fel is kerül. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A Gotham 5. évada nagyon különleges lesz. Egyrészt azért, mert az utolsó évada lesz a sorozatnak, másrészt pedig azért, mert csak 10 részből fog állni. Azonban most kitudódott az, hogy mennyivel fog a 4. évad után játszódni.

- A premier 87 nappal a 4. évad utolsó, "No Man's Land" c. epizódja után kezdődik, ám az első részben lesz még egy ugrás. Ugyanis 391 nappal leszünk a 4×22 eseményei után.

- Az egész évad a No Man's Land történet köré épül. (de elemeket vesznek át a Year One/Zero történetekből is.)

 

Képek - azta, miért nem vallják be, hogy ő lesz az!!! :o (Jelenleg a 7. részt kezdték el forgatni a héten, az Ace Chemicals c. epizódot. ;))

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

15 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én is várom őket, mondjuk a Young Justice -ba elsőként belekéne már kezdenem. :D

 

Más:

Gotham 5. évad: Cameron Monaghan ezt mondta a comicbook.com -nak.

  Spoileres tartalom megtekintése

 

A sorozat amúgy ott lesz a NYCC -on, vasárnap 11-12 órakor, tehát ha jön az előzetes - már nagyon várom - akkor du. 6 -ra már fel is kerül. :)

Már csorog a nyálam az ötödik évad után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én nem mondanám (annyira) gagyinak, de igazából nekem most nem mozgatott meg semmit. A látvány szép, Black Manta - vagy mi a második neve :D - jól néz ki, Arthur a végén képregényhű, de kb. ennyi. Majd meglátjuk. Egyelőre a Shazamot jobban várom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.