Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

2018. 11. 08. - 7:15, RacerX írta:

Valaki nézte már úgy?

Mint ahogy Sky is írta, valós időben játszódnak, kivétel a LoT, amely össze-vissza ugrál az időben, tehát bármikor nézhetsz belőle bármennyi részt, kivétel akkor, amikor crossover van. :D

 

Ha már Arrowverse: a nyár végén rászántam magam, hogy belekezdek a Supergirlbe. Hát sikerült, le is daráltam a 3 évadot még a 4. évad indulása előtt. :D Nem rossz sorozat, de azért van hova fejlődnie. Mindenesetre a 4. évad eddig megnyerő nekem.

De az Arrow... húhúúú, az 5. évad vége óta nem izgultam ennyire egy-egy rész után. A 7. évad újnak hat, Beth nagyon érti a dolgát, mint új showrunner. Bár még mindig nem látom át, hogy ki is a főgonosz, viszont az, hogy Kirket kinevezték állandónak, ad egyfajta gyanút. :hmm: Viszont a másik szál baromi izgat engemet. És vajon ki lapul a maszk alatt? Mondjuk sajna ha minden igaz, akkor a kedves SpoilerTV szépen elspoilerezte a 10. rész címével - amit azóta töröltek, majd egy másik címmel kiadtak - azt, hogy ki lapulhat alatta. De nekem idén megint bejön az Íjász.

Meg a Flash is, bár Iristől még mindig a hideg kiráz. Nem tehetek róla, nem szimpi a karakter. :| Ezen kívül a többi jó, kíváncsi vagyok amúgy a sorozat 100. részére. Tom Cavanagh rendezi, megvan felé a bizalmam, amilyen szerepeket eljátszik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem azt jelzi, hogy mennyire jó ez a Titans sori, hogy rögtön a rész után írni akarok róla. :D Jelenleg ez a kedvenc DCs sorim, még nem azt mondom, hogy képregényes, mert nem, de még csak 5 részt láttunk belőle, szval még bármi lehet.

Titans 1x5: :D Végre összeállt a csapat,

Spoiler

vagyis megvolt az első közös fight és nagyon tetszett. Robin felfedte magát a többiek előtt, és közösen elég jól helyben hagyták a Nuclear Familyt, és úgy hiszem a rész vége arra mutat, hogy valami új szál indul majd. Az eddigi gonoszok kiiktatva szóval jöhetnek az újak, legyenek azok bárkik is. Plusz hát a cliffhanger...Jason Todd. Jesszusom mi lesz még itt. :) Viszont úgy látszik Batman tényleg nem lesz, de azért remélnykedni még lehet. :D Vajon Jasont elkapja egyszer a Joker? Annyi lehetőség van ebben a soriban, és eddig úgy tűnik hogy élni is tudnak a behozott karakterekkel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Donát írta:

Pedig minél több képet / videót látok róla, nekem annál gagyibbnak tűnik. :D 

Akkor nem vagyok egyedül. :D

 

12 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Na, ez már ütős előzetes volt a Gotham 5. évadához. Az  első, ami a New York-i Comic Con-on debütált nem volt annyira nagy szám.

Egyetértek. És nekem nagyon filmes hatást keltett ez a kedvcsináló.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Titans 1x6 - Minél többet nézem ezt a sorit, annál jobban feltűnnek az Arrowverse sorozatok hibái. Jó eddig is láttam őket, de most valahogy egyre jobban kidomborodnak ennek a sorozatnak a fényében. A kevesebb néha több, és ezt megjegyezhetné az összes CW sori. Imádom őket, de már most úgy érzem, hogy bármikor lecserélném őket erre a sorira. Nézve csak a részek minőségét, és a karakterekét is. Ez a mostani rész kicsit lassabb volt, de nagyon jól építkezett, remek karakterépítés volt, majd a végén azért berobbant rendesen. A rész címe eléggé árulkodó, hogy ki is a szerepel benne, szóval nagy volt számomra a hype mert még sosem láthattuk élő szereplőként, és nem kellett csalódnom. Viszont aki még nem kezdte el annak ajánlom, hogy várja meg az évad végét és úgy darálja mert nehéz kibírni egész résztől a másikig. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman 30. szám

Ebben a füzetben már három számot kapunk egyben. A Batnam 15-16., valamint a Batgirl 14. számait. Folyatódik a Halál a családra sztori szál. Mindhárom szám ezzel foglalkozik.

Batman 15. De most jön a poén

Joker folytatja hadjáratát. Jó bepillantást nyerünk Batman elméjébe, melyben azt fejtegeti, mennyire kiismerhetetlen a halál bohóca. Riasztó módon a szeméből valami fanatikus rajongást és szeretetet tud kiolvasni. Joker megint elmenekül. Batman összekülönbözik a denevér család tagjaival. Jó volt látni mindenkit egy jelenetben. Bruce attól fél, ha elmond mindent, akkor a többieket az érzelmeik fogják vezérelni. De a társai inkább mintha elkezdenének elbizonytalanodni. A végén megérkezünk az Arkham-be, ahol Jóker már átalakította a helyiséget.

Batman 16. Kártyavár

Az átalakított intézetben az őrök és az ott dolgozók foglyok, Batman ellenségei szabadon vannak. Több Batman ellenfelet is látunk. Mr. Fagy, Agyagpofa, Madárijesztő, Pingvin, Rébusz, Kétrarc. Batman kénytelen szembenézni saját félelmeivel. Joker nagyon beteg és bizarr dolgokat tesz. Kíváncsi vagyok, mit akar majd a trónszékkel. Nagyon hangulatos füzet volt.

Batgirl 14. Eszelős lánykérés

Joker őrülete itt is nagyon jól megnyilvánul. Örülök, hogy Barbara időközben felgyógyult és újra ő lett Batgirl. Épp nemrég elveszett és újra megtalált anyját indul kiszabadítani, akit most Joker tart fogva. Barbara is fél, hisz azzal az emberrel néz szembe, aki annak idején megnyomorította őt évekre. Joker nagyon beteg. Levágta Barbara anyjának egyik ujját, melyen gyűrű van és azzal kéri meg Batgirl kezét.

 

Mindhárom számban nagyon feszült a hangulat és a sztori vezetés, igazi thrilleres az atmoszféra. Joker betegebb, mint valaha. Meglátjuk mi lesz ebből. Eddig nagyon jó ez a sztori.

Scott Snyder és Gail Simone nagyon jó történeteket tettek le az asztalra. Greg Capullo, Ed Benes és Daniel Sampere rajzai kiválóak. Nagyon várós lesz a folytatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Titans 1x07. Ez most szerintem annyira nem volt erős, kicsit töltelék rész érzésem volt, az utolsó negyedóráig. Robin belső vívódásai, és az alagutas bunyó ott volt a szeren + a rész végi

Spoiler

ruha elégetés.

Jövőhéten pedig jön a sorozatba egy új karakter:

Spoiler

Wonder Girl. A castingra nem lehet panasz :P

MV5BM2YxY2FkOTctYTA4MC00ZThlLWIxMzEtYWM1

 

Szerkesztve: - luke19
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stephen Amell előző héten osztotta meg ezt a képet a twitteren. 2019 -ben többet tudunk meg. Nocsak, csak nem Arrow-Smallville crossover? :D Vagy a két srác ellenségeket fognak alakítani - a mostani helyzet alapján van 1-2 sejtésem, hogy kit játszhatnak, különösen Michael. :)

DsutPDUVsAAaXds.jpg

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Titans 1x08

Lassú epizód volt, de a jobbik fajtából. Menjenek a francba, hogy így lett vége. :D

Most is volt utalgatás bőven

Spoiler

Wonder Womanre, Igazság ligájára, és szokásosan Batmanre is.

Donna ahogy olvastam elvileg marad a következő részekre is, ami nincs ellenemre. Szimpi volt.

A folytatás továbbra is várós. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Továbbra is az Új 52 előtti sztorik lesznek csak?

Igen, azok. De lesz jó kis Swamp thing is, plusz Hawkman. Ezeknek örülök, mert magyarul nem sok esély lett volna ezekre mástól. A briteknél megy egy Legend őt Batman sor. Az új 52 sztorikkal főként tele. Örültem volna annak is ha jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, luke19 írta:

Igen, azok. De lesz jó kis Swamp thing is, plusz Hawkman. Ezeknek örülök, mert magyarul nem sok esély lett volna ezekre mástól. A briteknél megy egy Legend őt Batman sor. Az új 52 sztorikkal főként tele. Örültem volna annak is ha jön.

A Kingpin viszi most az új 52-es Batmant, Ha más is belekezdene, nem tudom mi maradna nekik. Egyelőre jól van ez így.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.