Ugrás a kommentre

Rest In Peace


Rog

Ajánlott hozzászólás

Előbb olvastam hogy múlt héten Csurka László is elment. Többek között a zsarnok Igthorn-t, bunkó"Báxit" és a Kincs, ami nincs-es Frisco-t is ő szinkronizálta.

Béke poraira.

:(

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2020. 06. 22. - 21:36, Nute Gunray írta:

R.I.P

 

Pont a Mindörökké Batmant emelik ki, miközben olyan zseniális filmeket is rendezett, mint az Összeomlás.

Azért kíváncsi lettem volna, hogy a Batman Triumphant milyen lett volna. Ott már vissza akart térni a sötét gyökerekhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

 

Sterling K Brown - "I don’t have words. Rest In Peace, Bruh. Thank you for all you did while you were here. Thank you for being a friend. You are loved. You will be missed."

 

Bob Iger - "We are all heartbroken by the tragic loss of Chadwick Boseman -- an extraordinary talent, and one of the most gentle and giving souls I have ever met. He brought enormous strength, dignity and depth to his groundbreaking role of Black Panther; shattering myths and stereotypes, becoming a long-awaited hero to millions around the world, and inspiring us all to dream bigger and demand more than the status quo. We mourn all that he was, as well as everything he was destined to become.
For his friends and millions of fans, his absence from the screen is only eclipsed by his absence from our lives.  All of us at Disney send our prayers and heartfelt condolences to his family."

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Paul Bettany - "Chadwick Boseman was brilliant, gentle and princely, and the world is a poorer place without him. My love, thoughts and condolences to his family."

 

Andy Serkis - "It is inconceivable to think you are no longer with us Chad. This world needs you, now perhaps more than ever.
Your quiet steel and raging fire beautifully tempered by the fact that you are an honorable,generous, humble human being.
A natural leader who eloquently and passionately seeks and stands for truth, whose art and life will shine as a beacon of inspiration for generations to come. Peace and love to you, and to your family.
#wakandaforever"

 

Jeremy Renner - "Chadwick is an inspiration, a warrior with a big kind heart that I’ll never forget. I’m so deeply heartbroken by his passing. Sending love to the Boseman family ... R.I.P."

 

Josh Brolin - "I am absolutely floored. Such an amazing, beautiful person. RIP Brother."

 

Chris Pratt - "My prayers go out to Chadwick’s family and loved ones. The world will miss his tremendous talent. God rest his soul. #wakandaforever"

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha annyira kevesled rakhatsz még be. :P

Ez a topik az ilyesmik részére lett megnyitva tehát joguk van itt lenni. Elférnek.

Többet amúgy nem akarok berakni mert még ha kicsit is de én is sokallom már őket és akiktől akartam már raktam be a témához kapcsolódó bejegyzéseket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben arra jutottam hogy idézetesre cserélem azokat amikhez ugyanazokat a képeket mellékelték. Úgyis zavart hogy több bejegyzés ugyanazzal a fotóval szerepelt itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Merritt Yohnka, a Lucifer egyik kaszkadőr-koordinátora is eltávozott.Többek között még a LOST, az Amerika kapitány: Az első bosszúálló, a Star Trek: Nemzedékek, A sziget, a Különvélemény, a Die Hard 4.0, a Pókember (2002) és a Transformers első és harmadik részének elkészítésében is részt vett.

 

00.jpg

 

Béke poraira. :(

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...
  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.