Ugrás a kommentre

Rest In Peace


Rog

Ajánlott hozzászólás

  • 5 héttel később...

Akinek mondd valamit a Children of Bodom zenekar: Elhunyt a zenekar frontembere, Alexi Laiho. Egyik kedvenc zenekarom volt. Középiskolás éveim meghatározó zenéje volt, mely nem kis mértékben Alexi játékának volt köszönhető. Részben ennek hatására kezdtem el gitározni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a PT szinkronjából ki kéne emelnem valakit, akivel maximálisan elégedett vagyok, az ő lenne. Sir Christopher Lee volt magyarul. Iszonyúra illett a hangja Dookuhoz úgy, hogy nem változtatta meg a karakter vokális identitását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Ha a PT szinkronjából ki kéne emelnem valakit, akivel maximálisan elégedett vagyok, az ő lenne. Sir Christopher Lee volt magyarul. Iszonyúra illett a hangja Dookuhoz úgy, hogy nem változtatta meg a karakter vokális identitását.

Szilágyi Tibor volt Dooku magyar hangja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Donát írta:

Isten nyugosztalja.

 

De Gálvölgyi még él, úgyhogy azzal vitatkoznék, hogy ő lenne az utolsó mohikán. ;) 

"„Nem csak tőle kell elbúcsúzunk, hanem egy műfajtól is, aminek, azt hiszem, egyszer és mindenkorra vége lett. Mert egyrészt ott volt ez a színház, a Mikroszkóp, amit megszüntettek, és helyette azóta sincs úgymond szinte semmi” – ezt nyilatkozta az ATV Híradójának Gálvölgyi János, aki a vasárnap elhunyt Sas Józsefnek nem csak kollégája, hanem barátja is volt, szinte napi kapcsolatban álltak."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Elhúnyt Siklósi Örs, az AWS zenekar frontembere. 29 volt csupán, a leukémia vitte el :( 

 

https://m.hvg.hu/kultura/20210206_Elhunyt_az_AWS_enekese_Siklosi_Ors

 

Habár nem a leghíresebbek, de kezdetektől fogva hallgattam a zenéjüket. Örs nagyon-nagyon sokra vihette volna még. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...
2 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Nézem A korona c. sorozatot, s az első két évadban Matt Smith alakításában az egyik legjobb karakter volt, érdekes ember, arisztokrata de egyben egy nagy csibész is. Nagyon megkedveltem. Nyugodjon békében. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Meghalt Jankovics Marcell. :( Nagyon szerettem az egyedi látásmódját és ábrázolásmódját, amelyek megjelentek a rajzfilmeiben. Az ember tragédiája egy mesteri alkotás, amely a teljes életművét megkoronázza. RIP

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.