Jump to content

Rest In Peace

Rog
 Share

Recommended Posts

• 5 weeks later...

Akinek mondd valamit a Children of Bodom zenekar: Elhunyt a zenekar frontembere, Alexi Laiho. Egyik kedvenc zenekarom volt. Középiskolás éveim meghatározó zenéje volt, mely nem kis mértékben Alexi játékának volt köszönhető. Részben ennek hatására kezdtem el gitározni.

Ha a PT szinkronjából ki kéne emelnem valakit, akivel maximálisan elégedett vagyok, az ő lenne. Sir Christopher Lee volt magyarul. Iszonyúra illett a hangja Dookuhoz úgy, hogy nem változtatta meg a karakter vokális identitását.

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Ha a PT szinkronjából ki kéne emelnem valakit, akivel maximálisan elégedett vagyok, az ő lenne. Sir Christopher Lee volt magyarul. Iszonyúra illett a hangja Dookuhoz úgy, hogy nem változtatta meg a karakter vokális identitását.

Szilágyi Tibor volt Dooku magyar hangja.

14 perccel korábban, Donát írta:

Isten nyugosztalja.

De Gálvölgyi még él, úgyhogy azzal vitatkoznék, hogy ő lenne az utolsó mohikán. ;) 

"„Nem csak tőle kell elbúcsúzunk, hanem egy műfajtól is, aminek, azt hiszem, egyszer és mindenkorra vége lett. Mert egyrészt ott volt ez a színház, a Mikroszkóp, amit megszüntettek, és helyette azóta sincs úgymond szinte semmi” – ezt nyilatkozta az ATV Híradójának Gálvölgyi János, aki a vasárnap elhunyt Sas Józsefnek nem csak kollégája, hanem barátja is volt, szinte napi kapcsolatban álltak."

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
2 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Nézem A korona c. sorozatot, s az első két évadban Matt Smith alakításában az egyik legjobb karakter volt, érdekes ember, arisztokrata de egyben egy nagy csibész is. Nagyon megkedveltem. Nyugodjon békében. :(

• 1 month later...

Meghalt Jankovics Marcell. :( Nagyon szerettem az egyedi látásmódját és ábrázolásmódját, amelyek megjelentek a rajzfilmeiben. Az ember tragédiája egy mesteri alkotás, amely a teljes életművét megkoronázza. RIP