Ugrás a kommentre

Rest In Peace


Rog

Ajánlott hozzászólás

Uhh... ez most szíven ütött. A Sztárbox első adásában még ő volt a hang, aztán lecserélték. Könnyen lehet, hogy már az is az egészségi állapota miatt volt. :( A Tőrbe ejtve első részében is zseniális volt (de persze még hosszan sorolhatnánk, hogy mely egyéb szerepeiben). Ő volt Richard hangja.

image.png

 

Nyugodjék békében. :cry: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sanszos hogy a Linda vagy a Szomszédok sori nézése közben találkoztam vele először. Azokat már 1990 előtt néztem. Első szinkronjának amivel találkozhattam az 1989-es Batmanuson muvi egyik zsaruját gondolom. Azt valamikor 1990 első negyedében tudtam le először. Lehet hogy más szinkronos munkája megvolt már előtte de olyan már nem rémlik. Ez is csak azért van meg mert moziban néztem és 1989 december végén volt az itteni bemutatója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

No ez is eléggé ütött pedig csak az Álljunk meg egy szóra! idején volt jelen az életemben.

 

Plusz hétfőn a Star Trek: Enterprise sori Soval nagykövetét is jegyző Gary Graham is elment.

Béke poraikra. :(

 

SG7UtzI.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

85 éves korában elhunyt Tordy Géza. :( Számos filmben hallhattuk jellegzetes orgánumát (szinkronjai közül a Keresztapa első részének Don Corleonéja a kedvencem), szerepelt számos magyar filmben is (pl. Kőszívű ember fiai) de színpadon is hosszú évtizedeken keresztül játszott. 

 

Isten nyugosztalja. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.