Ugrás a kommentre

Rest In Peace


Rog

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Elhunyt Treat Williams, a Hair és az Everwood színésze. Bár az utóbbi sorozatot néztem anno és nagyon szerettem, én a színészt egy horrorfilmmel, a Deep Risinggal (Kísértethajó) ismertem meg. Motorbalesetet szenvedett, egy kikanyarodó autó nem adta meg neki az elsőbséget. :( 

williams.jpg

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Béke poraira. :(

Én csak kevés munkáját ismerem. A muvijai közül a Kísértethajót nagyon bírom. Amiatt őt is bírtam.

A TESB miatt az "Akik eggyé váltak az Erővel" topikba még eme poszt bekerülése előtt én is elkezdtem egyet erről a hírről de mivel az elküldés előtt megnéztem hogy bekerült-e már valahova és láttam hogy igen már nem küldöm el. Ezek szerint kábé húsz percig tartott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Rog írta:

Béke poraira. :(

Én csak kevés munkáját ismerem. A muvijai közül a Kísértethajót nagyon bírom. Amiatt őt is bírtam.

A TESB miatt az "Akik eggyé váltak az Erővel" topikba még eme poszt bekerülése előtt én is elkezdtem egyet erről a hírről de mivel az elküldés előtt megnéztem hogy bekerült-e már valahova és láttam hogy igen már nem küldöm el. Ezek szerint kábé húsz percig tartott.

Nem is tudtam, hogy szerepelt a TESB-ben. :o 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy mondata sem. A filmben meg sem lehet találni, egyike az arctalan lázadó katonáknak a Hoth-on. De valóban benne volt:

770cr0afhpg51.png

nmfuko0gngr41.jpg?auto=webp&v=enabled&s=

 

Carrie Fischerrel, akivel jó barátok voltak, több képe is van. Eredetileg őt látogatta meg a forgatás közben.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

Hivatalosan még nem közölték. A rendőrségi források szerint megfulladt a pezsgőfürdőjében. A hogyant még vizsgálják, szintén a rendőrségi nem hivatalos források szerint fizikai megerőltetést végzett a halála előtt (valószínűleg edzett). Drogot vagy alkoholt nem találtak a szervezetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Béke poraira! :(

Én úgy általában véve nem sokat láttam. Kevés olyanhoz játszott ami eléggé érdekelni tudna. Az első bérgyilkos szomszédos muvi az egyetlen  amit normálisan láttam vele. A másodikba jó régen rövid ideig belenéztem. Jóbarátékkal meg úgy voltam hogy néhányszor elcsíptem őket de egyszer se tartottam néhány percig náluk az adott csatornát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Elhunyt Joss Ackland, aki talán idehaza leginkább a Halálos fegyver 2 rosszfiújaként ismert, de számomra mégis a Pet Shop Boys Always on my mind-klipjéből volt a legemlékezetesebb. R.I.P.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Béke poraira. :(

Láttam néhány muviban de mégis a második Halálos fegyver muvi miatt emlékszem rá a legjobban. Igaz csak azért mert azt többször is láttam míg amazokat csak egyszer. Nagyon bírom ahogy az öreg Árját nyomta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én a The Hunt for Red Octoberből is emlékszem rá, ahol Andrej Lisenko orosz nagykövetet játszotta. De én azt hittem, már rég meghalt. Szép kort élt meg. Nyugodjék békében.

Pont egy pár hete láttam azt a filmet, először. Nagyszerű alkotás. Nyugodjék békében. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Dózsa László is elment. Earl-t az Ahová lépek, szörny teremből és Boddicker-t az első Robothekus muvi első szinkronos verziójából nagyon komálom tőle.

Béke poraira. :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.