Ugrás a kommentre

Rest In Peace


Rog

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Richard Donner, többek között a négy Halálos fegyver muvi, a Superman és a Bérgyilkosok rendezője is eltávozott.

 

YpLpqVF.jpg

 

Béke poraira. :(

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Nem sok filmet láttam tőle, de azok mind emlékezetesre sikeredtek, talán A profi volt a kedvencem azok közül, amelyekben szerepelt. A nézésében, a kisugárzásában volt valami egyedi, különleges, ami tükröződött a játékában is. akár szerelmes, akár "keményfiús" szerepeket játszott és azért elég széles repertoár áll a neve mögött. Nyugodjon békében!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A profi nekem is az egyik kedvencem tőle. Illetve a Kellemes húsvéti ünnepet is nagyon jó volt. Volt egy film, ahol Alain Delonnal együtt apákat játszottak, pontosabban nem tudták, hogy a fiatal lány, melyikük lánya. De mindketten harcba szálltak érte, mikor veszélybe került.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Szép életet élt. Az egyik kedvenc filmem tőle a "Kellemes húsvéti ünnepeket!".

Ebben a részletben a karaktere épp a feleségét akarja megcsalni, amikor a felesége beállít:

 

Ezt a filmet én is imádom! Rengetegszer láttam már, és mindig nagyon szórakoztató, Belmondo mellett a feleségét játszó színésznő is zseniális benne, Sophie Marceau pedig nagyon bájos. A film nagyon vicces, nagyon francia, és a szinkron maga a tökély, Sztankai István és Almási Éva nagyot alkottak. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Meghalt Ivan Reitman. R.I.P.

 

Pár éve jöttem csak rá, hogy a Szellemirtókon kívül számtalan filmet rendezett, amelyek a 90-es években töltött gyermekkoromban meghatározóak voltak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.