Ugrás a kommentre

1. évad trailer 1


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

39 perccel korábban, Dzséjt írta:

Frenkie-t meg örökre elriasztotta a Star Warstól az Obi-Wan sorozat bejelentése. 

snoop dogg lol GIF

 

Szerintem Frenkie lesz a legnagyobb fan. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pár nagyágyú még nem reagált. Remélem nem riasztotta el őket a trailer. :D

 

@Bomarr @Pildi @Frenkie :D

Dehogy riasztott, sőt! :)Csak nyáron kevésbé vagyok hozzászólás-barát üzemmódban (laptop közelben és nem mobilneten, amit olvasásra igen, írásra már kevésbé szeretek használni).

 

Nekem ez a trailer hozta végre kézzelfogható közelségbe a sorozatot, ami eddig a ködös jövő része volt. Nagyon tetszett! Hangulatos, felcsigázza az érdeklődést, szerintem a zenéje is jó. Nem SW-zene kifejezetten de a témához és a környezethez jól illik. Most már hamar eljön a november. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig csak azért nem irtam mert alig voltam gépközelben. Egyelőre rövid leszek: atomjó az előzetes! Minden benne van amire vágtyam és még több is. A zenét is imádtam. Elnézve mi minden jön még a következő években: sose volt még ilyen jó Star Wars rajongónak lenni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Ezt sem kapkodtam el. Nagyon várom ezt is, hangulatos a trailer. Ami számomra megdöbbentő hogy mozifilm minőségü. Remélem ahogy korábban is hogy a sisak nem kerül le. Nekem úgy titokzatosabb lenne a fejvadász.

Nagyon hajaz szerintem a Firefly-ra. Az is ilyen űrwestern volt  és az alvilággal foglalkozott. Kiváncsi leszek milyen munkákat kap. Akár birodalmi is megbízhatja, hogy mondjuk ölje meg Hant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • Ody Mandrell megváltoztatta a címet erre: 1. évad trailer 1

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.