Ugrás a kommentre

1. évad trailer 1


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem mondtam, hogy ugorjunk ki a bugyinkból, de ez nulla. Ebből semmit nem lehet leszűrni. Se azt, hogy jó lesz se azt, hogy sz*r. 

Azért ugye alkothatok véleményt, ahogy azok is akik meg imádják ez alapján, hogy ne legyek anti rajongóknak kikiáltva?

És nyugodtan kattints a válasz gombra Ody.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mikor lesz a panel és trailer?

A Disney+ panel ottani idő szerint 15:30 -tól 17 óráig tart, ami nekünk szombat 0:30-2:00. Szóval a hajnali órákban érkezik az előzetes. DE... holnap valószínűleg dupla meglepetés ér minket. :D

 

@Iqvi Beelőztelek. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Full olyan érzésem van a trailer nézése közben, mint mikor a RO trailert néztem.

Amúgy baromi szép, és nagyon város. Egyedül a zene volt, ami kifejezetten nem tetszett, valahogy nem éreztem, hogy úgy hype-olnának vele, de ezen kívül nem tudok rá rosszat mondani. Mikor lesz már november? :D

EDIT: na jó visszavonom. Többszöri nézésre már tetszik a zene is. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mutat sokat de az annál hangulatosabb! Valószínűleg kurva jó lesz. :D A látvány pazar lesz, az már ennyiből is látszik és IG-t máris megszerettem. :) Plusz a képek alapján ez nem babazsúr lesz (karóra szúrt rohamosztagos fejek, ajtó által ketté vágott manus...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ígéretes előzetes. :) A látványra szerintem nem lesz panasz, pedig kissé tartottam tőle, hogy az olcsóbb kivitelezés meg fog látszani a sorozaton. De ennyi alapján akár mozifilm is lehetne. Gondolom a Tatooine, mint sivatagos helyszín is tudatos választás volt, mivel kevésbé költséges megvalósítani, mint mondjuk egy Nar Shaddaát, vagy egy Coruscantot. Piros pont a Tatooine visszahozása, bár ha a Kenobi sorozat is itt fog játszódni, nem lesz egy kicsit sok a jóból? :D 

A történetre is kíváncsi vagyok. Galaktikus mércével nézve ekkor béke van, a Birodalomnak annyi, az Új Köztársaság pedig a szárnyait bontogatja. Ez idális lesz a bűnbandáknak, bűnözőknek, csempészeknek, fejvadászoknak, stb. Plusz azért nyilván kóricál még egy-két birodalmi csoport a galaxisban. :) Aminek örülnék, az a Vörös Hajnal behozása (Qi'ra és a szervezet Solo utáni sorsa amúgy is kérdéses), vagy akár a Fekete Nap kibontása. Látom a puskaport a sorozatban, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle. November már nincs olyan nagyon messze. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eszméletlen jó trailer, nálam beindította a hype-motort. A látvány gyönyörű lesz, a Galaxis mocskos és poros oldalát újabb szemszögből nézhetjük meg. Azért remélem, hogy az ismert bűnszervezetek vagy akár bolygók (Nar Shaddaa, de örülnék neki) is előkerülnek. Carl Weathers és Giancarlo Esposito (de imádom őt!) fogják vinni a hátukon a sorit.

 

Ami kimondottan tetszett, hogy végre merik használni a régi, bevált fajokat. A trailerben volt most ugnaught, twi'lek és quarren is. Nekem ez kimondottan fontos, hogy a régi és új fajok vegyüljenek egymással, úgyhogy már ezzel megvettek kilóra engemet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Darth Sky írta:

Aminek örülnék, az a Vörös Hajnal behozása (Qi'ra és a szervezet Solo utáni sorsa amúgy is kérdéses

Azthiszem, ez a szervezet már nem létezik ebben az időben, és egy utódszervezet a Vörös Kulcs vette át a helyét. Legalábbis erre emlékszem az utóhatás trilógiából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Iqvi írta:

Azthiszem, ez a szervezet már nem létezik ebben az időben, és egy utódszervezet a Vörös Kulcs vette át a helyét. Legalábbis erre emlékszem az utóhatás trilógiából.

Ez nem rémlett. Elvileg a Birodalom bukása utáni évtizedekben még valamilyen formában aktív a szervezet, igaz, nincs akkora befolyásuk, mint korábban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg kell hagyni, dögös lett a trailer. Éjjel több ízben is megnéztem, és azóta is már jó párszor. Nem kapott el úgy a hype, mint teszem azt az ep9 trailer esetén, de határozottan jobban várom már, mint a Celebration után. A trailer képeiből már nem éreztem azt, mintha egy rajongói film jeleneteit nézném, bár ebben nyilván a minőség is szerepet játszott - de, például a Star Wars Explaned csatornát vezető muki is megjegyezte, hogy a trailerben már sokkal jobban a képek, mint abban a videóban, amit a Celebrationon mutattak be (azt ő ugye élőben látta).

 

A hangulat az, ami kifejezetten tetszik. Valami ilyet képzeltem el a Birodalom bukása és az új Köztársaság felemelkedése között. A Peremvidék sosem volt valami barátságos hely, még a régi Köztársaság idején sem, de a Birodalom dorbézolása és a bűnbandák felügyelet nélkül hagyása rendesen betehetett ezeknek a világvégi világoknak. Tatooine, bár jól ismerjük, most új oldalát mutathatja meg, hiszen először látogatunk el ide Jabba halála után (mármint élőszereplős műben). Kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba változott a bolygó, ha változott egyáltalán - az Alkonyat-trilógiában voltak erre irányuló törekvések, de a reformátorok már akkor is necces helyzetben voltak, és azóta eltelt pár év.

Amúgy a karóra tűzött sisakok legalább olyan jó szimbólumai annak, hogy a Birodalomnak vége, mint a jakkui roncsok. Azért milyen már, hogy amikor utoljára jártunk egy tatooine-i városban, az utcákat még rohamosztagosok ellenőrizték, és most, hogy visszatérünk, a sisakok már karóra tűzve vagy a homokba taposva várják az enyészetet. Érdekes lesz ez a sorozat már ebből a szempontból is. Láthatjuk, milyen volt az élet a Galaxisban akkor, amikor a Birodalom már nem létezett, de még nem is csak egy emlék az előző generáció idejéből. Itt a sebek még frissek, a Köztársaság még új, a Birodalom hullája pedig még - a trailer tanúlsága szerint - nem hűlt ki. És egyelőre mindenki számára úgy fest a dolog, hogy a galaktikus fenyegetés elmúlt. Még sehol az Első Rend képviselte baljós árny, nincs hidegháború.

 

A kegyetlenebb stílus is gyorsan kiviláglott, ez kell egy fejvadászós/alvilágos műbe, de azért remélem, nem fognak a paci túloldalára átesni, megmaradnak az RO és a Solo szintjén. Az pont jó. Az idegen lények között is jó érzés régieket látni, az ep7-nél még engem is zavart kicsit a dolog, bár szerintem az utóbbi időkben ez sokat javult - már az ep8-ban is volt több mon cala a Radduson, az RO és a Solo meg szerintem kifejezetten jól teljesít ezen a téren, főleg a Solo. Amit remélek, hogy ebben a sorozatban is legalább olyan jól vegyítik a különböző érák lényeit. Most persze csak klasszikusokat láttunk főleg, de azért remélhetőleg nem ők lesznek túlsúlyban. Biztató a halálosztagosok megjelenése, mindig imádom, amikor ilyen húzásokkal egységesítenek.

 

Összességében számomra is várós a sorozat. Még mindig az ep9-et várom jobban, de ez azért érthető, az mégis a Saga záró etapja, de a The Mandalorian is felkeltette az érdeklődésemet. Remekül fogja csillapítani a várakozás okozta kínokat az ep9-ig. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.