Ugrás a kommentre

Avatar


Kargarosz

Ajánlott hozzászólás

Komolyan mondom....majd eltolják még....pedig annak idején milyen lelkes voltam, de Cameron kiöli belőlem azt a kicsit is. Kár ezért az emberért akin felnőttem ilyen kék makikra pazarolja az idejét. Egyszerűen belebuzult a látványba ez lett a veszte a palinak....kár érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk Cameron mindig is nagyon erős látványban utazott, ez a "beleb*zulás" a The Terminator óta tart. A Terminator 2, az Aliens, a The Abyss, a Titanic, de még a True Lies sem harmatgyenge ezen a téren. Mindig is maximalista volt, sokat tökölt apró részletekkel. Nem véletlen utálnak vele együtt dolgozni, mert olyan, mint egy diktátor a forgatásokon (ezek Sigourney Weaver szavai).

Az Avatar-folytatásokat meg azért látatlanban még nem írnám le. Tény, hogy az Avatarból én sem néznék ki, legfeljebb még egy filmet, amiben visszatér az emberiség Pandoráda és orbitális pályáról hülyére bombázza a na'vikat, de azért na, mégis csak Cameronról van szó. Az eredetiség nem az erőssége, de elég sztorit ismer ahhoz, hogy jól feldolgozza saját elképzelései szerint. A Csillagközi inváziót kétszer is adoptálta, ráadásul másodszorra megfejelte Pocahontas történetével. A Rómeó és Júliát is sikerült beleszuszakolnia egy történelmi filmbe. És a True Lies óta tudjuk, hogy a remake-elés sem áll tőle messze. És azért ezeket az újrafeldolgozásokat mindig sikerül eladnia egy élvezhető, lehengerlő produktum keretében.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Mondjuk Cameron mindig is nagyon erős látványban utazott, ez a "beleb*zulás" a The Terminator óta tart. A Terminator 2, az Aliens, a The Abyss, a Titanic, de még a True Lies sem harmatgyenge ezen a téren. Mindig is maximalista volt, sokat tökölt apró részletekkel. Nem véletlen utálnak vele együtt dolgozni, mert olyan, mint egy diktátor a forgatásokon (ezek Sigourney Weaver szavai).

Az Avatar-folytatásokat meg azért látatlanban még nem írnám le. Tény, hogy az Avatarból én sem néznék ki, legfeljebb még egy filmet, amiben visszatér az emberiség Pandoráda és orbitális pályáról hülyére bombázza a na'vikat, de azért na, mégis csak Cameronról van szó. Az eredetiség nem az erőssége, de elég sztorit ismer ahhoz, hogy jól feldolgozza saját elképzelései szerint. A Csillagközi inváziót kétszer is adoptálta, ráadásul másodszorra megfejelte Pocahontas történetével. A Rómeó és Júliát is sikerült beleszuszakolnia egy történelmi filmbe. És a True Lies óta tudjuk, hogy a remake-elés sem áll tőle messze. És azért ezeket az újrafeldolgozásokat mindig sikerül eladnia egy élvezhető, lehengerlő produktum keretében.

 

No igen csak ezen filmekhez azért szerintem nem árt,ha oda tesszük,hogy mind jobb mint az Avatar. Most az, hogy történetileg soha nem volt erős Cameron az egy dolog, de másban azért mindig ott volt a szeren főleg karakterekben, atmoszférában, hangulatkeltésben verhetetlen volt a pali. Az Avatar kétségtelen a leggyengébb filmje egy visszalépés egy igazi zsenitől, és ez számomra bosszantó mondom ezt úgy,hogy az első részt szerettem én is megnéztem többször is moziba mert jó kis mese össze van rakva, de érezhető,hogy ez az ember már nem az akit én megszerettem meg sokan mások.

 

Leírni nem írom le, de amik hírek eddig jöttek, hogy az ezredes visszatér meg a katona akit agyontapostak akinek aztán tényleg rohadt nagy értelme van kb szerepel 1 percet mindenképp fontos a visszahozása ....Ja meg, hogy egy gonosz lesz aki mindig visszatér, és Cameron mondja milyen izgalmas, hát tényleg rágom a körmöm....Alapvetően újdonságokra vágytam volna,de majd meglátjuk mi lesz.

 

Sok neves rendező amúgy amióta fejlődött a technika teljesen elk*rvultak gondolok itt egy Bay-re vagy akár egy Roland Emmerich olyan meghatározó mozikat szálítottak ezek annak idején, hogy még most is köpni nyelni nem tudok. Kár érte. 

 

20 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ki hozta létre ezt a kék makis topikot? :P

 

No igen csak mire kijön a film addigra én már nem fogok élni :D bár lehet nem is gond. 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Az Avatar kétségtelen a leggyengébb filmje

Szerintem azért a Piranha 2 sokkal gázabb film. :D Meg azért na, ha minden rendező elmondhatná magáról, hogy egy Avatar a leggyengébb filmje, szerintem a fél életművét feláldozná. Nem egy olyan rendező szaladgál Hollywoodban, akinek a legjobb filmje sem közelíti meg az Avatart, vagy a legjobb filmje nagyjából olyan minőségű. Szóval ettől Cameronnak nem kell szégyenkeznie és én még negatívumnak sem tartom. Nagyjából olyan, mintha azt írtad volna, hogy Lucasnak a The Phantome Menace a leggyengébb filmje. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Roland Emmerich

Off: Őtőle a Csillagkaput szerettem. Kár hogy nem lett belőle több film pedig anno pletykálták hogy akar még készíteni. Az az univerzum tele volt lehetőségekkel.:( 

 

On.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a Cameron filmek sorrendje:

Aliens (Directors Cut)

The Terminator

Terminator 2 (Mozis verzió)

Titanic

Avatar

The Abyss

True Lies

 

Egyébként James Cameron nagyon sajnálta, hogy nem készíthette el a Jurassic Park mozit.. Ezt Spielberg orra alá is dörgölte :D 

Itt:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Az az univerzum tele volt lehetőségekkel.:( 

OFF

Amit a Stargate SG-1 és a Stargate Atlantis ki is használt.

 

1 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Számomra a Cameron filmek sorrendje:

Aliens (Directors Cut)

The Terminator

Terminator 2 (Mozis verzió)

Titanic

Avatar

The Abyss

True Lies

Számomra:

Aliens

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

The Abyss

Titanic

Avatar

True Lies

Terminator 2

The Terminator

 

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én Cameron muvi listám:

 

A mélység titka

Terminator 2 (A mozis de a rendezőivel nincs komolyabb bajom úgyhogy néha azt is meglesem.)

The Terminator (Csak picivel maradt a másodikkal szemben alul.)

Két tüz között

Aliens

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 05. 09. - 17:12, Dzséjt írta:

Szerintem azért a Piranha 2 sokkal gázabb film. :D Meg azért na, ha minden rendező elmondhatná magáról, hogy egy Avatar a leggyengébb filmje, szerintem a fél életművét feláldozná. Nem egy olyan rendező szaladgál Hollywoodban, akinek a legjobb filmje sem közelíti meg az Avatart, vagy a legjobb filmje nagyjából olyan minőségű. Szóval ettől Cameronnak nem kell szégyenkeznie és én még negatívumnak sem tartom. Nagyjából olyan, mintha azt írtad volna, hogy Lucasnak a The Phantome Menace a leggyengébb filmje. :) 

Úgy tudom a Piranha 2 hivatalosan nem lenne az ő filmje csak nem volt pénze levenni a nevét mivel az eredeti ember közbe otthagyta a filmet. De rég olvastam már ezt a sztorit bár az tisztán rémlik, hogy Cameron nem szégyenli, hogy ott maradt a neve mert legalább látják az emberek,hogy honnan kezdte ezen interjúra emlékszem megmaradt bennem. 

Én értelek, de én egy Camerontól nem egy Avatart várnék annál ő sokkal kreatívabb, és többet tud. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lassan kezdődik a forgatás. Olvasó próba van épp. Jon Landau posztolta.

 

Jon Landau

Snuck my camera in to our live action cast read through with Sigourney Weaver, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Edie Falco, Jemaine Clement, Brendan Cowell, Jack Champion and James Cameron

 

At Stone Street Studios.

 

60825394_613253589158628_718470306892611

60538136_613253575825296_292474223887961

60587294_613253555825298_422274039005629

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már én se értem mi történik itt amúgy mert Cameron azt mondta a 2. 3. rész már megvan csak a CGi mentes jeleneteket kell felvenni. Lehet ez annak az olvasó próbája? 

 

https://hu.ign.com/avatar-2-1/49108/feature/avatar-minden-szinesz-es-karakter-aki-fel-fog-tunni-a-folytatasokban

 

Nem rossz gárda egyenlőre az biztos. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos vagy te benne? :D Én már azt is kinézem ebből,hogy  csak kamu kép az egész... :D

 

 

De amúgy elnézem közelebbről két könyv van ott az asztalon ami azt jelentheti gondolom a 2. és 3. rész könyve lehet. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Frenkie írta:

Ez már a közröhely komolyan. Minden hírportál már vagy egy éve lehozta hogy forgatják a 2-3-4-et egyszerre. Akkor mi ez a most kezdés? 

 

Ezzel a filmmel egy másik életbe találkozol majd esetleg,de mondjuk még akkor se biztos :D

 

De amúgy tényleg vicc már az egész én is azt mondom.

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Ez már a közröhely komolyan. Minden hírportál már vagy egy éve lehozta hogy forgatják a 2-3-4-et egyszerre. Akkor mi ez a most kezdés? 

Ha jól vettem ki Cameron megcsináltaa CGI munka jelentős részét és most egyszerre megcsinálják azt ami színészeket igényel.

 

Szeritnem csináltak belőle egy animációsverziuiót, és miután azt jónak gondolta, már ez alapján veszi fel a színészes jeleneteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Vége az Avatar 10 éves uralmának! A Végjáték letaszította a trónról. Megdöntötte a bevételi rekordot. Nem semmi.

 

https://variety.com/2019/film/news/avengers-endgame-box-office-record-avatar-2-1203256562/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.