Ugrás a kommentre

Avatar


Kargarosz

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Brodie írta:

Pártatlan vagyok a csatájukban, de jót nevetnék, ha Cameron az Avatar 2 előtt újra moziba küldené az első részt. :D 

Ami esélyes is. Bár ezt már a Disney dönti el főleg. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Javában forog az Avatar 2-3. Vagy már a 4. részt forgatja?  Nem tudni, csak azt, hogy a végtelenségig fog tartani.

 

Stáb fotó a forgatásról.

Érdekes hogy Stephen Lang arca olyan sebhelyes, mint az első részben. Akkor mégis visszatér ő maga? De hát hogy?

cgvGU7J.jpg

 

 

Megépült egy pandorai medence

70431993_816888275461824_635519909569862

 

 

Hogy aztán valami tragikus dolog színhelye legyen.  Cameron nagyban filmez egy jelenetet, háttérben tűz ég.

EF4yWmHUwAEt12c?format=jpg&name=small

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egyszer nyilatkozta,hogy visszatér sőt igazából az egész széria főgonosza lesz mert szerinte ez menyire izgalmas....mondjuk nekem biztos nem,de persze ő tudja.

 

De igazából majdnem mindenki visszatér aki az elsőbe meghalt Jake szóval itt nem csak az ezredesről kell beszélni. Kicsit sajnálom,hogy az öreg az Avatarra pazarolja idejét,de hát ez van. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, JakeSully írta:

Csak én azt gondoltam, hogy az ikertestvére, klónja, avatár teste tér vissza.. És nem konkrétan Ő maga az első részből, maga a húsvér karakter, aki szerepelt az előző részben. 

 

Végtére is anyum ikertestvére is úgy néz ki szinte mint anyum szóval ilyen téren nyugodt szívvel el lehet játszani Langnak a szerepet szerintem :D Ez nem akadály. Főleg,ha meg klónozzák akkor meg ugye adja magát. Én speciel teljesen új gonoszt vagy gonoszokat vártam újabb karaktereket /amik ugye lesz nem egy kettő csak a régieket tök fölösnek érzem/, és nem a régiek nagyját visszahozni, de majd meglátjuk mi lesz. Engem elhagyott már a nagy lelkesedés főleg a hírek után amik eddig kijöttek. 

avatar GIF

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Kargarosz írta:

Az mi is lenne? Régen volt valami hír erről rémlik valami,de hát már az se most volt. 

Cameron mindent leír majd az általa kitalált világról, az utolsó kis fűszálig. Pandora, az RDA, a harci egységek, az élővilág stb stb. Érdekes kis olvasmány lesz, ha egyszer megjelenik...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudomásom szerint már amennyire rémlik más könyvek megjelenését is híresztelték. De mondjuk ennyi idő alatt azért 1-2 könyv pl. az előzményekről vagy akár egy sorozat szerintem simán elfért volna már csak azért is,hogy az érdeklődés fentmaradjon. Meglátjuk majd, ha jönnek a filmek mennyire vevőek az emberek még rá. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Annyit biztos nem hoz mint az első rész, de szerintem két milliárd felett lesz a bevétele. 

Az elsőre tippelnék 1,5-1,6-ot, utána pedig fokozatos csökkenést.

Ami persze még mindig szép bevétel.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

 

 

No Zsék Szüli már a 4. részt csinálja. 

Remélem a pandorai dzsungel az víz alatti világok áll leejtősek lesznek. Ha mást nem, gyönyörű látványvilágban nem lesz hiány.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...

 

Amúgy ha tippelnem kellene a bevételekre, akkor most az alábbit tenném.

 

Amcsi: 8-900 millió

Amcsin kívül: 2 milliárd

 

Kb. annyi lesz, mint az Endgame de talán még fogadni is mernék rá, hogy beelőzi és a 3 milliárd se kizárt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Most jó esélyekkel indul az Avatar 2. Ha azt nézzük hogy a következő 3 évben nem lesz nagy kiemelkedő tömegeket megmozgató népi film. ( Se Star Wars, se Avengers)

2021 végén az emberek egy újabb csodát szeretnének látni.

És ez nagy nagy eséllyel az Avatar 2 lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.