Ugrás a kommentre

Avatar


Kargarosz

Ajánlott hozzászólás

2020. 01. 19. - 15:09, ZoliZoltán írta:

Hiszem ha latom...

Hihetetlen,hogy 10 ev eltelt es azota sincs semmi..tenyleg legalabb 1 nyamvadt konyvet irhattak volna az elozmenyekrol...vagy vakami animacios kis minit.De semmi.

Mar elfelejtettek az emberek....

 

Más oldalakon ezt mióta hangoztatom főleg Zsék Szüli fórumtárs tudna róla mit mesélni. Az a baj,hogy ennyi idő elteltével az érdeklődést jó lett volna fenntartani valamilyen formában. Könyv, Animáció, vagy akár egy pár évados sorozat ami az előzményeket mutatja be pl. kaphattunk volna földi jeleneteket,de lehetne még sorolni,hogy Neytiri testvére hogyan csap össze az RDA-val no mind1.

Az elképzelhető,hogy majd beindul a 2. rész akkor kapjuk majd a finomságokat csak az a baj,hogy addig tán egy képregény jelent meg kint Amcsiba, és kb ennyi. Túl sok ez az idő,de lehet pont ezért lesz jó megint Cameronnak mert ennyi idő után megint kíváncsiak lesznek az emberek,hogy mit rakott össze. Nagy mágus az öreg mindig is az volt bár én a régi Cameron szerettem igazán nem a mostanit. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2009 nyarán még senki se ismerte az Avatart, agusztus 20 után és főleg november környékén már a csapból is az folyt.

El lehet hinni, 2021 végén még az Indiai óceán szigetén lévő kőkorszaki emberek is tudni fognak az Avatar 2.ről, és saját maguk eszkábált kenujaikkal eveznek majd az első IMAX 3D-s teremig, hogy ők is átéljék a csodát!

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
19 órával ezelőtt, Brodie írta:

Csak nehogy a Star Wars filmek premierjét is érintse egy Avatar csúszás....

Hát, megeshet, hogy az ep24 vagy legrosszabb esetben, az ep25 el lesz napolva, de emiatt főjjön az unokáink feje, amikor beülnek az Avatar 2-re. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
2020. 03. 22. - 13:05, Kargarosz írta:

 

Azért a 2.rész már csak kész van....

Legyünk optimisták. A forgatás leállítása valószínűleg érinti az élőszereplős részeket, amiket a  2. részhez is forgattak.

Addig van Cameronnak ideje tökéletesíteni a technológiát és a forgatókönyvet is. Lehet feltalál egy forradalmi dolgot, ami újabb csúszásokat eredményez. (Ami persze nekünk nézőknek meg nagy élmény lesz!)

A csúszás után meg olyan 2024-25 környékén talán már az első képkockákat is láthatjuk a neten.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 04. 15. - 21:13, Darth Revan9 írta:

Avatar kedvelőknek ajánlom. Bár még csak előjegyezhető.

https://www.szukits.hu/avatar/7296-avatar-tsu-tey-s-path-magyar-nyelvu-kepregeny-007295.html

Ez már régóta bent van. Most kb ezek az előjegyezhető termékek akkor lesznek elérhetőek,ha sokan előjegyzik? Viszont,ha nem klikkelnek sokan rá akkor meg ki se adják mi? 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 04. 14. - 12:20, JakeSully írta:

Legyünk optimisták. A forgatás leállítása valószínűleg érinti az élőszereplős részeket, amiket a  2. részhez is forgattak.

Addig van Cameronnak ideje tökéletesíteni a technológiát és a forgatókönyvet is. Lehet feltalál egy forradalmi dolgot, ami újabb csúszásokat eredményez. (Ami persze nekünk nézőknek meg nagy élmény lesz!)

A csúszás után meg olyan 2024-25 környékén talán már az első képkockákat is láthatjuk a neten.

 

Én már abba se vagyok biztos,hogy amíg élek kijön ez a film annyira érdektelen lett számomra pedig vártam annak idején nagyon is. De amik hírek jöttek eddig róla már az zavaró számomra na meg ezek a csúsztatások...Egy film nem a technika miatt lesz jó, de mind1 is. Azért azt a 2. részt csak megcsinálta már...nekem úgy rémlik,hogy a 4. résznél álltak le most. Ergo ezért gondolom,hogy az már csak megvan. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Ez már régóta bent van. Most kb ezek az előjegyezhető termékek akkor lesznek elérhetőek,ha sokan előjegyzik? Viszont,ha nem klikkelnek sokan rá akkor meg ki se adják mi? 

Igen, ez a helyzet. A kérdés csak az, hogy hány embernek kell előjegyezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Én már abba se vagyok biztos,hogy amíg élek kijön ez a film

Azért bízom benne, hogy hosszú és szép életed lesz. Ne félj a korona vírustól ;) 

Tényleg kíváncsi leszek a világépítésre, vajon titokban mely elismert sci-fi írók dolgozhatnak már különböző regényeken? Akik mondjuk eddig Star Wars vagy Aliens könyveket írtak.. Hmm nem lenne rossz :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 04. 17. - 12:22, Darth Revan9 írta:

Igen, ez a helyzet. A kérdés csak az, hogy hány embernek kell előjegyezni.

No igen,de tegyük fel nem jegyzik elő annyian. Akkor kb. mikor évül el az egész? 

 

2020. 04. 17. - 15:26, JakeSully írta:

Azért bízom benne, hogy hosszú és szép életed lesz. Ne félj a korona vírustól ;) 

Tényleg kíváncsi leszek a világépítésre, vajon titokban mely elismert sci-fi írók dolgozhatnak már különböző regényeken? Akik mondjuk eddig Star Wars vagy Aliens könyveket írtak.. Hmm nem lenne rossz :) 

Pont ez a másik bajom, hogy addig az érdeklődést fent lehetett volna tartani. Egy előzmény sorozattal akár élőszereplős vagy animációs. Könyvek is lehettek volna azóta. Kár szerintem addig beszélni erről míg az a 2. rész nem jön ki.  De már kiveszett belőlem a nagy várakozás,de meglátjuk mit kapunk majd, ha kapunk :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

No igen,de tegyük fel nem jegyzik elő annyian. Akkor kb. mikor évül el az egész? 

 

Pont ez a másik bajom, hogy addig az érdeklődést fent lehetett volna tartani. Egy előzmény sorozattal akár élőszereplős vagy animációs. Könyvek is lehettek volna azóta. Kár szerintem addig beszélni erről míg az a 2. rész nem jön ki.  De már kiveszett belőlem a nagy várakozás,de meglátjuk mit kapunk majd, ha kapunk :D 

Azt majd úgy is eldöntik. Ha nem jegyzik elő elegen, akkor majd lekerül a napirendről ideiglenesen. Majd később újra előjegyezhetővé teszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megláttam Sam Worthingtont egy másik film kapcsán és az jutott eszembe, hogy a folytatások csúsztatgatásával a lehető legjobban ő szívta meg. Bekerült egy blockbusterba ami hihetetlen sikeres lett és még folytatásai is lesznek bőven, sima pénz a zsebbe, gondolta ez a kánaán, aztán folytatások meg sehol más filmek terén neki meg csak a lejtmenet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2020. 04. 23. - 23:08, caseyjones írta:

Kíváncsi vagyok mi fog előbb megjelenni: az Avatar 2 vagy G. R. R. Martintól a Winds of Winter. :lol: Remélem, még megérem mindkettőt. 

 

Remélem Martin hamarabb végez. Valahogy jobban izgat az ő folytatása. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 04. 23. - 23:08, caseyjones írta:

Kíváncsi vagyok mi fog előbb megjelenni: az Avatar 2 vagy G. R. R. Martintól a Winds of Winter. :lol: Remélem, még megérem mindkettőt. 

Az Avatar 20th years anniversary 2032-ben. :evil: 

Szerkesztve: - Adrián
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.