Jump to content

Kargarosz
 Share

Recommended Posts

Egyelőre bennem sem mozgatott meg semmit. Ahhoz kellene némi technológia. Az első részben is azt szeretem, a hajójat, repülőket, bázisokat, fegyvereket. Pusztán a na'vik hidegen hagynak.

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ahogy elnézem Neytiri terhes. :D

Vagy csak kiadósat ebédelt. :evil:

• 2 weeks later...

Csatlakozom. Semmi újdonság. Remélem nem az lesz a story hogy visszamennek a földiek és megint összecsapnak a kékekkel csak most a vízen.

Ami még érdekelne az az hogy Jake-nek folyamatosan a hengerben kell lennie hogy navi legyen avatarként ,vagy azóta megoldották hogy nem kell már a kapszula ehhez?

Jól néz ki a teaser, de ennyi. Több, mint 10 év után, kicsit többre számítottam.

41 perccel korábban, Frenkie írta:

Ami még érdekelne az az hogy Jake-nek folyamatosan a hengerben kell lennie hogy navi legyen avatarként ,vagy azóta megoldották hogy nem kell már a kapszula ehhez?

Az első rész végén Jake szellemét átvitte a törzs a navii testébe. Onnantól megszűnt az emberi teste.

Hűt ez érdekes mert az ezredes úr annak rendje és módja szerint meghalt. Nem haldoklott, hanem meghalt. Hogy él mégis? Halott emberből nem hiszem hogy lehet élő avatart csinálni.

3 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Hűt ez érdekes mert az ezredes úr annak rendje és módja szerint meghalt. Nem haldoklott, hanem meghalt. Hogy él mégis? Halott emberből nem hiszem hogy lehet élő avatart csinálni.

Eywából valószínűleg le lehet tölteni a tudatát, ha a halálakor felöltődött oda valahogy, mint Grace-nek. Szerintem az RDA valahogy rájött, hogy az avatar programban használt tudat áthelyezést hogyan használja fel Pandora tudat-leltáránál, ahogy a na'vik is használták Eywát Jake tudatának áthelyezésére.

Posted (edited )
54 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Eywa rendesen megkeveri a sz*rt, úgy tűnik. 

Keveri mint a gumimami a gumibogyószörpöt. :D

Edited by Rog

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nekem tényleg részben megőszült a szakállam az első rész óta. :lol2:

Nekem meg nagyobbodott a hasam és kövéredett a pofám. :D

Posted (edited )
3 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

De a Jedi után nem mondogatták 16 évig, hogy jön a folytatás :D 

Csak már a Birodalomra odabiggyesztették, hogy episode V (az első film meg megkapta az alcímét és hogy episode IV na meg hogs 9 episode a terv)... Mi volt ez, ha nem a PT meg ST előjelzése? :)

Edited by gafz

Viszont lehetett tudni, hogy egy darabig nem jön új SW. Senki se gondolta a 80-as évek végén vagy akár a 90-es évek legelején, hogy mindjárt jön a következő Star Wars film. Ehhez képest az Avatar 2 folyamatosan bevolt lengetve.