Ugrás a kommentre

Han Solo vs. Jango Fett (TOP 32)


Donát

TOP 32 #3  

31 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson a Winter Madness top 16-ba?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Jango nagy nehezen legyűrte Huxot a selejtezőben, de vajon elbír-e a mandalori páncélra szakosodott Soloval? :P

Olyan szempontból ez mindegy, mert Han szerintem Huxot is pont úgy legyőzné, ahogy reményeim szerint Jangot fogja. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Donát írta:

Eddig egyedül vagyok Jangoval. Szomorú.

Mostmár nem. :D

 

Mivel Han megnyeri ezt - ebben 100% -ig biztos vagyok elég csak az Ep7/Solo kettősre gondolni, ahol számomra nagyon jó volt, de sokaknak az OT miatt lett emlékezetes - így adtam egy szavazatot Boba apjának. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régebben nem éreztem különösebben közel magamhoz Han Solo karakterét, de az Ep7 és a Solo után pozitív irányba változott róla a véleményem. Jango kapcsán tartom azt, amit az előző meccsénél írtam róla, de Solo ellen nincs esélye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem lenne az ep7 és a Solo, vígan és azonnal Jangóra szavaztam volna. De Jangó pechére a megátalkodott Disney ezt is elcseszte, és egy olyan figurából, akinek annyi volt  akét szkilje, hogy laza és menő dumája van, lett egy érdekes, színes, többrétegű karakter. Már az ep7 megnövelte nálam az ázsióját azzal, hogy a laza-f*sza csávó szerepéből átette egy olyanba, ami Hannal kapcsolatban eszembe sem jutott volna: ő lett a mentor figura. Aztán meg ott a halála, ami simán az SW egyik legjobb haláljelenete.

De aztán jött a Solo, ennek hála megtudhattuk, honnan indult Han barátunk. Ki volt az ő mentora, mi motiválta arra, hogy az űrben kalandozzon, és miért lett olyan, akit a pénzen kívül nem érdekel semmi és senki.

Szegény Jango ezzel szemben igazából még mindig csak cool. Ez nálam ugyan elég lenne más esetben, de Hannal szemben most már kevés.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.