Ugrás a kommentre

Csata az Exegolon


Ajánlott hozzászólás

10 perccel korábban, Bomarr írta:

Egyébként nem lehet hogy azért van a flotta a felszin alatt, mert ez a haderő titkos és nem akarják hogy idő előtt kiderüljön a léte? Végülis az Exogolt ugyan nehéz megtalálni, de nem lehetetlen.

Valószínű, plusz szerintem egyszerűbb is a felszínen építkezni, mint a világűrben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De végül nem szállt be. Lehet szóltak neki, hogy az A-szárnyúakon súlylimit van és amúgy sem férne bele, meg eleve, van saját, zöldre mázolt X-szárnyúja. :) 

(Fun fact: volt olyan terv, hogy Poe Y-szárnyún repült volna.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Még mindig jobb, mint Ki-Adi-Mundi hol kék, hol zöld fénykardja. :lol:

Most m'ér? Neki két kyber kristálya volt és a fénykardja is olyan kialakítású volt, hogy könnyen tudta cserélgetni őket, hangulatától függően. :D illetve attól függően melyik agyát használta jobban :D 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Bár a Resistance-t már fél évada nem követem (most, hogy vége, talán bepótolom), de a starwars.com-on erre figyelmes lettem. Egyrészt kiderült, hogy a film végi flottában 14 000(!!!) űrhajó volt, másrészt azt is megtudhattuk, hogy a Resistance három hajója is ott volt valahol a sűrűben. Itt vannak a filmben használt modellek.

fireball-ilm.jpg

jarek-yeagar-racer-ilm.jpg

torra-doza-racer-ilm-1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A múltkor amikor néztem eszembe jutott, hogy amikor felszínre tör a sith flotta az olyan mintha egy tojásból kelne ki a flotta. Az egész megvalósítás is erre a hasonlatra hajaz.

Vagy mintha a Birodalom újjáéledne a sírjából :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a legénység meg a munkások mit ettek 30 éven keresztül? :D

Biztos lenne rá valami frappáns válaszuk, anno Lukenál is ez volt a kérdés, hogy ugyan mit ehetett azon a szikla szigeten aztán azt is milyen jól megoldották :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ott sem volt kardinális, ez pont olyan eset mint amit az utsó podcast elején is beszéltünk, hogy nem kell(ene) feltétlen mindent az ember szájába rágni, meg a fentivel csak azt akartam mondani, ha akarnak ki tudnak találni tök jó megoldásokat erre, mondjuk hatalmas Sith csótányok élnek az exogoli templom mélyén amik tele vannak fehérjével valamint "szaftosak és táplálóak" :D  :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.