Ugrás a kommentre

Cavan Scott: High Republic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

High Republic #8 borítók és szinopszis:

 

Spoiler

A DRENGIREKKEL VALÓ KÜZDELEM ELÉRI A TETŐPONTJÁT!

 

AVAR KRISS összegyűjtött egy csapatra való jedit, hogy megütközzenek a Drengirekkel, de KEEVE TRENNIS-nek nyoma sincs.

Más Erők is dolgoznak a Drengirek halálbolygóján?

Vendégszereplők: COHMAC TITUS! REATH SILAS! A STAR HOPPER PADAWANOK! 

marvel-high-republic-8-cover-b-235235.jp

 

marvel-high-republic-8-cover-a-234324.jp

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Revan9 írta:

A második történetszál eseményei lesznek ezek. 6-10. számok. A könyvekhez képest mikor játszódnak?

Az első történetszál a LotJ és a TRS között játszódik, míg gondolom a második történetszál a The Rising Storm és az év végén érkező könyvek között foglal helyet. Legalábbis gondolom, hogy novemberben érkezik a következő felnőtt regény. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Remélem, hogy a gyűjteményes kötetek megjelenése úgy fog alakulni, hogy 2022-ben már 3 kötetnyi megjelenjen ebből nálunk. Plusz a Hosé Olderes mini gyűjteményesben. Ez négy Köztársaság fénykora képregény kötet lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy becsapós a boritó és a kard ugyan sith de aki szorongatja az nem az. Még az is lehet hogy csak egy sima bűnöző aki rátalált egy ősi sith kardra és ezzel vagizik :D

Edit: most látom hogy Darth Krallnak hívják. Akkor sztornó amit mondtam :D A wiki szerint Darth Krall már szerepelt a Dooku-s regényben. Ezt tudni róla:

 

Darth Krall, originally known as Radaki,[2] was a male Force-sensitive individual. A former member of the Jedi Order, Radaki became part of what was later known as the Lost Twenty and was seduced by the dark side of the Force as a result of his belief that the Jedi should retain their family ties and wealth. Having forsaken his allegiance to the Order, he adopted the name of Darth Krall and became a powerful Sith Lord.[1] Darth Krall then participated in the Battle of Wasted Years, emerging victorious, and tamed the Nightmare Conjunction. His lightsaber was stored in the Bogan Collection at the Jedi Temple on Coruscant.[1]

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cavan megint megcsinálta. Egyszerűen brutális képregényei vannak, és ennek a története még talán a korábbiaknál is jobb. Ellenben nem is nagyon lehet róla beszélni, ha az ember semmit sem akar elspoilerezni, mert elég sok minden történik ez alatt az 5 szám alatt (illetve én most elolvastam a napokban megjelent 6.-at is, de erről majd még egy gondolat a végén). Az érződik, hogy ezek a kötetek leginkább felvezetésként szolgálnak. Bemutatkoznak új szereplők, akik eddig csak említés szintjén, esetleg cameo szerepben tűntek fel korábbi történetekben. Sskeer és Keeve karaktere nagyon jól lett megírva, nekem a történet is tetszett, főleg közvetlenül a Fenyegető sötétség után (amire van is utalás, ami meg aztán külön tetszett). Illetve az újak mellett régebbi (hehe, jó régiek, tényleg :D) karakterek is feltűnnek. Őket pedig nagyon jó volt látni. Gondolok itt Avar Kriss mesterre, aki A Jedik fénye egyik főszereplője, de eddig csak ott jelent meg a regényben vagy Vernestra Rwah is feltűnik a sztoriban.
A rajzok fantasztikusan néznek ki, legalábbis azok, amik az első gyűjteményes kötetben vannak, ugyanis a 6. szám során egy olyan minőségi visszaesés látható, hogy komolyan elvette a kedvemet a folytatástól. Az első 5 rész után a 6.-ban Móricka rajzok vannak. Nem vicc, komolyan. Nagyon gáz, bár maga a történet ott is jó, jó az irány, kellően izgalmas. Jöhet az Adventures sorozatban megjelent képregények.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez az új sztoriszál is érdekesen indult.:D Kiváncsi vagyok mi jön majd és hogy mennyit fogunk megtudni majd Darth Krallról, és a Progenitorról. Bár igaza van @kdani20-nak, a rajzok néhol tényleg nagyon gyengék voltak. Viszont ennek ellenére még mindig a legjobb Star Wars képregény a High Republic.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Nagyon jól néz ki. Az épületej a háttérben neken egy kicsit mintha a Batuut és a Tatooine-t is megidéznék stílusukban.

Ha tippelnem kéne, akkor a Batuu inkább promóció. Mostanság sok helyen kiadnak ilyen variánsokat, ahol a Batuu is szerepel. Persze kitudja, lehet látjuk a bolygót a HR időszakában is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 minutes ago, Bence1997 said:

Ha tippelnem kéne, akkor a Batuu inkább promóció. Mostanság sok helyen kiadnak ilyen variánsokat, ahol a Batuu is szerepel. Persze kitudja, lehet látjuk a bolygót a HR időszakában is. :)

Igen lehet a promóció lesz a valószínű, bár a Galaxy's Edge promóhulláma már lement. De én örülnék ha látnánk a HR korban, hiszen azt már tudjuk, hogy ebben az időben volt a bolygón egy jedi templom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Online kiszivárgott a The High Republic 11-15. számának szinopszisa. Ez a történet a szeptemberben érkező 9. számmal veszi kezdetét. A szinopszis szerint

Spoiler

A Köztársaság fénykora érája folytatódik! Amikor a tét nagyobb, mint korábban valaha és az idő is vészesen fogy, a Jediknek egy merész kimentést kell végrehajtaniuk! A Nihil bázis a látókörükben - és Sskeer ragaszkodik ahhoz, hogy a jedikkel tartson, függetlenül az állapotától. De a No Space szívében található úszó erőd nem egy könnyű célpont - melyik a legjobb támadás: a teljes támadás vagy egy beépüléses behatolás? A Jedik útja csak egy választ fogad el. Kezdődjék a csata... és az Erő legyen a hőseinkkel!

 

A mostani történetszál a The Heart of the Drengir címen fut, 3 részes lesz, majd szeptemberben a 9. számmal elkezdődik a Shadow of the Nihil, amely ha havi szinten nézzük, egészen márciusig fog tartani. Április 5.-én fog kijönni a Volume 3. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

Online kiszivárgott a The High Republic 11-15. számának szinopszisa. Ez a történet a szeptemberben érkező 9. számmal veszi kezdetét. A szinopszis szerint

  Spoiler elrejtése

A Köztársaság fénykora érája folytatódik! Amikor a tét nagyobb, mint korábban valaha és az idő is vészesen fogy, a Jediknek egy merész kimentést kell végrehajtaniuk! A Nihil bázis a látókörükben - és Sskeer ragaszkodik ahhoz, hogy a jedikkel tartson, függetlenül az állapotától. De a No Space szívében található úszó erőd nem egy könnyű célpont - melyik a legjobb támadás: a teljes támadás vagy egy beépüléses behatolás? A Jedik útja csak egy választ fogad el. Kezdődjék a csata... és az Erő legyen a hőseinkkel!

 

A mostani történetszál a The Heart of the Drengir címen fut, 3 részes lesz, majd szeptemberben a 9. számmal elkezdődik a Shadow of the Nihil, amely ha havi szinten nézzük, egészen márciusig fog tartani. Április 5.-én fog kijönni a Volume 3. :)

A 9-10. szám szerintem csak két részes lesz, felvezeti majd a 11-15. számok történetét. A második gyűjteményes kötet a 6-10. számokat tartalmazza majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 07. 07. - 12:01, Darth Revan9 írta:

A 9-10. szám szerintem csak két részes lesz, felvezeti majd a 11-15. számok történetét. A második gyűjteményes kötet a 6-10. számokat tartalmazza majd.

Értem. Ahogy látom, a második gyűjteményes kötet decemberben fog kijönni Amerikában. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.