Ugrás a kommentre

Cavan Scott: High Republic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csatlakozom bencéhez, tényleg nagyon jó volt a harmadik szám, és horrorisztikus a javából. Eddig ez tetszett a legjobban, de a folytatás is érdekes lesz. 

Spoiler

Vajon hogy fognak elbánni a Drengirekkel és Skeerrel? Előbbieknél a félbevágás nem opció, utóbbit meg nem hiszem, hogy még megölnék Avarék. Plusz érdekes lesz látni az ikrek sorsának az alakulását is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...
55 perccel korábban, Iqvi írta:

A mai negyedik számban mégtöbbet tudhatunk majd meg a Drengirek titkáról Cavan szerint.

 

Azt írják hogy: The secret history of the terrifying DRENGIR revealed. Hát kíváncsi vagyok, fel kerülhetne már a virágboltba :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, NorbiLordi írta:

 

Azt írják hogy: The secret history of the terrifying DRENGIR revealed. Hát kíváncsi vagyok, fel kerülhetne már a virágboltba :D 

Biztoa fent lesznek a szokásos helyeken, legkésőbb 3 napot kell majd várni. Vagy ki kell költözni az USA-ba ha naprakész akar lenni az ember, csak az nem olcsó.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Tapasztalataim szerint max 1 nap és fent van, legalábbis abban a boltban ahonnan én veszem :D 

Nem tudom te melyik boltvan veszed, de biztos jó lehet.:D Én egy igen jó, audiovizuális megoldásokkal felspanolt boltban szoktan ezeket keresgélni.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a legújabb szám is. Talán ezt élveztem a legjobban az eddigiek közül, pedig az előző se volt gyenge.

Spoiler

Keeve beszólásán jót nevettem. :lol: Érdekes Sskeer karaktere, most úgy néz ki, hogy a drengirek "megajándékozták" egy karral, érdekes lesz a trandoshan további története, vajon mi történik majd vele? A tanítás is tetszett, továbbá a drengirekkel való harc is. És úgy tűnik, hogy most már a Hutt Kartell is bekívánkozik a történetbe, továbbá a drengirek a Starlighton is megjelentek.

Jó volt látni Vernestrát és tanítványát, Imrit. :)

A Drengirek múltja is előkerült, ezek szerint a nagy behemótok szétszóródva éltek a Galaxisban, a sithek pedig szövetségre léptek velük, amíg egymás ellen nem fordultak. Az Amaxin állomáson a totemek segítségével sikerült altatásba késztetni a drengireket, mínusz azokat, akikkel Reath találkozott az Into the Darkban. :D

 

Szépen kibővítették azt, amit az Into the Dark c. könyvben bemutattak a drengirekről. Alig várom már a kövi hónapot, izgalmas történéseknek lehetünk szemtanúi. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6. szám szinopszisa:

 

Új történet kezdődik!

Spoiler

A Köztársaság határa veszélyben! A Starlight Beacon jedijei a legfélelmetesebb ellenségeikkel szövetkeznek, hogy szembenézzenek a megállíthatatlan Drengir hordával.

Avar Kriss és új szövetségesei egy lávabolygón harcolnak az ellenséggel. Keeve Trennis megtudja -e menteni régi mesterét a sötétségtől?

Továbbá ki vagy mi a Nagy Ős?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Az első füzetnél még voltak kétségeim, de azok mostanra teljesen eltűntek. Ez a sorozat pokoli jó. Egyike a legjobbaknak. A negyedik szám utolsó képkockáját IMÁDTAM! Mióta várok már egy hasonlóra!

Spoiler

Imádom a huttokat, de ezek a szerencsétlenek eddig a kánonban szinte semmit nem csináltak. Remélem nem úgy kezdődik a következő füzet hogy két oldalon belül levágják ezt a hutt főmuftit :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5. szám: egy nagyon érdekes számmal folytatódott a HR sorozat. Akcióból nem volt hiány. :D

Spoiler

Remélem Sskeer nem fog meghalni. Mondjuk még mindig ködös nekem a trandoshani jedi. Vannak válaszok, amik megválaszolásra várnak vele kapcsolatban, de érdekes látni, hogyan viselkedik. Ahogy mondta: a kapcsolata az Erővel kezd eltűnni. Ez vajon milyen további következményekkel fog járni a számára? :hmm:

 

A huttok és az egész rancoros dolog nagyon kemény volt. Szóval akkor ők azok a szövetségesek, akikkel a jedik együttműködnek a következő számban.

Keeve mutatványa is tetszett. Ha jól tudom, ilyen Erőhasználat a Legendákban volt. Továbbá Vernestra is megmutatta fénykardjának ostori verzióját. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesség, bár nem tudom, hogy valóban van-e köze a név adáshoz, de az északi népek a "drengr" kifejezést többek között a megállíthatatlan, ádáz harcosokra használták, tekintve, hogy eme 2 jelző illik a "növény szörny" fajra is lehet benne valami. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Marvel THR ongoing sorozatának első gyűjteményes kötete a There is No Fear címet kapta. Az 1-5. számokat fogja tartalmazni. A második gyűjteményes kötet 2021. decemberre várható, a 6-10. számokat fogja tartalmazni. E két gyűjteményes kötet minden valószínűség szerint magyarul 2022-ben jön. Az első kötetet (1-5. szám) valamikor 2022. első félévére, a második kötetet (6-10. szám) valamikor 2022. második felére tippelem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A Marvel THR ongoing sorozatának első gyűjteményes kötete a There is No Fear címet kapta. Az 1-5. számokat fogja tartalmazni. A második gyűjteményes kötet 2021. decemberre várható, a 6-10. számokat fogja tartalmazni. E két gyűjteményes kötet minden valószínűség szerint magyarul 2022-ben jön. Az első kötetet (1-5. szám) valamikor 2022. első félévére, a második kötetet (6-10. szám) valamikor 2022. második felére tippelem.

Jól betett nekünk ez a Disney által előírt 6 hónapos csúszás. Egy rakás regényen túlleszünk, mire megjön az első képregény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Whill írta:

Jól betett nekünk ez a Disney által előírt 6 hónapos csúszás. Egy rakás regényen túlleszünk, mire megjön az első képregény.

Igen, valószínű, hogy az Out of the Shadows regény is már a kezünkben lesz, mire az első Marvel képregény gyűjtemény megjelenéséről lesz valami hivatalos infő - előjegyzés, előrendelés, vagy ilyesmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregényszéria 2. részének leírása. Aki olvasta az Into the Darkot, az örülhet. :D

 

Spoiler

Ahogy a Galaxis felkészül a Köztársasági Ünnepségre a Valo bolygón, egy heves harc kezd el tombolni a Vadűr mélyében... és a Starlight Beacon jedijeinek össze kell fogni a legfélelmetesebb ellenségükkel, hogy szembenézzenek a megállíthatatlan Drengir horda rémületével. Avar Kriss és új szövetségesei egy lávabolygón harcolnak a lidérces teremtményekkel, eközben Keeve Trennis mindent feltesz arra, hogy megmentse a volt mesterét a sötétségtől... de a hegek mélyre hatolnak... továbbá ki - vagy mi - a Nagy Ős?

És vajon a Jedik észreveszik, hogy más erők is működnek a Drengirek halálbolygóján? Vendégszerepben Cohmac Vitus, Reath Silas és Orla Jareni!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.