Ugrás a kommentre

Idővonal


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Az nem világos, hogy az illusztrációkban miért kék bőrűnek ábrázolják Te'Amit, amikor a könyvből kiderül, hogy zöld. :hmm:

Sajnos az a tapasztalat, hogy keverik néha a szereplők nemét, kinézetét, vagy épp fénykardszínét. Főleg a regényekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A prológus játszódik csak a Jedik fénye előtt. A történet pedig párhuzamosan játszódik vele, nagyjából mindhárom könyv (Jedik fénye, Fenyegető Sötétség és A Test of Courage) pont egy ponton fejezi be a történetet, a

Spoiler

Csillagfényen történő avatásnál.

:)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A kérdés még mindig aktuális. Elvileg le lett fordítva. Talán @kdani20 említette.

Ha jól látom, azt írta, hogy egy alternatív megoldást talál a THR novelláknak. Amúgy Rixon lefordította az eddig megjelenteket. Igaz, nem szöveges formában vannak, de szerintem már ez is jó. :)

Itt érhetőek el az eddigi anyagok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

@Bence1997! A második hullám műveivel frissíted majd az idővonalat? Azokat írhatnád mondjuk kékkel!

 

Képregényekből csak ennyi van?

 

Marvel's High Republic Vol. 1 - There is No Fear (1-5)

IDW's High Republic Adventures Vol. 1 (1-5)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A második hullám műveivel frissíted majd az idővonalat? Azokat írhatnád mondjuk kékkel!

 

Képregényekből csak ennyi van?

 

Marvel's High Republic Vol. 1 - There is No Fear (1-5)

IDW's High Republic Adventures Vol. 1 (1-5)

Egyelőre ennyi van kint. A héten kezdődik majd a következő történet a Marvelnél. Egyelőre nem tudni, hogy mi meddig tart, szóval még nem írtam be őket.

 

A második hullámot beírom. Ahogy megjelennek a művek, frissítem majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Javítottam egy kicsit az idővonalon, remélem most dizájnilag is jó a szemnek. :)

Szuper lett, bár szerintem a Heart ot the Drengir történetek még a TRS előtt lesznek. Nagyon kiemelték, hogy a THR #9 fog a TRS után játazódni. És hajlok rá én is. A 6. szám ugrik egy kicsit az időben érzetre, de azért nem egy évet, márpedig Cavan szerint a TRS kb ennyivel fog később játszódni, mint a LotJ. De ez persze csak az én meglátásom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, kdani20 írta:

Szuper lett, bár szerintem a Heart ot the Drengir történetek még a TRS előtt lesznek. Nagyon kiemelték, hogy a THR #9 fog a TRS után játazódni. És hajlok rá én is. A 6. szám ugrik egy kicsit az időben érzetre, de azért nem egy évet, márpedig Cavan szerint a TRS kb ennyivel fog később játszódni, mint a LotJ. De ez persze csak az én meglátásom. :)

A Heart of the Drengir eseményeire konkrét utalás történik a The Rising Stormban. Nagyon belemenni spoilerekbe nem akarok menni, de nagyjából ezek az események egyidőben játszódnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Heart of the Drengir eseményeire konkrét utalás történik a The Rising Stormban. Nagyon belemenni spoilerekbe nem akarok menni, de nagyjából ezek az események egyidőben játszódnak. :)

ó, nice. Akkor bocsi, nem szóltam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A Heart of the Drengir eseményeire konkrét utalás történik a The Rising Stormban. Nagyon belemenni spoilerekbe nem akarok menni, de nagyjából ezek az események egyidőben játszódnak. :)

Akkor könyvben előbb fogjuk olvasni ezt az utalást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Frissült az idővonal egy Adventures képregénnyel. A SW Adventures 2020-as verziójának 6. számában szerepelt egy történet, amely időrendben a HR Adventures eseményei előtt játszódik

Spoiler

itt indulnak a nihilek a Trymant IV-re, ahol találkozunk majd ugye Zeen -el és Krix -el, továbbá a jedik is megérkeznek Yodával. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Annyit azért megjegyeznék, hogy az Adventures széria - ugye ahol Lula és Zeen plusz a többi padawan szerepel - 7. száma csak a jövőhéten jön ki, azért mégis beleírtam az idővonalba, mert ahogy olvastam, ez a 2 szám tartalmaz egy történetet, a szeptemberben érkező 8. szám viszont már a regények után játszódik.

 

A Monster of Temple Peak eredetileg májusban jelent volna meg és egyben. Most viszont 4 részre szedték a 100+ oldalas képregényt, amely érdekes döntés, mit ne mondjak.

 

Amúgy a Marvel mostani száma (The Heart of the Drengir), az Adventures mostani története (6-7) kb. egyidőben játszódnak a The Rising Storm és Race to Crashpoint Tower eseményeivel. Ezért is raktam őket egy rublikába. :) De persze ellehet olvasni attól még a Marvel mostani történetét, max. kapsz egy kis ízelítőt, hogy mi vár rád a The Rising Stormban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.