Ugrás a kommentre

1x08 - Reunion


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Eddig ez a rész volt a legjobb a nyolcból. Legalábbis az utolsó percei mindenképpen.  Cad Bane-t már el is felejtettem. Még a másod évad előtt nagyon sokszor megnéztem az 1 fináléját, így már a megjelenése is  ütött.  Mikor a pisztolyokhoz nyúltak, azt hittem jönnek a többiek segíteni, vagy a droid eltereli Hunter figyelmét, és közben elrabolják Omegá-t. Vagy hasonló. S mikor megláttam hogy Bane lelőtte Hunter-t leesett az állam. Nyilván kár lett volna ha az első évad felénél kiírják az egyik főszereplőt, de ezek után már mégis sajnáltam hogy visszatáncoltak. 

 

Crosshair remélem "marad a sötét oldalon".  A jó oldalra való visszatérést már láttuk néhányszor. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 07. 14. - 17:01, Fives írta:

Eddig ez a rész volt a legjobb a nyolcból. Legalábbis az utolsó percei mindenképpen.  Cad Bane-t már el is felejtettem. Még a másod évad előtt nagyon sokszor megnéztem az 1 fináléját, így már a megjelenése is  ütött.  Mikor a pisztolyokhoz nyúltak, azt hittem jönnek a többiek segíteni, vagy a droid eltereli Hunter figyelmét, és közben elrabolják Omegá-t. Vagy hasonló. S mikor megláttam hogy Bane lelőtte Hunter-t leesett az állam. Nyilván kár lett volna ha az első évad felénél kiírják az egyik főszereplőt, de ezek után már mégis sajnáltam hogy visszatáncoltak. 

 

Crosshair remélem "marad a sötét oldalon".  A jó oldalra való visszatérést már láttuk néhányszor. 

Nem tudom, mennyire tudnám elengedni a Batch tagjait most már. Pedig nem sok jóra számitok az évad végén, biztos hogy lesz dráma, ez sajnos benne van a levegőben már egy ideje.     

 

I don't want to bury any more of our brothers!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Crosshair szépen belemászott a BB tagjainak a fejébe. Tetszett, hogy előttük volt mindig egy gondolattal. A terv is mesteri volt: tudta, hogy a hajtóműn keresztül próbálnak majd menekülni, így lényegében kelepcébe kerültek. És egyetértek a fentiekkel: ez már személyes, nem hiszem, hogy van visszaút Crosshair számára!

 

Bane és a párbaj pedig... uhh... hidegrázós volt. Bele se gondoltam közben, de tényleg nonszensz lett volna 2 percért visszahozni :D Annak nagyon örülök, hogy Hunter túlélte, kíváncsi leszek, hogy sikerül Omega nyomára bukkanni. 

 

Történet és karakterek terén is erős a sorozat, na de látvány terén... 100/100... :o 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Egész jó epizód volt, de az első fele egy kissé lapos lett, hiába volt benne menekülés. A második felében jobban tudott egyenlíteni, a végére pedig rendkívül feszült rész lett. Cad Bane, tehát mégis túlélte Bobát. Négy és fél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.