Ugrás a kommentre

Star Wars TV filmek a láthatáron?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Star Wars TV filmek a láthatáron?

 

 

A Fox beszámolója szerint, George Lucas a minap együtt vacsorázott Roger Friedmannal, a Time magazin egyik szerzőjével. Az apropót az szolgáltatta, hogy a magazin szerint Lucas benne van a legnagyobb befolyást gyakorló 100 ember között. Amint az ilyenkor már lenni szokott, kikerülhetetlen témát jelentett a Star Wars is, melyről újabb érdekességeket tudhattunk meg.

Lucas elmondása szerint ugyanis kettő, egyenként egy órás időtartamú TV filmet szeretne készíteni, melyek a Star Wars univerzumában játszódnának. A történet szereplői azonban nem a Skywalker család tagjai közül kerülnének ki ( úgy látszik Lucas teljesen lezárta a Skywalker sztorit, mert mindig lenyilatkozza, hogy az új történetek nem róluk fognak szólni - a szerk. ), hanem teljesen más karakterekre koncentrálna.

Azonban arról nem esett szó, mely szerint Lucas ezen tervei miként befolyásolják a tervezett TV-sorozat elkészítését. Az mindenestre látszik, hogy a jövő mozgásban van.

 

Az interjú végén Lucas véleményezte a Pókember harmadik részét is, mely szerinte egy eléggé butácska mozi, melynek szinte semmi története nincs. Hozzátette azonban, hogy egyszer meg lehet nézni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SW, mint TV-film.... kicsit szoknom kell a gondolatot, de érdekesen hangzik... föleg akkor lenne érdekes, ha teljesen más korban/hangulatban zajlana, mint a sorozatok és a filmek... az egyik lehetne egy kőkemény horror-film, mondjuk a B'omarr szerzetesekről a másik meg egy Gungák hétköznapjai cimü gyerekfilm, melyben Jar Jar cameo-szerepben tünik fel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem egy, vagy két darab egy órás tv-film nem áll messze az élőszereplős soritól.

Mert azokat is egy óra körülire tervezik. (bár mondjuk valószinűbb, hogy amolyan 45 perces epizódjai lesznek, mint sok mostani sorozatnak.)

Szóval bizonyos szempontból tekinthejük amolyan pilotoknak, felmérik lesz-e piaca.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ezzel megint úgy vagyok, mint a sorozattal. Nem hiszem, hogy szükség van rá. Oké, hogy Star Wars maradjon életben, meg legyen még, de TV filmek szintjére degradálni. Persze, ha a minőség nem kerül a filmek minősége alá, akkor semmi gáz. A Star Wars univerzum annyi lehetőséget tartogat magában, hogy azt fel sem lehet fogni (Lázadás, Birodalom, Sith háborúk, Klón háborúk,, ep6 után, ep1 előtt, Jedi élete, csempész élete, fejvadász élete, stb).

Ezek a filmek meg lehetnek olyanok, mint a BSG remakenek a bevezető mini-sorozata. Az is kétszer másfél óra, bemutatáskor ketté szették, de a DVD-re már összeillesztették. Szóval ez több lehetne, mint egy pilot, de pilotként funkcionálhatna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, hogy Star Wars maradjon életben, meg legyen még, de TV filmek szintjére degradálni. Persze, ha a minőség nem kerül a filmek minősége alá, akkor semmi gáz.

Érdekes, én meg ezekkel egy picit úgy vagyok, ha túl jó lesz, akkor a filmek rovására megy. Gyengíti a fényüket, az erejüket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
http://www.sg.hu/cikkek/52825/hivatalos_ne..._star_wars_film

 

Bár Steve nem éppen főguru, de azért ő is cáfolta a dolgot.

Nem mintha ezt már nem mondta volna el Lucas vagy félmilliószor... mikor is, már kb az ep6 után is ezt mondta, hogy csak hat mozifilm lesz?

Jó, hogy végre kezd leesni a nagyérdeműnek...

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mintha ezt már nem mondta volna el Lucas vagy félmilliószor... mikor is, már kb az ep6 után is ezt mondta, hogy csak hat mozifilm lesz?

Jó, hogy végre kezd leesni a nagyérdeműnek...

Hát az EP 1 után meg azt mondta kilenc lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát az EP 1 után meg azt mondta kilenc lesz :)

Lesz még egy trilógia nyakamat rá.Csak nem most.Szászor hallottam nyilatkozni Willist, hogy nem lesz több Die Hard.3 hét múlva mutatják be.Gibson évekkel ezelött mondta, hogy nem bújik soha többé Martin Riggs szerepébe.Lett Halálos fegyver 4.Erről ennyit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De Willis és Gibbson esete meg a Star Wars között van egy apró, de nem elhanyagolható különbség: Willist és Gibbson előre kapott X millió dolláros ajánlatot, ami biztos pénz volt. Lucasnak senki nem tesz előre ajánlatot biztos X millió dolcsiról.

 

Hát az EP 1 után meg azt mondta kilenc lesz :)

Biztos? Én ezt még az ep6 előttre ismerem. Hiszen az ep1-re már eleve kész volt az SE zárás, amit azért alakított az ep6-ban olyan monumentálisra, mert azzal befejezte a történetet.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas hazudik mint a vízfolyás, biztos McCallum-tól tanulta.

Persze nem is mondhatna mást még ha tervezné is egyszer folytatni a SW-t, mivel ha egyszer olyan kijelentést tenne hogy nem kizárt a folytatás lehetősége, akkor a rajongók már jövőhétre premiert akarnának.

 

De abban biztos vagyok hogy nem hagyják ennyiben a Star Wars mozis karrierjét, ha nem is a 7-8-9-részt, de valamit fognak forgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EP 1 preimer dokumentumfilmjében jelentette ki Lucas, hogy tervezik az utcsó trilógiát is. Asszem a Discoveryn ment az a film mely összehasonlította a ST-t az SW-vel. Na ott is kijelentette.

Máskülönben meg ezekben a napokban mondják, hogy az SW történelem most tart a felénél. Ergó van még harminc év amely alatt bármi megtörténhet :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EP 1 preimer dokumentumfilmjében jelentette ki Lucas, hogy tervezik az utcsó trilógiát is. Asszem a Discoveryn ment az a film mely összehasonlította a ST-t az SW-vel. Na ott is kijelentette.

Máskülönben meg ezekben a napokban mondják, hogy az SW történelem most tart a felénél. Ergó van még harminc év amely alatt bármi megtörténhet :P

Igen a Baljós Árnyak tervezési fáziásban még ugy volt, hogy lesz harmadik trilógia... a régi interjúkban ezt Lucas mind megerősitette. Aztán meggondolta magát és az SE-vel ki is rakta a pontot a Saga végére. Ünneplő galaxis után már nem sok mesélnivaló akad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most őszintén, mi a fenéről szólna a harmadik trilogia?! Hiszen ennek a hatnak Anakin életútja és a jó és a rossz küzdelme a témája. Ha az összes rossz, jelen esetben sith elpatkolt, akkor kik lesznek az új főgonoszok?! Rosszul vagyk Vader és Palpi nagggggyon titkos és rejtett tanítványaitól. Szerintem csak két sith volt, egyik se merte megkockáztatni a sutyi tanítványt.

És Han és Leila kalandjaira sem lennék kiváncsi. Viszont ha lenne poén lenne, az Eu írók szívnának! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindig úgy képzeletem hogyha lesz folytatás akkor abban ugyanúgy Palpi lesz. Klónozta magát, és átszállt egy másik testbe. Nincs Birodalom Palpi nélkül. Thrwnt meg nem bírnám elnézni... :P

De hogy hogyan hozzák létre az új köztársaságot, a Jedi akadémiát, azt megnézném :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.