Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bár mikor még az Orion újnak számított hazánkban is én még finoman szólva gondolatban sem voltam, jó sci-fi fanként természetesen végignéztem, és nekem is piszok tetszett. Még a megoldását sem tartanám gagyinak, pláne, hogy "konkurense", a Star Trek nagyobb költségvetésből szerintem bénább megoldásokkal került TV-re.

A másik ilyen régi sorozat, ami még nagyon tetszik, az Alfa Holdbázis.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár mikor még az Orion újnak számított hazánkban is én még finoman szólva gondolatban sem voltam, jó sci-fi fanként természetesen végignéztem, és nekem is piszok tetszett. Még a megoldását sem tartanám gagyinak, pláne, hogy "konkurense", a Star Trek nagyobb költségvetésből szerintem bénább megoldásokkal került TV-re.

A másik ilyen régi sorozat, ami még nagyon tetszik, az Alfa Holdbázis.

Érdekes, hogy az Orion előbb volt mint az ST.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy az Orion előbb volt mint az ST.

Technikailag nem, mert az első Star Trek epizódot 1964 végén kezdték forgatni és 1965 elején készült el teljes egészében. Az más kérdés, hogy azt az epizódot csak 1988-ban mutatták be. Így viszont az Orion premierje kilenc nappal megelőzhette a Star Trekét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma Chuck évadzáró. Kíváncsi vagyok mi lesz, mert így az évad 2. fele már nagyon tetszett. Tele jó poénokkal, történetszálakkal, és

még Ellieből sem lett intersect. Nekem ennyi elég. Mindenki jól elvan a másikkal, nincs kapcsolatokon vitázás így mehet előre a dolog. Na de Saraht megtámadni az elővacsin...nagy hiba! :) Amúgy miért nem törlik Volkoff fejéből az intert? Jó lesz a záró sztem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem tőlem kérdezted, de nem romlott a színvonal. Csak az a helyzet hogy ami 20 részen keresztül izgalmas és újszerű volt, az nem biztos hogy az marad 50 rész után is. És a Fringe-nél szerintem ez történt, mert bár rossznak nem rossz a harmadik évad se, sőt, de valahogy sose visz rá a lélek hogy megnézzem a következő részt, meg általában 5 darabban nézek meg egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fringe szerintem jóval dinamikusabb a Lost-nál, ugyanakkor megvannak benne a rejtélyes, misztikus elemek is, amik miatt a másik sorozatot annyian szerették/szeretik. Annak ellenére, hogy akadnak laposabb részek, a színvonal nagyjából végig tartja magát. Akinek a Lost bejött, az szerintem a Fringe-el is szimpatizálni fog. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Nézed még a Fringe-et? Milyen? Most érek lassan az 1. évad végére, és kíváncsi vagyok, hogy tetszett neked a nagysikerű első évad után. :) De ne spoilerezz! :P

Alább, Sky véleményét tudom én is osztani, kibővítve azzal, hogy a második évad második felétől alaposan felpörög az egész. Nem mondom, hogy könnyű követni az összes apró momentumot, mert tuti van amit nyitva hagynak a végtelenségig és csak a kérdés marad utánuk, de számomra követhetőbb és érdekesebb mint a Lost.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon bírom a Fringe-et. Minden egyes része hatalmas jó. A 2. évadtól indul csak be igazán, aztán a 3.ban...húhúúú. :D

 

Chuck 4. évad vége.

Hát iszonyú jó volt. Ha akarták volna itt be is lehetett volna fejezni, mert remek befejezés lett volna. Viszont remek cliffhangert hagytak a végére a folytatásra, szóval várós a vége. I know kung fu! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 4. évad vége.

Hát iszonyú jó volt. Ha akarták volna itt be is lehetett volna fejezni, mert remek befejezés lett volna. Viszont remek cliffhangert hagytak a végére a folytatásra, szóval várós a vége. I know kung fu! :D

Na ugye, hogy ugye? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 4: részről részre jobb. És úgy hallom az 5. rész az egyik legjobb szal nagyon várós! :)

 

Káleszi csipája kezd kinyilni. A sárkány kap majd a pofájába, ha nem kussol szépen. Nem tudom mire veri magát a gyerek... :) A falas jelenetek nagyon jók voltak. Havas remek karakter, kíváncsi vagyok mi lesz vele. Ez a Sam gyerek akit behoztak, én bírom, csak nem értem miért van itt. Azt meg nem is gondoltam volna, hogy a fahoz el lehet vinni a rémfarkasát. Stark pedig mint mindig egy állat. Egy pill alatt ki fogja deríteni, hogy ki kit ölt meg és miért. Ott a király fattyú fia, de persze Johnt nem ezért ölték meg hanem mert valszeg tudott a királyné és testvére közti dolgról. :) És talán a lovag a tornán sem véletlenül halt meg. Talán nem akarták, hogy bármit is meséljen Starknak. Huhúú szép kis dolgok lesznek itt még! :) Ja és hát a végén elfogták az ördögfiókát. Szegény... :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 4: részről részre jobb. És úgy hallom az 5. rész az egyik legjobb szal nagyon várós! :)

 

Káleszi csipája kezd kinyilni. A sárkány kap majd a pofájába, ha nem kussol szépen. Nem tudom mire veri magát a gyerek... :) A falas jelenetek nagyon jók voltak. Havas remek karakter, kíváncsi vagyok mi lesz vele. Ez a Sam gyerek akit behoztak, én bírom, csak nem értem miért van itt. Azt meg nem is gondoltam volna, hogy a fahoz el lehet vinni a rémfarkasát. Stark pedig mint mindig egy állat. Egy pill alatt ki fogja deríteni, hogy ki kit ölt meg és miért. Ott a király fattyú fia, de persze Johnt nem ezért ölték meg hanem mert valszeg tudott a királyné és testvére közti dolgról. :) És talán a lovag a tornán sem véletlenül halt meg. Talán nem akarták, hogy bármit is meséljen Starknak. Huhúú szép kis dolgok lesznek itt még! :) Ja és hát a végén elfogták az ördögfiókát. Szegény... :D

 

A 7. résztől indul majd az események lavinája.

Most néztem meg a 8. részt. Kellőképpen feszültségkeltő hangulata lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az én formám.

Várom a 24 hátralévő évadjaihoz a szinkront, de semmi. Már túl vagyok a Redemption-ön, tegnap elkezdtem a 7. évadot (csak zárójelben jegyzem meg, hogy 3 rész alapján az eddigi kedvenc évad :rock: ). Erre megtudom, hogy két hét múlva, azaz június 20-án leadják szinkronosan a Redemptiont, az m1-en, 22:15-től, amit kedden ismételnek. Szerdán, szintén 22:15-ös kezdéssel pedig elkezdik nyomni a 7. évadot. :D Számomra hatalmas örömhír, de valószínűleg már kivégzem felirattal a maradék részeket, ha egyszer belekezdtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az én formám.

Várom a 24 hátralévő évadjaihoz a szinkront, de semmi. Már túl vagyok a Redemption-ön, tegnap elkezdtem a 7. évadot (csak zárójelben jegyzem meg, hogy 3 rész alapján az eddigi kedvenc évad :rock: ). Erre megtudom, hogy két hét múlva, azaz június 20-án leadják szinkronosan a Redemptiont, az m1-en, 22:15-től, amit kedden ismételnek. Szerdán, szintén 22:15-ös kezdéssel pedig elkezdik nyomni a 7. évadot. :D Számomra hatalmas örömhír, de valószínűleg már kivégzem felirattal a maradék részeket, ha egyszer belekezdtem.

 

MI? Jön a Redemption és a Season 7 szinkronnal?

Én már teljesen lemondtam róla.

 

Köszi Sky a remek hírt, most már vigyorgó képpel ülhetek vissza a tételeim elé :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 4: részről részre jobb. És úgy hallom az 5. rész az egyik legjobb szal nagyon várós! :)

 

Káleszi csipája kezd kinyilni. A sárkány kap majd a pofájába, ha nem kussol szépen. Nem tudom mire veri magát a gyerek... :) A falas jelenetek nagyon jók voltak. Havas remek karakter, kíváncsi vagyok mi lesz vele. Ez a Sam gyerek akit behoztak, én bírom, csak nem értem miért van itt. Azt meg nem is gondoltam volna, hogy a fahoz el lehet vinni a rémfarkasát. Stark pedig mint mindig egy állat. Egy pill alatt ki fogja deríteni, hogy ki kit ölt meg és miért. Ott a király fattyú fia, de persze Johnt nem ezért ölték meg hanem mert valszeg tudott a királyné és testvére közti dolgról. :) És talán a lovag a tornán sem véletlenül halt meg. Talán nem akarták, hogy bármit is meséljen Starknak. Huhúú szép kis dolgok lesznek itt még! :) Ja és hát a végén elfogták az ördögfiókát. Szegény... :D

 

Lassan mellékelhetnének minden rész elejére egy családfát :lol: Lefogadom, hogy Mátészalkán nem ennyire bonyolult a rokonsági kapcsolat mint a sorozatban :lol: Amúgy No. 2. nálam a sorozat, piszkosul magával tudja ragadni az embert. :)

 

 

No azt én se értem, hogy miért ennyire pipogya embereket állítanak őrségbe. Mintha nem is vennének komolyan egy onnan érkező támadást, pedig volt már róla szó, hogy ami onnan érkezik az nem mind legenda. Minimum a kiképzés lehetne hitelesebb. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.