Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jó interjú, bár nekem úgy rémlik, hogy a péntekre áttolás elég gáz egy sorozat szempontjából.

Az amcsik nemigen tévéznek péntek este, ezért szokták "halálnap"-nak emlegetni sorozatok szempontjából a pénteket. Amelyik odakerül, az gyakran kaszát kap. Bár jó ellenpélda erre gyakorlatilag az összes sorozat, amit nézek: Supernatural, Fringe, Chuck, The Clone Wars... úgyhogy nincs ok a pánikra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 3x13.

 

Az eddigi legjobb rész.

Nálam a number 1. :D A 3x11-12-13 pedig a legjobb trilógia a sztoriban.

 

Megjegyzem, itt akár vége is lehetett volna a sorozatnak, azt sem bántam volna. Nagyon érződik, hogy ezt sorozatzárónak szánták. Chuck és Sarah végre összejöttek, Shaw legyőzetve, a Gyűrű bár nem lett felszámolva, de az igazgató kiiktatása azt az érzetet keltett (azért a Gyűrű Tanácsával, alias az Öregekkel megvolt a nyitva hagyott sztoriszál), Casey visszakapta az állását, Morgan is ügynök lett, Ellie és Csodálatos új életre indult. Pörfikt! De szerencsére, folytatódott. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck

 

Ugyanerre gondoltam én is. Itt most vége lehetne, kerek minden. Mondjuk fura, mert az a sötét tanács az nem a Fulcrum tanácsa? Legalábbis az a Fulcrum ügynök, (http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/50352_2231009243_5829_n.jpg) megjelent előttük, szóval így az nem lehet a Ring tanácsa.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck

 

Ugyanerre gondoltam én is. Itt most vége lehetne, kerek minden. Mondjuk fura, mert az a sötét tanács az nem a Fulcrum tanácsa? Legalábbis az a Fulcrum ügynök, (http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/50352_2231009243_5829_n.jpg) megjelent előttük, szóval így az nem lehet a Ring tanácsa.

 

 

Az a Gyűrű tanácsa, ha megfigyeled, mögöttük látszik a kör embléma, ami a Gyűrű jelképe.

Ringelders307.png

Ez a Gyűrű teljes jele:

Ring1.png

Vajon mennyit fizettek az Öregek a jel kivitelezőjének? :D

 

Ez meg a Fulcrum jele:

Fulcrum.png

A Fulcrum ügynök azért jelentett a Gyűrű Tanácsának, mert a Fulcrum a Gyűrű egy alegysége volt, méghozzá a CIA soraiba beépült egység. Bryce maga mondta a halála előtt, hogy a Fulcrum voltaképpen lényegtelen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 3x13.

 

Az eddigi legjobb rész.

 

Ha a Ringes szálat teljesen lezárják, tényleg tökéletes sorozatzáró lett volna. Persze egyáltalán nem bánom, hogy folytatták, ráadásul előreláthatólag a tényleges sorozatzáró tökéletességére hatalmas esély van, mivel az írók tudják, hogy vége, így aszerint cselekednek.

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy rossz hírem: nem tudod :D Nem olyan régi hír:

 

"Ha a harmadik évadot is berendelik, az nem a könyveknek megfelelően halad majd"

Vannak ilyen hírek, de ez nem biztos. Inkább igaz lesz ez a negyedik, ötödik könyvre/évadra. Ott szükséges lesz ez majd. Szerintem keverik a dolgokat.

De még ha így is lesz, az se baj, mire eljutunk a 3. évadig addigra már a 4. és az 5. könyv is meglesz.

Persze, ha egyáltalán eljutunk addig.

 

 

A nézők gyomra Ned Stark halálát nem nagyon vette be,

 

úgyhogy nem tudom mit szólnak majd a többi halálhoz.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vannak ilyen hírek, de ez nem biztos. Inkább igaz lesz ez a negyedik, ötödik könyvre/évadra.

 

Amennyire én tudom ez hivatalos hír. A Comic Conon jelentették be.

 

 

Honnan gondolod, hogy a nézők gyomra nem vette be Ned Stark halálát? Az HBO és más csatornák miniszériáinak szinte alapköve hogy a főszereplők is simán hullanak. A Trónok harcában ráadásul pláne főszereplő túltengés van, itt szinte kifejezetten kivánatos hogy egy-kettő kihulljon

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck-nézők, némi angolos segítség kellene. Amikor Casey lemarházza Chuckot (folyton ezt teszi), az ennek megfelelő angol szót hogyan kell leírni? Hallom a szót, csak a leírás gond. Pedig általában könnyen megtalálom a sorozatokból kihallott szavakat a szótárban.

Na, mi is befejeztük az első évadot szinkronosan, most majd jöhet a második immár angolul. :) Biztos lesznek érdekes kifejezések majd. Ezt a moron-t én sem ismertem.

 

A hatodik szezon egy új fejezet kezdete lesz Dexiék történetében. Reméljük ütős kezdet lesz.

Én azt várom, amit eddig: legyen az évadnak egy új központi gondolata, ami miatt más lesz, mint a többi. Eddig ezt nekem is mindig teljesítette. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyire én tudom ez hivatalos hír. A Comic Conon jelentették be.

 

 

Honnan gondolod, hogy a nézők gyomra nem vette be Ned Stark halálát? Az HBO és más csatornák miniszériáinak szinte alapköve hogy a főszereplők is simán hullanak. A Trónok harcában ráadásul pláne főszereplő túltengés van, itt szinte kifejezetten kivánatos hogy egy-kettő kihulljon

 

 

Az egyik ismerősöm írta blogján, hogy sok néző volt elégedetlen Ned Stark halálával. Szerinte túlzóak a reakciók, sokan fenyegetőztek, hogy nem nézik tovább a sorozatot. Itt a videó alatt olvasható a reakciók közül pár darab.

 

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Revan

 

 

Hát a videón maga a felvevő is jól szórakozik. Az internet egyébként roskadozik a pozitiv kritikákról a kilencedik rész kapcsán, plusz az imdb-n, ezt a bizonyos részt, amiben megölik Ned-et 9.3-ra értékelték. Csak az összehasonlitás kedvéért: a nyitóepizód 8.6-ot kapott. A sorozatban a Ned halálával járó rész volt az első ami túllépte a 9.0-át. Egyértelmüen bejött a népeknek. Messze vagyunk már attól hogy egy főszereplő kinyirásán tömegek lepödjenek meg. Az emberek szeretik ha meglepik őket. Kivételek vannak, de ők a kivételek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglehet, majd kíváncsi vagyok hogyan fognak reagálni a további elhalálozásokra. Martin bácsi szereti erősen szívatni a pozitív figurákat, a negatívokat meg kevésbé.

Három könyv elolvasása után el tudom mondani olvastam már a Tűz és Jég dalánál jobbat is fantasy-ben, de azért mindenféleképpen a jobb művek közé tartozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, mi is befejeztük az első évadot szinkronosan, most majd jöhet a második immár angolul. :) Biztos lesznek érdekes kifejezések majd. Ezt a moron-t én sem ismertem.

Most kezdtem bele a harmadikba. Eddig a 2. évad néhány utolsó része tetszett legjobban :)

Casey olyan sokat mondogatja, hogy hallás után már az 1. évad óta ismerem a szót :D Ha angolul nézed, majd meghallod Te is :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Revan

 

 

Hát a videón maga a felvevő is jól szórakozik. Az internet egyébként roskadozik a pozitiv kritikákról a kilencedik rész kapcsán, plusz az imdb-n, ezt a bizonyos részt, amiben megölik Ned-et 9.3-ra értékelték. Csak az összehasonlitás kedvéért: a nyitóepizód 8.6-ot kapott. A sorozatban a Ned halálával járó rész volt az első ami túllépte a 9.0-át. Egyértelmüen bejött a népeknek. Messze vagyunk már attól hogy egy főszereplő kinyirásán tömegek lepödjenek meg. Az emberek szeretik ha meglepik őket. Kivételek vannak, de ők a kivételek.

 

A Spartacusnál is kaptak egy "gyomrost" a nézők és lám... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Casey olyan sokat mondogatja, hogy hallás után már az 1. évad óta ismerem a szót :D Ha angolul nézed, majd meghallod Te is :)

Az az érdekes - már persze, ha jól emlékszem -, hogy Adam Baldwin a moront a Firefly-ban is sokszor használta Riverre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az érdekes - már persze, ha jól emlékszem -, hogy Adam Baldwin a moront a Firefly-ban is sokszor használta Riverre.

Ez valóban érdekes, meg kéne nézni 1-2 részt :) Lehet, hogy azért írták bele ebbe a szériába is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.