Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mivel végeztem a Chuck újranézésével is, úgyhogy mától csak szombatonként kapok 1-1 résznyi adagot kedvenc sorozataimból, ami nem valószínű, hogy elég lesz. :D Gondolkodom rajta, hogy én is nekikezdek a Doktor kalandjainak, ha már ekkora sikernek örvend ezen a fórumon (gondolom, nem véletlen). Úgyis 1 hetes szünet van, valószínűleg lesz némi időm rá.

Annyi érdekelne elöljáróban, hogy a régi sorozat nélkül is 100%-ig érhető az új, vagy nem árt a régivel elkezdeni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simán érteni fogsz mindent a 2005-ös részektől, ráadásul a régi részekből mocsok sok van és az elején annyira lassú a tempójuk, hogy mire eljutsz a '70-es évekbeli évadokig már elunod magad. A klasszik részeket akkor érdemes pótolni ha esetleg rajongó lettél és kiváncsi vagy hogy mi a gyökere az új sztoriknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyi érdekelne elöljáróban, hogy a régi sorozat nélkül is 100%-ig érhető az új, vagy nem árt a régivel elkezdeni?

Igen. Bár láttam régi epizódokat (néhányat) és egy régi filmet, egyikre sem igazán emlékszem, és így is tökéletesen érthető. Csak azon vakaroma fejem, hogy hol vannak a dalekek? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háháhá jól van. :D tudtam, hogy ez "el fog bűvölni" :D Doki 2x8-9

 

Amikor először megláttam, hogy ezt tényleg bemerik vállalni, hogy ott az ördög van, ami kiszabadult, hát nagyot néztem. Látványilag nagyon ütős volt, és az egész sztorinak a hangulata is az Ood-okkal. Ők hogy tetszettek Ody? és hogy tetszik eddig a 10. Doki, David?

PlanetoftheOod.jpg

 

A köv résztől pedig ne ijedj meg, számomra a legrosszabb rész az egész soriban, de több nem nagyon lesz ilyen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Háháhá jól van. :D tudtam, hogy ez "el fog bűvölni" :D Doki 2x8-9

 

Amikor először megláttam, hogy ezt tényleg bemerik vállalni, hogy ott az ördög van, ami kiszabadult, hát nagyot néztem. Látványilag nagyon ütős volt, és az egész sztorinak a hangulata is az Ood-okkal. Ők hogy tetszettek Ody? és hogy tetszik eddig a 10. Doki, David?

PlanetoftheOod.jpg

 

A köv résztől pedig ne ijedj meg, számomra a legrosszabb rész az egész soriban, de több nem nagyon lesz ilyen. :)

Az Ood -ok marha jók voltak, remélem feltűnnek majd még. :) David -et is nagyon megszoktam már. Szerintem jobb mint az előző Doki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter harmadik évad kipipálva: remek volt. Eleinte azt a pörgést és feszültséget vártam ami az előzöben volt, de aztán rájöttem hogy itt teljesen mást akartak. Kicsit továbbvitték a karaktert, új szemszögből világitottak rá a tevékenységére. Jó volt.

 

A legjobb poén az évadban mikor Dexter megjegyzik, hogy megkérte az ügyészt, öltözzön diszkréten az első bevetésen, ehhez képest terroristának öltözött, majd látjuk "Organa szenátort" fekete napszemcsiben és baseball sapkában... lol :D

 

 

A negyedik évadból még csak az első rész volt meg, de nagyon jónak ígérkezik ez is.

 

Doki: ood-ok nálam is nagy kedvencek. Szerencsére nem utoljára bukkantak fel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ood-ok powa! :D:rock:

 

Szerintem aranyos rész volt a 2x10 is

(főleg az elején, amikor rohangáltak a vödör vízzel)

 

 

Bár tény, hogy alapvetően nem valami erős epizód, de legalább a Doctor Who-ban gyenge részekből kevés van! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A köv résztől pedig ne ijedj meg, számomra a legrosszabb rész az egész soriban, de több nem nagyon lesz ilyen. :)

Nem volt rossz rész ez sem, sőt érdekesnek mondanám. Kellenek az ilyenek is, mert nem lesz egysíkú a sorozat. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking dead

 

 

Hozta a színvonalat bár...

 

 

.. kezdem unni hogy úgy tesznek izgalmassá egy történetet hogy valaki megsebesül egy olyan világban ahol szinte lehetetlen műteni. Shane meg kemény helyzetbe került a vadásszal. Gondolom valaki majd kimenti őket. Kiváncsi vagyok a kislány elő fog-e kerülni?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz rész ez sem, sőt érdekesnek mondanám. Kellenek az ilyenek is, mert nem lesz egysíkú a sorozat. :)

Figy ha tetszett, annál jobb. Akkor több csalódás nagyon nem fog érni. :D legalábbis szerintem. :)

 

Dzséjt, örülök hogy bejött és hogy végre találkoztál a Dalekokkal! :) Nyugi lesznek még. XD

 

Riddick fent van az új rész!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így néhány órával az 5. évadpremier előtt felmerült bennem egy kérdés a Chuck kapcsán...

 

A Morgan-féle Intersectnek tulajdonképpen mi az eredete? Chuck személyes dolgai között mit keresett egyáltalán egy Intersectet tartalmazó napszemüveg? :hmm:

 

 

Ha már kérdések, akkor a Doctor kapcsán is lenne egy:

Leszedtem, mind a 6 évadot, de nem tudom, hogy a special epizódokkal mi a helyzet? Befolyásolják a sztorit, vagy csak különálló érdekesség-félék a fanoknak? Nem az évadok előtti "0. részre" vagy a 4x13 utáni folyatásokra gondolok, hanem a többire, ami többek között a wikipédia epizódlistáján is olvasható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így néhány órával az 5. évadpremier előtt felmerült bennem egy kérdés a Chuck kapcsán...

 

A Morgan-féle Intersectnek tulajdonképpen mi az eredete? Chuck személyes dolgai között mit keresett egyáltalán egy Intersectet tartalmazó napszemüveg? :hmm:

 

 

Ha már kérdések, akkor a Doctor kapcsán is lenne egy:

Leszedtem, mind a 6 évadot, de nem tudom, hogy a special epizódokkal mi a helyzet? Befolyásolják a sztorit, vagy csak különálló érdekesség-félék a fanoknak? Nem az évadok előtti "0. részre" vagy a 4x13 utáni folyatásokra gondolok, hanem a többire, ami többek között a wikipédia epizódlistáján is olvasható.

 

 

Chuck:

Sorozatokban elég sokszor volt már rá példa, hogy mondjuk mint a Chuck esetében is egy nagy WTF-el záródik az adott évad (fel is vet egy rakás kérdést) majd az új évadban egyből vagy menet közben meg is kapjuk a hogyanra és a miértre a választ. Szóval nem hiszem, hogy aggódni kell emiatt.

 

Doctor Who:

Minden Special epizód fontos! Nem csak a nulladik részek. A 4. évadhoz tartozó Specialok pl elengedhetetlenül fontosak, főleg a 2009-es karácsonyi különkiadás (The End of Time part 1) és a 2010-es újévi különkiadás (The End of Time part 2) ... ami nemcsak, hogy lezárja a 10. Doktor történetét, de be is vezeti az 5. évadot valamelyest! Szóval NEM SZABAD KIHAGYNI! Szerves része a sorozatnak mindegyik Special!!!!

 

Egyébként nem tudom még milyen további Specialok létezhetnek... lehet én sem tudok mindenről?

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden Special epizód fontos! Nem csak a nulladik részek. A 4. évadhoz tartozó Specialok pl elengedhetetlenül fontosak, főleg a 2009-es karácsonyi különkiadás (The End of Time part 1) és a 2010-es újévi különkiadás (The End of Time part 2) ... ami nemcsak, hogy lezárja a 10. Doktor történetét, de be is vezeti az 5. évadot valamelyest! Szóval NEM SZABAD KIHAGYNI! Szerves része a sorozatnak mindegyik Special!!!!

 

Egyébként nem tudom még milyen további Specialok létezhetnek... lehet én sem tudok mindenről?

Igen, azokat a special részeket leszedtem, mint 4x14-18-as epizódok. Én a Dreamland- és a The Infinite Quest-féle mini sztorikra gondoltam a specialok alatt, de akkor téves volt a megfogalmazás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már kérdések, akkor a Doctor kapcsán is lenne egy:

Leszedtem, mind a 6 évadot, de nem tudom, hogy a special epizódokkal mi a helyzet? Befolyásolják a sztorit, vagy csak különálló érdekesség-félék a fanoknak? Nem az évadok előtti "0. részre" vagy a 4x13 utáni folyatásokra gondolok, hanem a többire, ami többek között a wikipédia epizódlistáján is olvasható.

 

Nem igazán befolyásolják a történetet, de érdemes őket meglesni:)

 

Írok egy sorrendet amibe benne vannak a specialok is.

 

1. évad

Children in Need Special

The Christmas Invasion

2. évad

The Runaway Bride

3. évad első 5 része

The Infinite Quest

3. évad folytatása

Time Crash (egyik kedvencem)

Voyage of the Damned

4. évad

The Next Doctor

Planet of the Dead

The Waters of Mars

Dreamland

The End of Time

5. évad

A Christmas Carol

Space and Time

6. évad

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így néhány órával az 5. évadpremier előtt felmerült bennem egy kérdés a Chuck kapcsán...

 

A Morgan-féle Intersectnek tulajdonképpen mi az eredete? Chuck személyes dolgai között mit keresett egyáltalán egy Intersectet tartalmazó napszemüveg? :hmm:

 

Nem bonyolult rá a válasz. (1-4. évadról van a spoiler alatt... még. :D)

 

Ha megnézed a részt, ahogy Morgan veszi ki a szemüveget, látni a napszemüveg alatt egy cetlit, amire ez van írva:

 

TO: CHUCK

FROM: BECKMAN

 

A jó tábornok maga adta oda a szemüveget Chucknak. Csak Morgány beelőzte (kíváncsi leszek a tábornok arcára, mikor ez kiderül előtte is).

Hogy a NSA/CIA-nak hogyan lehet Intersectje? Nos, ezelőtt volt már nekik három is, bár pötyikét nagyobb kivitelben, de ugye Manoosh Intersect-szemüvege akkor már több, mint másfél éve a kezükben van, Orion laptopja és az eredeti három Intersetc romjai mellett. Okos tudósok ezekből már lazán összerakhattak egy újabb Intersect-szemüveget. Annál is inkább, hogy korábban már a CIA/NSA is használt ilyet, mikor Bryce frissítette Chuckban még az 1.0-ás változatot. Na, ez a szemcsi annak lehet egyfajta továbbfejlesztett változata.

Szóval a honnan és hogyan nem kérdés. Inkább a miért? Mi szándéka volt ezzel Beckmannak? Miért akarta visszaadni úgy az Intersectet Chucknak, hogy már nincs a CIA-nál a Bartowski Csapat? Vajon mennyit tud ő arról, amiről Decker beszélt?

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem bonyolult rá a válasz. (1-4. évadról van a spoiler alatt... még. :D)

 

Ha megnézed a részt, ahogy Morgan veszi ki a szemüveget, látni a napszemüveg alatt egy cetlit, amire ez van írva:

 

TO: CHUCK

FROM: BECKMAN

 

A jó tábornok maga adta oda a szemüveget Chucknak. Csak Morgány beelőzte (kíváncsi leszek a tábornok arcára, mikor ez kiderül előtte is).

Hogy a NSA/CIA-nak hogyan lehet Intersectje? Nos, ezelőtt volt már nekik három is, bár pötyikét nagyobb kivitelben, de ugye Manoosh Intersect-szemüvege akkor már több, mint másfél éve a kezükben van, Orion laptopja és az eredeti három Intersetc romjai mellett. Okos tudósok ezekből már lazán összerakhattak egy újabb Intersect-szemüveget. Annál is inkább, hogy korábban már a CIA/NSA is használt ilyet, mikor Bryce frissítette Chuckban még az 1.0-ás változatot. Na, ez a szemcsi annak lehet egyfajta továbbfejlesztett változata.

Szóval a honnan és hogyan nem kérdés. Inkább a miért? Mi szándéka volt ezzel Beckmannak? Miért akarta visszaadni úgy az Intersectet Chucknak, hogy már nincs a CIA-nál a Bartowski Csapat? Vajon mennyit tud ő arról, amiről Decker beszélt?

 

 

És tényleg... :D Eddig fel se tűnt az a cetli.

 

Egyébként Beckman szándékait illetően érdemes azt is figyelembe venni, hogy odaadta a belépőkártyáját Chucknak. Persze ettől még gondolom a CIA tagja maradt, de nem lennék meglepődve, ha a Charmichael Vállalat ügyleteibe is beszállna valami módon.

Az Intersect kapcsán nekem is eszembe jutott a Manoosh-féle szemüveg, de az eddigi verziók vagy megsemmisültek, vagy Chuck agyába kerültek és aztán semmisültek meg. Én arra tippelek, hogy a laptopból ki tudták szedni az Orion Intersectet, és elkészítették belőle a Morgan-féle napszemüveges verziót.

 

 

 

Egyébként Fringe hogyhogy nincs ma? 1 hetes szünetről volt szó, de most olvasom, hogy újabb hét múlva jön csak a 4x05-ös rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 5x8

- Doktor magának minden napja ilyen?

- Nem, csak minden második. :D

 

Hát vegyes érzéseim vannak ezzel a résszel kapcsolatban. A hangulat, a helyszín tetszik, és az alap ötlet is. Viszont ebben a részben a doktor többet hibázott és tehetetlenebb volt mint bármikor. Az ember nem ezt várná tőle. Elvesztette Amyt, a gyereket, a szonikot szinte semmire nem tudta használni, a Tardissal sem ment semmire és még az öreget is megmérgezték. De szépen fel lett építve a történet, hogy minél nagyobb legyen a tét, a dráma, ami viszont sikerült mert így elég nagy teher van a doktor vállán, amivel remélem a köv részben sikerül megküzdenie.

Amire még kíváncsi vagyok, hogy lesz e jelentősége annak, hogy Amyék ott voltak a rész elelején mikor már öregebbek. Hmm.

 

Riddick itt a köv rész trailere, azt hiszem eléggé várós most a jövő szerda. :D

http://www.youtube.com/watch?v=3Ffu38PcLqA

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 5x8

- Doktor magának minden napja ilyen?

- Nem, csak minden második. :D

 

Hát vegyes érzéseim vannak ezzel a résszel kapcsolatban. A hangulat, a helyszín tetszik, és az alap ötlet is. Viszont ebben a részben a doktor többet hibázott és tehetetlenebb volt mint bármikor. Az ember nem ezt várná tőle. Elvesztette Amyt, a gyereket, a szonikot szinte semmire nem tudta használni, a Tardissal sem ment semmire és még az öreget is megmérgezték. De szépen fel lett építve a történet, hogy minél nagyobb legyen a tét, a dráma, ami viszont sikerült mert így elég nagy teher van a doktor vállán, amivel remélem a köv részben sikerül megküzdenie.

Amire még kíváncsi vagyok, hogy lesz e jelentősége annak, hogy Amyék ott voltak a rész elelején mikor már öregebbek. Hmm.

 

 

 

Doktor 5x08

 

 

Nekem nincsenek vegyes érzéseim, az általad említett dolgok nekem is feltűntek, és annak ellenére, hogy a Doktor korábban bizonyos részekben már-már félistenként tündöklött bizony ő is csak egy olyan lény, aki hibázhat, még ha látszólag egymás után és ennyit. Egyébként ennek a fajnak felbukkanását már nagyon vártam. Remek a maszkjuk! :)

 

Nagyon kíváncsian várom a folytatást.

 

 

kudar, köszi a trailert! :) Nagyon kemény lesz! :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 7x06

 

Marha jó kis rész volt, imádtam minden percét, bár nem igazán szeretem, amikor így ér véget egy epizód...

 

Ez a "klónos" alapötlet már a tartalom olvasásánál megtetszett, jó kis sztorit kerítettek köré.

 

http://www.youtube.com/watch?v=AS7Jfpy3xIc

 

Egyébként innen nézi még valaki rajtam kívül ezt a sorozatot? Néha kicsit úgy érzem, mintha magamnak írogatnám a véleményeimet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 5x08

 

Picit hasonló az évad harmadik részéhez. A TV-kalandfilmes -vagy akár B-snek is nevezhető- örökség itt is nagyon átüt. Nekem tetszett, de azért nem feltétlenül az ilyen epizódok miatt rajongok a Doktor iránt. Viszont kiváncsi leszek mit szóltok a következő részhez :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck pajtiék felköthetik az alsóneműt :) 5/1 letudva :)

Én is megnéztem. Hatalmas rész volt, teli remek poénokkal (az elején konkrétan gurultam a nevetéstől), és sok-sok régi utalással. Talán a második évad eleje óta nem hangzott el, hogy computer emergency. :cry:

 

Mark Hamilt szerintem akkor sem ismertem volna fel, ha az életem múlik rajta. Iszonyúra megváltozott, harminc év ide vagy oda. Minden jellegzetes vonása elveszett.

Decker tervére kíváncsi vagyok. Egyáltalán kik azok az árnyékba húzódó figurák? Baromira azt éreztem, mint a Fulcrum és a Kör esetén. Végre van újra egy titokzatos ellenfél-csoport. Remélem jó irányba viszik.

Morgan mint Intersect. Zum-zum-zum. :lol: Félelmetes fickó, de szerintem jól csinálja. Még így is Morganos, bár azért hiányzik Chuck villantása. Mégis csak ő az igazi Intersect, remélem visszakapja.

Viszont hiányoltam Big Mike-ot, Devont és Beckman is lekerült a főszereplők listájáról. Szerintem egyik sem fog túl sokat szerepelni ebben az évadban, de Beckman biztos nem. Mi több, lehet a jó tábornok teljesen eltűnik a színről? :para:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem. Hatalmas rész volt, teli remek poénokkal (az elején konkrétan gurultam a nevetéstől), és sok-sok régi utalással. Talán a második évad eleje óta nem hangzott el, hogy computer emergency. :cry:

 

Mark Hamilt szerintem akkor sem ismertem volna fel, ha az életem múlik rajta. Iszonyúra megváltozott, harminc év ide vagy oda. Minden jellegzetes vonása elveszett.

Decker tervére kíváncsi vagyok. Egyáltalán kik azok az árnyékba húzódó figurák? Baromira azt éreztem, mint a Fulcrum és a Kör esetén. Végre van újra egy titokzatos ellenfél-csoport. Remélem jó irányba viszik.

Morgan mint Intersect. Zum-zum-zum. :lol: Félelmetes fickó, de szerintem jól csinálja. Még így is Morganos, bár azért hiányzik Chuck villantása. Mégis csak ő az igazi Intersect, remélem visszakapja.

Viszont hiányoltam Big Mike-ot, Devont és Beckman is lekerült a főszereplők listájáról. Szerintem egyik sem fog túl sokat szerepelni ebben az évadban, de Beckman biztos nem. Mi több, lehet a jó tábornok teljesen eltűnik a színről? :para:

 

 

Jaj, nagyon jó volt a computer emergency :D Nekem eszembe jutott az a halvány gondolat is, hogy esetleg Chuckot tesztelik a háttérből, mennyire képes megfelelni kémként, ha már mindene odavan, mit tesz akkor. Kósza gondolat, és valószínűleg h*lyeség is, mégis eszembe jutott. Morgan valóban oké volt, hozta magát, de a flash hiányzik nekem is. Visszakaphatná, de nem vagyok abban biztos, hogy így is lesz. Végül is ezt az ügyet is ő oldatta meg végül és Intersect nélkül. Tábornokot kérjük vissza!!

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.