Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ó persze, én is többször "könnyeztem" a LOST-on, de most konkrétan a sorozatzáró epizódot említettem. De az egész sorozat nagyon tud hatni az érzelmekre. Ehhez hozzájárult nagymértékben Michael Giacchino fantasztikus zenéje! :)

Amely sokszor kimerült abban, hogy csak ugyanazt a hangot nyomkodta 3 másodpercenként. :D Nem leszólni akarom, de olykor elég minimalista volt, MÉGIS tökéletesen átadta a hangulatot. Idővel pedig, a negyedik évad óta nagyon belehúzott és olyanokat rakott le az asztalra, hogy csak na! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazatok volt, a Spartacus 3. évada valóban nagyon jó (azt tudom, hogy hivatalosan a 2. de az Aréna isteneinek is Spartacus volt a megjelölése, vagy akkor a 0?). Mondjuk nekem az őt alakító új színész is jobban tetszik, szerintem hitelesebb és férfiasabb. Ashur visszatérése szokás szerint jól kitervelt és okos húzás volt, nekem ő az egyik kedvencem. Doctore története jól volt felépítve, így 2 rész megnézése után azt mondom, hogy ennél sokkal kevesebbet vártam, mégis sikerült meglepniük. Ha így megy tovább, akkor holnapig be is fejezem! :)

Én ma befejezem a Walking Dead 2. évadját, írok róla, aztán holnaptól én is nekiugrok a Sparta új évadának. Már nagyon kíváncsi vagyok milyen lett. ÉN nagyon bírtam Andyt, szóval fel kell nőni az úgy gyereknek hozzá

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó persze, én is többször "könnyeztem" a LOST-on, de most konkrétan a sorozatzáró epizódot említettem. De az egész sorozat nagyon tud hatni az érzelmekre. Ehhez hozzájárult nagymértékben Michael Giacchino fantasztikus zenéje! :)

Neked tetszett a vége? Én eléggé átverve éreztem magam a finálé után, és ha sírhatnékom támadt volna, az maximum csak a dühtől :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sanctuary-t nézi közületek valaki? Az 1-2. rész alapján jónak tűnik, amolyan Supernatural - Fringe hibrid, ami esetemben tudjuk mit jelent... :D

 

Viszont látom, hogy websorozatként indult az egész. Ezek nélkül teljesen érthető lesz a sorozat, vagy nem árt megtekinteni a mini epizódokat is?

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ma befejezem a Walking Dead 2. évadját, írok róla, aztán holnaptól én is nekiugrok a Sparta új évadának. Már nagyon kíváncsi vagyok milyen lett. ÉN nagyon bírtam Andyt, szóval fel kell nőni az úgy gyereknek hozzá

Szerintem felnőtt.

 

A Walking Dead még nekem is hátravan, a téli szünet után már néztem tovább. De többen mondták, hogy a sorozat színvonala javult, így adok egy utolsó esélyt neki :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked tetszett a vége? Én eléggé átverve éreztem magam a finálé után, és ha sírhatnékom támadt volna, az maximum csak a dühtől :)

 

Igen, nagyon tetszett a vége... és mint láthatod, nem csak nekem.

 

Ha kérdeznéd, hogy erre számítottam-e, a válaszom az lenne, hogy nem. De attól még nagyon élveztem. Sőt, azon a véleményen vagyok, hogyha mindent A-tól Z-ig megmagyaráztak volna az már nem lett volna LOST. Ez a lezárás így volt jó ahogy volt. LOST-hoz méltó volt.

 

Ez spoileres lehet azoknak, akik még nem látták végig a sorozatot:

 

Ha még nem láttad MIB-et fekete füstté alakulni, íme:

:P:D

 

 

Ha jól emlékszem nemrég Obi1 írta, hogy a LOST-ot ha az ember figyelmesen nézi végig és összerakja a dolgokat + kiegészíti egy kis saját fantáziával a homályosabb részeket, akkor teljesen érthetővé válik az egész. Obi1 most mondom, hogy nagyon egyetértek veled! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sanctuary-t nézi közületek valaki? Az 1-2. rész alapján jónak tűnik, amolyan Supernatural - Fringe hibrid, ami esetemben tudjuk mit jelent... :D

 

Viszont látom, hogy websorozatként indult az egész. Ezek nélkül teljesen érthető lesz a sorozat, vagy nem árt megtekinteni a mini epizódokat is?

Én igen, a websorozat lényegében az első évad első 3 része, bár akad benne egy-két eltérés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sanctuary-t nézi közületek valaki? Az 1-2. rész alapján jónak tűnik, amolyan Supernatural - Fringe hibrid, ami esetemben tudjuk mit jelent... :D

 

Viszont látom, hogy websorozatként indult az egész. Ezek nélkül teljesen érthető lesz a sorozat, vagy nem árt megtekinteni a mini epizódokat is?

Én 5. rész után abbahagytam, ellaposodik eléggé a dolog és a történetek is egyre bénábban lesznek felépítve. Kevés olyan sorozat van amit félbeszakítottam és nem fejeztem be, a Dr. House, a Szökés és ez. A Supernatural ismerőseim szerint fényévekkel jobb és izgalmasabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én igen, a websorozat lényegében az első évad első 3 része, bár akad benne egy-két eltérés. :)

Ugyanazok a színészek is szerepelnek benne? Mert a "normál" sorozat valamiért megkapta a cím után lévő "US" kiegészítést is.

 

Én 5. rész után abbahagytam, ellaposodik eléggé a dolog és a történetek is egyre bénábban lesznek felépítve. Kevés olyan sorozat van amit félbeszakítottam és nem fejeztem be, a Dr. House, a Szökés és ez. A Supernatural ismerőseim szerint fényévekkel jobb és izgalmasabb.

A Supernatural máig kedvencem. Fantáziadús, kellően egyedi, megfelelő arányban adagolják az izgalmat, akciót, drámát, humort, misztikumot, ráadásul szerintem nem hogy nem laposodik el, évadról évadra jobb lesz. Bár a 6-7. évad kissé visszafogottabb a csúcshoz (ami nálam a 4-5. évad) képest - rossznak nem rosszak egyáltalán.

 

A szökéssel nem tudom, mi a gond. Sokan panaszkodtak rá, hogy az 1. évad után már nem az igazi. Bár nekem is az a kedvenc évadom, a többi 3 is kellően izgalmasra és érdekesre sikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ezzel lehet egyedül vagyok, de én örülök, hogy az Irigy mirigy eltűnt a színről. Pocsékak, szánalmasak és idegesítőek voltak, utáltam őket. A Showder sem sokkal jobb már (nem szabadott volna ennyi ideig húzni), kifújt, de még legalább utálatom nincs mindegyik fellépő iránt (egy-kettő azért már kivívta az azonnal továbbkapcsol reakciót).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Showder Klubban is vannak tehetséges előadók, pl. Bödöcs Tibi (ebben az évadban az első és utolsó fellépése volt), vagy Kőhalmi Zoltán, akik intelligensen oldják meg a dolgokat, de pl. Kis Ádám, meg Mogács leginkább az egyszerűségükkel és a trágársággal nevettet, ami egy idő után nagyon unalmas.

 

Az Irigy HM színvonala szerintem hullámzó volt, egyes részekben 200 éves poénokat dobtak be, meg maguk a fő vonalak sem tetszettek mindig, pl. amikor Kisdobosok voltak, én ezt annyira nem tudtam átérezni. De vannak olyan remek alkotásaik is, mint a lent említett SW paródia, vagy amikor a Csillagkaput is belekeveri, asszem az ilyen űrutazásos. Én sajnálom, hogy nincsen már rájuk olyan nagy igény, mint anno.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondoltam volna, hogy egy színésznő a megjelenésén túl meg tud fogni, de Claire Danesnek k*rvára sikerült. Már nincs sok hátra a Homelandból. ;)

Hová cseperedett Julia nemde bár. ;) John Connorné-ről nem is beszélve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem gondoltam volna, hogy egy színésznő a megjelenésén túl meg tud fogni, de Claire Danesnek k*rvára sikerült. Már nincs sok hátra a Homelandból. ;)

Hová cseperedett Julia nemde bár. ;) John Connorné-ről nem is beszélve. :D

Igen, én is beleszerettem kicsit. :D Nagyon jól játszik a csaj. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ez a helyzet. Pedig az Irigy mirigy sokkal jobb szórakozás. :)

Teljes mértékbe egyetértek. :)

Nálunk a koleszba elég népszerű volt a Mirigy show. Mindig tele volt a TV szoba mikor vetítették valamelyik műsorukat.

 

Ezüst Nyíl

Elértem a kedvenc részeimhez, mikor a kutyák kerülnek középpontba. Daisuke/Dániel néha az agyamra ment, de ez régen is így volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead S2:

 

Hát igen ez az évad sokkal jobb volt mint az előző pedig az sem volt rossz. Az eleje nagyon ütött, aztán a közepe kicsit langyibb volt, de a vége, pfff... hát az über kemény volt. Kicsit féltem ettől az egész farmos évadtól, hogy most mi is lesz, és mit fognak egész évadban csinálni, de azért szépen összehozták. Ami viszont nem tetszett az évadban, hogy azok haltak meg, na jó csak egy, Dale, aki az egyik legjobb karakter volt. Shane-t annyira utáltam már, hogy rohadtul örültem, mikor Rick kinyírta, de még semmi ahhoz képest ahogy Lorit és Carlt utálom. A sorozattörténelem 2 legellenszenvesebb karaktere. Lori simán egy kis k-rva, de Carl...hát azt a gyereket én magam lőném le, vagy lökném azonnal a zombik elé. Bármit mondtál neki, az ellenkezőjét tette, és még Dale is miatta halt meg. Itt ebben a soriban egyedül Rick és talán Daryl akik tényleg jól csináltak mindent. Rick tényleg a legjobb ember a soriban, és csodálkoztam, hogy tudta eddig elviselni Shane sz-rakodását. A vgén a beszéd, amikor mindenki csak nézett, hogy megölte, valami marha jó volt. Teljesen igaza volt. Joggal ölte meg, és aki vele akar maradni az kussoljon. mi volt az az épület a végén? börtön? mert ott jól el tudnának lenni. Ja és hát a kardos néger csávó? nagyon kúl. csak kérdéses mennyire illik ez bele a sorozat hangulatába. 613b6cf9cb35cfb4c0cc33aa3095b616.jpg

 

Összességében egy 7,5/10es évad volt, de talán 8as is. Sokkal jobban várom most a folytatást, mint az első végén.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead S2:

 

Hát igen ez az évad sokkal jobb volt mint az előző pedig az sem volt rossz. Az eleje nagyon ütött, aztán a közepe kicsit langyibb volt, de a vége, pfff... hát az über kemény volt. Kicsit féltem ettől az egész farmos évadtól, hogy most mi is lesz, és mit fognak egész évadban csinálni, de azért szépen összehozták. Ami viszont nem tetszett az évadban, hogy azok haltak meg, na jó csak egy, Dale, aki az egyik legjobb karakter volt. Shane-t annyira utáltam már, hogy rohadtul örültem, mikor Rick kinyírta, de még semmi ahhoz képest ahogy Lorit és Carlt utálom. A sorozattörténelem 2 legellenszenvesebb karaktere. Lori simán egy kis k-rva, de Carl...hát azt a gyereket én magam lőném le, vagy lökném azonnal a zombik elé. Bármit mondtál neki, az ellenkezőjét tette, és még Dale is miatta halt meg. Itt ebben a soriban egyedül Rick és talán Daryl akik tényleg jól csináltak mindent. Rick tényleg a legjobb ember a soriban, és csodálkoztam, hogy tudta eddig elviselni Shane sz-rakodását. A vgén a beszéd, amikor mindenki csak nézett, hogy megölte, valami marha jó volt. Teljesen igaza volt. Joggal ölte meg, és aki vele akar maradni az kussoljon. mi volt az az épület a végén? börtön? mert ott jól el tudnának lenni. Ja és hát a kardos néger csávó? nagyon kúl. csak kérdéses mennyire illik ez bele a sorozat hangulatába.

 

Összességében egy 7,5/10es évad volt, de talán 8as is. Sokkal jobban várom most a folytatást, mint az első végén.

Sajnos Carl teljesen eltérő a képregényes verzióhoz képest. A sorozat Carl-t én se bírom, de ez majdnem minden szereplőre igaz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead S2:

 

Hát igen ez az évad sokkal jobb volt mint az előző pedig az sem volt rossz. Az eleje nagyon ütött, aztán a közepe kicsit langyibb volt, de a vége, pfff... hát az über kemény volt. Kicsit féltem ettől az egész farmos évadtól, hogy most mi is lesz, és mit fognak egész évadban csinálni, de azért szépen összehozták. Ami viszont nem tetszett az évadban, hogy azok haltak meg, na jó csak egy, Dale, aki az egyik legjobb karakter volt. Shane-t annyira utáltam már, hogy rohadtul örültem, mikor Rick kinyírta, de még semmi ahhoz képest ahogy Lorit és Carlt utálom. A sorozattörténelem 2 legellenszenvesebb karaktere. Lori simán egy kis k-rva, de Carl...hát azt a gyereket én magam lőném le, vagy lökném azonnal a zombik elé. Bármit mondtál neki, az ellenkezőjét tette, és még Dale is miatta halt meg. Itt ebben a soriban egyedül Rick és talán Daryl akik tényleg jól csináltak mindent. Rick tényleg a legjobb ember a soriban, és csodálkoztam, hogy tudta eddig elviselni Shane sz-rakodását. A vgén a beszéd, amikor mindenki csak nézett, hogy megölte, valami marha jó volt. Teljesen igaza volt. Joggal ölte meg, és aki vele akar maradni az kussoljon. mi volt az az épület a végén? börtön? mert ott jól el tudnának lenni. Ja és hát a kardos néger csávó? nagyon kúl. csak kérdéses mennyire illik ez bele a sorozat hangulatába. 613b6cf9cb35cfb4c0cc33aa3095b616.jpg

 

Összességében egy 7,5/10es évad volt, de talán 8as is. Sokkal jobban várom most a folytatást, mint az első végén.

 

 

Igen, az egy börtön volt, a kardos pedig nem feka csávó, hanem feka csaj :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos Carl teljesen eltérő a képregényes verzióhoz képest. A sorozat Carl-t én se bírom, de ez majdnem minden szereplőre igaz. :D

Leszedtem a képregényt, de a sorozat elejét eltekintve, semmi egyezést nem találtam. :D Hol kanyarodott el ennyire? ÉS miért?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.