Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jake, én is néztem ezt az inkább lányoknak (és nyitottabb fiúknak) való sorozatot, nagyon bájos volt :)

Húgomat teljesen kikészítette lelkileg, mikor a Candy Candy sorozat közepén tragikusan elhunyt a főhősnő nagy szerelme

 

Az Anthony

 

Miss, te is kivoltál készülve? :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két Trónok harca-alapszereplő kihagy egy évet

 

Bran Stark és Hodor lesznek, akik kimaradnak, őket 2015-ben nem látjuk és ennek legfőbb oka, hogy kalandjaik a sorozatban nagyjából ott tartanak, ahol a könyvekben. Utóbbit Kristian Nairn alakítja, ő nyilatkozott erről Ausztráliában: szerinte nem tragédia, hogy mások kerülnek előtérbe. Ő addig is DJ-ként utazgat a világban.

 

 

Örülök,hogy a show készítői megvárják Martint, talán a WoW-ban ismét előtérbe kerülnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két Trónok harca-alapszereplő kihagy egy évet

 

Bran Stark és Hodor lesznek, akik kimaradnak, őket 2015-ben nem látjuk és ennek legfőbb oka, hogy kalandjaik a sorozatban nagyjából ott tartanak, ahol a könyvekben. Utóbbit Kristian Nairn alakítja, ő nyilatkozott erről Ausztráliában: szerinte nem tragédia, hogy mások kerülnek előtérbe. Ő addig is DJ-ként utazgat a világban.

 

 

Örülök,hogy a show készítői megvárják Martint, talán a WoW-ban ismét előtérbe kerülnek.

Egész pontosan

 

csak Hodor marad ki. Bran szerepelni fog csak szokás szerint egy újságíró rosszul vont le egy következtetést, az összes többi pedig átvette ugyanazt. A belsős szivárogtatók, akik közel vannak a tűzhöz már tegnap jelezték, hogy ez a hír marhaság, de ma kijött egy Isaac interjú is, amiben határozottan állítja, hogy idén vele is forgatnak a GoT-hoz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a pontosítást. Akkor viszont ez a szál nagyon érdekes lesz.

 

Az a mókás hogy egyébként még lehet hogy Hodort is látni fogjuk. Egy belsős akinek eddig minden kémjelentése igaznak bizonyult azt mondta, hogy van néhány Brant és csapatát érintő jelenet, amit eredetileg az évadzáróhoz forgattak, de a showrunnerek döntésére csak az ötös évadnyitójában fogják őket felhasználni

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy Bomarr már te se bízol abban, hogy idén kijön a WoW? :para:

Szerintem kizárt. Martin azt mondta hogy lehet, hogy a WoW-al időben kész lesz ahhoz, hogy a hatos évadhoz már újra irhasson egy saját részt. Tehát szerinte jó esetben jövő március/áprilisra kész lesz. Viszont ő már-már legendás arról, hogy mennyire felülbecsüli a saját gyorsaságát. Szerintem örüljünk ha jövőre meglesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem örüljünk ha jövőre meglesz.

Off

Nem túl biztató előrejelzés.

Elolvastam azt a részletet a 6-ból, amit linkeltél. Arra számítottam, hogy piszok nehéz lesz angolul, de kellemes csalódtam, mert többet értettem belőle, mint amire számítottam :) Jó részlet volt.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon valószínű, hogy idén nem fog kijönni a Tűz és Jég Dala hatodik kötete. A baj csak az, hogy a sorozattal is egyre inkább haladnak előre...

Martin bá' tényleg belehúzhatna egy kicsit, ha ilyen tempóban írja a könyveket, annak örülnék, ha 2020-ra jönne ki a hetedik könyv...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki 8x3 - Kellemes, szórakoztató rész volt, de erősnek azért nem mondanám. A vége nálam eléggé felhúzta, de azért voltak benne számomra picit hanyagolható részek. Második megnézésre biztosan jobban fog tetszeni. :)

 

Robin és a Doki veszekedései néha nagyon viccesek és jól megírtak lettek, néha meg az agyamra ment a sok versengés, meg nevetgélés. Tetszett ahogy a Tardisból kihúzta a nyilat és eltűnt a mélyedés, ahogy a Doki almát eszik, azt is tuti páran megmosolyogták. Imádom hogy megint van jó kis átívelő szál; ez a Missy, promised land bejön, bár megint egy lerobbant űrhajó keres alkatrészeket talán egy picit uncsi, hacsak nem valami séma része. De két résszel egy előző után...furi. :) Azt mondjuk nagyon imádom, hogy Doki most ennyire fölényeskedő, mindent jobban tudó, - jó ez eddig is így volt, és beszólogató. Az elején lévő kanál csatában, és verekedéseknél meg mintha a 3. dokit láttam volna. :D

Ja és észrevette valaki,hogy a Robin Hood képek között ott volt a második Doki is?

10301_gall_002.jpg

 

Összességében bejött a rész, amolyan könnyed szórakozás, de a Doki többet szerepelhetne.

És már alig várom a köv részt, a bemutató alapján nagyon nagyon jónak tűnik. :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW 8x03 - Tipikus Mark Gatiss epizód. Ahogy kudar is írta: szórakoztató, de semmi igazán ütős. Viszont a következő rész teasere tényleg sokat ígér

 

csak ne használnák már agyon azt, hogy az adott idegent a "szemed sarkából látod/érzed".

 

Egyébként megint volt GoT szinész: ezúttal Mace Tyrell tűnt fel egy kis epizódszerepben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 - 9. évad - Imádom, hogy visszahozták így 4 évvel később ezt a sorit. Az egyik, ha nem a legjobb akciósorozat ami valaha volt, és Jack Bauer karaktere pedig legenda. Ezért is volt jó annyira újra látni őt, Chloe-t és a többieket akiket visszahoztak, a számláló órát és a velük járó izgalmakat. Mivel már nagyon rég nem láttam 24et ezért minden egyes pillanatát imádtam, Jack kemény beszólásait, és a szokásos dolgokat amik nem maradhatnak ki egy 24 évadból - árulás, kínzás, és rengeteg akció és feszültség. De ha hozzáveszem, hogy a többi évad milyen, akkor ez egy átlagosabb évad, nem kiemelkedő, de nem is rossz egyáltalán, sőt...! Szépen építkezik, mert mikor már azt hinnéd mindent elpuffogtattak, lapot húznak a 19re. És bejön persze. A vége annyira pörgős és sokkoló néhol hogy csak néztem, pedig már láttunk egy két dolgot ettől a sorozattól. Én nagyon szeretném ha folytatnák, mert ezt nem lehet így abbahagyni, de szerintem az írók számoltak ezzel. 8/10et adok az évadra, nagyon kellemes volt, főleg így egyben darálni. Azt mondják. hogy aki nem látta a 24et, nyugodtan elkezdheti nézni ezt az évadot, de én bíztatok mindenkit, hogy egészésben nézze meg a sorozatot. :)

24lad.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 - 9. évad - nagyon kellemes volt, főleg így egyben darálni. Azt mondják. hogy aki nem látta a 24et, nyugodtan elkezdheti nézni ezt az évadot, de én bíztatok mindenkit, hogy egészésben nézze meg a sorozatot. :)

 

 

 

LIKE!!!!

 

Szigorúan csak darálva!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mentalista 6x1-8ig: Hát véget ért egy korszak

a Mentalista háza táján. Mindig is szórakoztató sorozat volt, azért is néztem mindig, meg hát nagyon jó karakterek vannak benne, a nyomozások is izgalmasak, és Red John is mindig izgatott, hogy ki lehet. De már nincs több titkolózás, mert végre vége, és egyszerűen zseniálisan lett felépítve az évadnak ez a fele. Csodálkozom, hogy nem húzták el az évad végéig, de jobb is így, mert tömören kaptunk így az áldást ez alatt a nyolc rész alatt. Bevallom őszintén, én se tudtam volna megtippelni, hogy kicsoda, mert az 5 év alatt elég kevés Red John rész volt, - amik mindig a legjobbak voltak - de mindig el volt benne rejtve valami infó, ami közelebb vitt volna a megoldáshoz. Szuper szórakoztató volt, és méltó lezárása ennek az érá-nak, és kíváncsian várom, hogy mi lesz ezek után, mert most teljesen meg kell újulni a sorozatnak. Nem mindegyik képes rá, szóval csak szorítani tudok.

 

NEm igazán írtam spoilert, szóval el lehet olvsani, aki akarja, de azért betettem hátha valaki semmit nem tud róla, annak bármi spoiler lehet.

TheMentalist_banner.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A megújulás elég ütősre sikerült, én nagyon élveztem a második felét. Mintha egy The Mentalist v2.0 lenne. Meg újranéztem az elejétől most, hogy tudtam, kicsoda Red John, és érezhető, hogy ezt a szereplők nem csak hasra ütésre csinálták meg. Már az első epizódokban olyan nyomokat rejtettek el, ami rá utal - mármint a konkrét személyre -, de ezt persze csak így utólag lehet már kijelenteni. Akkor rá nem jött volna az ember, hogy kicsoda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boardwalk Empire: 5. évad - 1. rész

 

 

Nagyon jól indult az évad, érezni, hogy itt tényleg egy zárószezonról van szó. Ahogy elmerülünk Nucky múltjában, egyre közelebb jutunk a karakterhez. Közben elindul az igazi showdown a Castellammarese háborúban. Nagyon történelem hűen ábrázolták Masseria halálát és ezen a vonalon még nagyon komoly hírig lesz!! (Amúgy "Joe The Boss" gyilkosai közül a jobboldali Bugsy volt, ő tette naggyá Las Vegast, szerepelt a Mob City című sorozatban is, bár ott nem ez a srác játszotta.)

Nem nagyon örültem ennek a 7 éves ugrásnak, mert így sok minden kimaradt, másrészt néha kicsit értetlenül álltam az események előtt. Chalky például egész pontosan, hogy került ezek közé a sittesek közé?

Még mindig egy igazi HBO minőséget hoz a sorozat. A kordokumentáció pazar, azzal együtt, hogy volt egy időugrás és még, ha nem is tudnánk, hogy pontosan mennyi, az öngyilkos befektető után már leeshet, hogy ez bizony a "Great Depression". (Ez a jelenet is elég sokkoló volt, de azt is megnéztem volna, amiről dokumentációkban lehet olvasni, hogy az egyik üzletember, mikor megtudta mennyit bukott, töltött még magának egy whiskey-t, megitta, majd kiugrott az ablakon a 20.-ról.) A díszletek továbbra is nagyon igényesek, főleg a ruhák, de a zenékre is nagyon figyeltek.

Kicsit sajnálom, hogy egyik kedvenc karakterem Richard Harrow már nem szerepel a sorozatban, de az ő szála pont így volt jól lezárva. Kár, hogy véget ér a sorozat, de, ha így halad tovább ez az évad én elégedett leszek ezzel az 5 szezonnal is, ha méltóképpen le tudják zárni...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A megújulás elég ütősre sikerült, én nagyon élveztem a második felét. Mintha egy The Mentalist v2.0 lenne. Meg újranéztem az elejétől most, hogy tudtam, kicsoda Red John, és érezhető, hogy ezt a szereplők nem csak hasra ütésre csinálták meg. Már az első epizódokban olyan nyomokat rejtettek el, ami rá utal - mármint a konkrét személyre -, de ezt persze csak így utólag lehet már kijelenteni. Akkor rá nem jött volna az ember, hogy kicsoda.

Nagybátyám az 5. évad végén újranézte a sorozatot, majd leírta a tippjét egy borítékba, és utána kezdte csak el nézni a 6. évadot, és...eltalálta! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boardwalk Empire 05x01

 

 

Láttunk már energikusabb évadkezdést a sorozat folyamán, de alapvetően tetszett a rész. A legjobban azt jött be, hogy betekintést nyerhettünk Nucky gyermekkorába, ez valahogy mindig is érdekelt, főleg, hogy így Atlantic City fejlődését is láthatjuk. Remélem ez a flashbackes szál állandó része lesz a záró évadnak. A többi szál annyira nem mozgatott meg, egyedül Masseria meggyilkolása volt még ami számomra kiemelkedett, illetve Lucky felemelkedése. Durva, mennyit fejlődött a karaktere az első évad óta. Ja és a stáblista feljövetelekor pislogtam nagyokat, de hogy miért, azt az idevonatkozó topicban (Nahát, őt ismerem!) írom majd le :) .

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boardwalk Empire

Én is megnéztem a nyitó epizódot. Sajnálom, hogy véget ér a sorozat, szerettem nézni. Eddig egyszer sem néztem utána az ábrázolt eseményeknek (legalább érnek meglepetések :)), ezért nem tudtam, hogy mennyit ugrottunk időben. Csak érzékeltem, hogy pár év biztosan eltelt. Lassabb, de jó nyitás volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.