Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Chuck, 2x03

 

Na kérném szépen, most jutottam el odáig, hogy azt mondjam: ez egy k/rva jó sorozat. :)

 

Ezt a Levi gyereket nem tudom honnan szalajtották, de valami hihetetlen, mekkora arc. Kíváncsi lennék, hogy valóéletben milyen, de van egy olyan érzésem, hogy nagyjából hasonló. Annyira szerencsétlenül, szánalmasan szimpatikus, hogy nincs olyan néző szerintem, akinél ne vívná ki a szimpátiát. Nice. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ÉS már videó is! Ez hatalmas lesz! :D

Egek, hogy hozták össze a sorozatot a régi színészekkel is?? Költői volt a kérdés :) Igazán furcsa ez még így.

 

Ezt a Levi gyereket nem tudom honnan szalajtották, de valami hihetetlen, mekkora arc.

Nagyon szimpatikus a srác :) És marha jó hangja van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck, 2x03

 

Na kérném szépen, most jutottam el odáig, hogy azt mondjam: ez egy k/rva jó sorozat. :)

 

Ezt a Levi gyereket nem tudom honnan szalajtották, de valami hihetetlen, mekkora arc. Kíváncsi lennék, hogy valóéletben milyen, de van egy olyan érzésem, hogy nagyjából hasonló. Annyira szerencsétlenül, szánalmasan szimpatikus, hogy nincs olyan néző szerintem, akinél ne vívná ki a szimpátiát. Nice. :)

 

Donát, örülök, hogy elnyerte tetszésed.

Kettőnk között annyi a különbség a sorozatot illetően, hogy én ezt a mondatot: "ez egy k/rva jó sorozat" már az 1x01 után kimondtam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kettőnk között annyi a különbség a sorozatot illetően, hogy én ezt a mondatot: "ez egy k/rva jó sorozat" már az 1x01 után kimondtam :D

Mondjuk én is a második évad alatt szerettem bele igazán a sorozatba. Az első évad az írósztrájk miatt nem tudott kibontakozni, amit mi sem jelez jobban, minthogy a második évad első pár részét még az első évadhoz írták.

 

Nagyon szimpatikus a srác :) És marha jó hangja van :D

Nafene, te is elkezdted nézni titokban? :D Vélemény?

Én Levi hangja miatt akarom majd az Aranyhajat angolul megnézni. Kíváncsi vagyok, hogyan szuperál szinkronszínészként. Plusz nagyon érdekel, hogy az Aranyhajban a "dont freak out" szövegre Levi hogyan reagál - aki az elején jár még a szériának, annak mondom: ez a mondat afféle kulcsmondat szériában - szinkronban sajnos ez is elveszik, tehát a Chuck csak angolul élvezhető :D). Hajaj, ildomos lenne újranézni. Égő hatodszorra is nekiülni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kénytelen vagyok csatlakozni a Chuck rajongók táborához. :D Még csak az első évad felénél járunk, de a lányommal már most imádjuk ezt a srácot. :) Donát nagyon jól jellemezte, valóban egy remek karakter és kiváló színészt találtak a szerepre.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok harca

 

 

Azt a k*rva! Ide azonnal a gladiátorokat Spartacus vezetésével. Egy se maradhat a Lenisterekből. Uh, ha itt nem lesz vérengzés ezek után a képernyő bal szélétől a jobb széléig, akkor r*hadt dühös leszek :D Áááááá......mi lesz itt az utolsó részben vajon?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok harca

 

 

Azt a k*rva! Ide azonnal a gladiátorokat Spartacus vezetésével. Egy se maradhat a Lenisterekből. Uh, ha itt nem lesz vérengzés ezek után a képernyő bal szélétől a jobb széléig, akkor r*hadt dühös leszek :D Áááááá......mi lesz itt az utolsó részben vajon?

 

Rohadt dühös leszel, az lesz :P:D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, örülök, hogy elnyerte tetszésed.

Kettőnk között annyi a különbség a sorozatot illetően, hogy én ezt a mondatot: "ez egy k/rva jó sorozat" már az 1x01 után kimondtam :D

Én is így vagyok vele. Bár az 1. rész után még nem volt kedvenc, azt már akkor meg tudtam állapítani, hogy nagyon jó. Ilyen eddig csak a Supernatural-al fordult elő nálam. :D

Szerethető karakterek; nem túl bonyolult, mégis szórakoztató sztorik; poénok, utalások tömkelege; zene; hogy a dögös szöszit meg se említsem. Ezekkel részről részre szolgál a Chuck. Lehet ezt nem szeretni? :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is elkezdted nézni végre? :)

Belenézegettem :)

 

Nafene, te is elkezdted nézni titokban? :D Vélemény?

Én Levi hangja miatt akarom majd az Aranyhajat angolul megnézni. Kíváncsi vagyok, hogyan szuperál szinkronszínészként. Plusz nagyon érdekel, hogy az Aranyhajban a "dont freak out" szövegre Levi hogyan reagál - aki az elején jár még a szériának, annak mondom: ez a mondat afféle kulcsmondat szériában - szinkronban sajnos ez is elveszik, tehát a Chuck csak angolul élvezhető :D). Hajaj, ildomos lenne újranézni. Égő hatodszorra is nekiülni?

Csak úgy eszembe jutott lekapni egy-két évadot, ha már ennyire dicséritek :D 4 rész után egész szórakoztató. Túl gyorsan nem fogok vele haladni, mire jön az utolsó évad, addigra talán elérek a 4. évad végére. Kezdek olyan lenni, mint Frenkie, mindent a vége felé kezdek el nézni :D Egyébként a lentiekből simán kiderült, hogy angolul nézem :D

Nem égő :D Én meg a múlt héten megnéztem pár Lost epizódot :cool: Pedig tavaly nyáron kétszer végig néztem az egészet. Több sajnos most nem fér az időmbe :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak úgy eszembe jutott lekapni egy-két évadot, ha már ennyire dicséritek :D 4 rész után egész szórakoztató. Túl gyorsan nem fogok vele haladni, mire jön az utolsó évad, addigra talán elérek a 4. évad végére. Kezdek olyan lenni, mint Frenkie, mindent a vége felé kezdek el nézni :D Egyébként a lentiekből simán kiderült, hogy angolul nézem :D

Én viszont eddig csak magyarul néztem Panni miatt, és szerintem remek a szinkronja is. :P Majd a 2. évadtól úgyis csak angolul lehet majd, így abból sem maradok ki. :)

 

 

Én elhatároztam valamit. A Chuck 4. évadjának a kezdeténél elkezdem én is nézni. Mire végzek a 3 évaddal a 4.-nek is kb vége lesz.

Nálam a darálás nem megy, napi egy rész fér bele a programba legfeljebb, de nem is vágyok másra. :) Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Falling Skies 1x05

 

 

Na meglett végre Ben, több gyerekkel együtt :)

A rész nekem kicsit lassan indult be, a mentőakció se volt semmi extra, gond nélkül kihozták őket.

A pók viselkedése volt érdekes amikor aludtak a gyerekek, ahogy átölelte őket, mintha saját gyerekeinek tekintette volna őket.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várjuk ki a harmadik évad végét. mindenki nagyon dühös lesz akkor.

Előbb olvasom el a könyveket, úgyhogy én majd a harmadik könyv végén leszek dühös :D . De amúgy akármilyen fordulatot sző Martin a történetbe, nem hiszem, hogy hatással lenne a sorozat nézettségére. Hisz pont az érdekel majd mindenkit, hogy hogyan tovább. Még egy(vagy több) kedvenc szereplő halála sem hiszem, hogy akkora hatással bírna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előbb olvasom el a könyveket, úgyhogy én majd a harmadik könyv végén leszek dühös :D . De amúgy akármilyen fordulatot sző Martin a történetbe, nem hiszem, hogy hatással lenne a sorozat nézettségére. Hisz pont az érdekel majd mindenkit, hogy hogyan tovább. Még egy(vagy több) kedvenc szereplő halála sem hiszem, hogy akkora hatással bírna.

 

 

Egy vagy kedvenc több szereplő halála talán nem, de szinte minden szimpatikus szereplő halála talán betenne neki.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a darálás nem megy, napi egy rész fér bele a programba legfeljebb, de nem is vágyok másra. :)

Nálam is egy rész fér bele a napba, szóval elleszek egy darabig Chuck pajtival. Mondjuk elsőre nekem is fura volt ez a komolytalan kémesdi, de végül is szórakoztató, és meg lehet szokni az alapszitut is.

 

Trónok harcához meg annyit, hogy én is előbb fogom elolvasni, és egyébként mindig vannak kivételek, szóval nem biztos, hogy mindenki dühös lesz majd a 3. évad/könyv végén :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Falling Skies

 

 

Az biztos, hogy továbbra sem kapkodják el az egészet, de olyan kellemesen Defying Gravitys a tempója :) A pók viselkedése engem is meglepett bár amikor a kis néger gyerek megemlítette a témát számítani lehetett, hogy valami más is van a háttérben. :)

Jó kis sori no :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick: Igen, de én nem tudtam, hogy ez ilyen kémes izé. A karakter központúságot tudtam (már a címből is kiindulva ugyebár), de az alapsztori eléggé meglepett, hozzá kellett szoknom.

Nálam az első évad végétől, második évad elejétől indult be, és meredeken ívelt felfelé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor én benne vagyok abban a háromban. Oldie-t nem szárnyalom túl, de azért szívesen nézem. Egyébként jó képek, de még nem tudtam megszokni az "új" Spartacust (pedig már láttam róla képet).

Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de nekem pl. a Game of Thrones nem jött be annyira (igaz, csak az 1. részt láttam - állítólag végig ugyanilyen), pedig tudom, hogy itt sokan szeretitek. Számomra rém lassú volt a felvezetés, és a sztori se láncolt oda a monitor elé... de ugye mindenki azt nézi, ami érdekli. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.