Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Frindzs előző szezonjait összefoglaló mini websorozat végén egy negyedik szezonos jelenetecske is helyett kapott.

 

http://www.youtube.com/watch?v=jIeE74zYW2s

 

Lehet hogy Livinek új rajongója akadt. :D

 

--------------------------------------------------------------

 

A Starz is feldobott egy Andy-nek emléket állító kis videót:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringenél marhára kíváncsi leszek, hogy hogyan fogják meg vagy inkább kimagyarázni

Bolivía terhességét

 

Én arra vagyok máris kíváncsi hogy mire is gondolsz azon belül.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy nehezen csak kijött az első normális negyedik szezonos tréler.

Az előzetes alapján jó évadnak ígérkezik ez is, kíváncsi vagyok merre halad tovább a sztori.

 

Egyébként nem olyan rossz a helyzet, mert a Chuck-nak pl. egy nem hogy értékelhető, de semmilyen előzetese nem jött még ki, de a Supernatural rajongókat sem kényeztették halálra az új évad trailereivel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra vagyok máris kíváncsi hogy mire is gondolsz azon belül.

A Megfigyelők kinyilatkoztatására. A karakterek szerint ugye Peter nem is létezett. Na most Bolivía meg éppen tőle terhes. Vagy azzal a gyerek is eltűnt a hasából?! Nem lesz neki furcsa, hogy terhes, csak éppen fogalma sincs, hogy kitől? :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A Megfigyelők kinyilatkoztatására. A karakterek szerint ugye Peter nem is létezett. Na most Bolivía meg éppen tőle terhes. Vagy azzal a gyerek is eltűnt a hasából?!

 

 

Én lehetségesnek tartom hogy valahogy így alakult és a gyerek-téma egyszercsak semmissé vált. Szerintem a koprik által emlegetett változás arra is kihatott így Bolivi gondolom nem jöhetett össze Petivel és nem is lehetett gyereke tőle.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 hatodik évada nagyon beindulós. Első két rész után azt mondom, ott van ahol a Die Hard harmadik része. Hasonló képsorok vannak itt is. :D Ja és Bauer belépője tiszta Obi-wanos volt. :D Míg az ötödik évadban a szütyőjével Indiana Jonesra hajazott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új szereplő a Castle negyedik évadában, igen ismerős pofa. Kellemetlen emlékeket idéz bennem. :D

Nem csak benned :evil: Nem örülök ennek az illetőnek. Egyelőre.

 

Lehet hogy Livinek új rajongója akadt. :D

Úgy tűnik :)

Olivia-téma

 

A baba még csak hagyján, de mindjárt kezdhetnénk az alapoktól, vagyis ha nincs Peter, akkor Walter minek nyitott volna kaput a másik világba, és akkor már bukik minden.

 

 

Egyébként nem olyan rossz a helyzet, mert a Chuck-nak pl. egy nem hogy értékelhető, de semmilyen előzetese nem jött még ki, de a Supernatural rajongókat sem kényeztették halálra az új évad trailereivel...

Valóban nem kényeztettek el minket trailerekkel pár sorozatból, de most már inkább jöjjenek az új epizódok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde-val úgy vagyunk, hogy mind nagyjából egy szinten van, de a legtöbb ember szerint ez az évad a leggyengébb. Remélem te is minket gyarapítasz majd Oldie :)

Rendezésileg jóval kimagaslóbb ez az évad mint a többi, viszont az nem tetszik, hogy

sorra jönnek elő az eddig "nem létező" testvérek". Ez azért valljuk be elég elcsépelt megoldás.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 4x8 - A Daleknak a szemére célozz, a Sontarnak a nyakszirtjére, a Vastha Nerada elől...fuss! :D

 

Jesszusom mekkora jó rész volt már, és ez még csak az első rész. KÍváncsi vagyok mit hoznak ki belőle a másodikban. Eddig nagyon jó az évad, nem értem miért mondták, hogy ez gyengébb. Mostanra megszoktam Donnát is, szóval a színvonal nem változott. Az előző duplarészre meg csak annyit írok, hogy: Sontar-HA! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde-val úgy vagyunk, hogy mind nagyjából egy szinten van, de a legtöbb ember szerint ez az évad a leggyengébb.

Bizony. Minden évadban vannak hullámhegyek és -völgyek, de inkább évadon belül, mint hogy egy-egy évad rosszabb vagy jobb lenne a többinél. Kedvencet pedig nagyon nehéz választani, mindig az az, amelyiket az ember éppen nézi :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde-val úgy vagyunk, hogy mind nagyjából egy szinten van, de a legtöbb ember szerint ez az évad a leggyengébb. Remélem te is minket gyarapítasz majd Oldie :)

 

 

kkor én kimaradok a legtöbből. Nálam egyértelműen a legjobb a 6.évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy részecskegyorsító-baleset miatt eltűnik a világ az ősz egyik új sorozatában

 

Szerintem nem lehet ez majd olyan rossz. Hajó nevéről kedvenc magyar írom egyik könyve jut eszembe, ahol eme név nem volt szerencsés :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 32x10 The Girl Who Waited

 

2005 óta leadott részek közül a legjobb, tele érzelemmel és a végén egy nehéz döntéssel.

A rész végén el is potyogtattam pár könycseppet :cry:

 

A következő rész már lement, de azért itt a trailer.

http://www.youtube.com/watch?v=jPaqUSqA91M&feature=player_embedded

 

 

Doctor 4x8 - A Daleknak a szemére célozz, a Sontarnak a nyakszirtjére, a Vastha Nerada elől...fuss! :D

 

Jesszusom mekkora jó rész volt már, és ez még csak az első rész. KÍváncsi vagyok mit hoznak ki belőle a másodikban. Eddig nagyon jó az évad, nem értem miért mondták, hogy ez gyengébb. Mostanra megszoktam Donnát is, szóval a színvonal nem változott. Az előző duplarészre meg csak annyit írok, hogy: Sontar-HA! :D

 

The Unicorn and the Wasp tetszett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Unicorn and the Wasp tetszett?

Nem volt rossz igazából, de benne van a TOP3 gyenge részbe, és nálam összesen eddig ennyi volt. Az egyik mikor a csávó meséli el a történet, hogy találkozott a doktorral, a másik ennek az évadnak az első része a zsírlények, és most a darazsas, de még ez volt a legjobb a 3 közül.

Tegnap megnéztem még a könyvtár 2. részét, és OMG mekkora rész volt. Már alig várom, hogy River visszatérjen majd Matt oldalán. :D

 

Bakker és úgy megnézném a trailereket amiket belinkelsz, de nem szabad. És mivel én tartok jelenleg a legközelebb a végéhez, talán kicsit fölösleges is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz igazából, de benne van a TOP3 gyenge részbe, és nálam összesen eddig ennyi volt. Az egyik mikor a csávó meséli el a történet, hogy találkozott a doktorral, a másik ennek az évadnak az első része a zsírlények, és most a darazsas, de még ez volt a legjobb a 3 közül.

Tegnap megnéztem még a könyvtár 2. részét, és OMG mekkora rész volt. Már alig várom, hogy River visszatérjen majd Matt oldalán. :D

A könyvtáras rész az egyik legjobb dupla a sorozatban, a Blink után azt láttam a legtöbbször.

 

Bakker és úgy megnézném a trailereket amiket belinkelsz, de nem szabad. És mivel én tartok jelenleg a legközelebb a végéhez, talán kicsit fölösleges is. :D

 

Hátha valaki belenéz az egyik trailerbe és felkelti az érdeklődését a Doctor Who iránt :peace:

Én is benézek minden belinkelt trailerbe hátha megjön a kedvem valamelyik sorozathoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha valaki belenéz az egyik trailerbe és felkelti az érdeklődését a Doctor Who iránt :peace:

Én is benézek minden belinkelt trailerbe hátha megjön a kedvem valamelyik sorozathoz.

Az már biztos, hogy a Blink a legjobban megírt rész.

 

Ez pedig igaz! Toborozni kell a DW nézőket! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ez nem igazán fog érinteni mert valószínűleg kihagyom. Nem igazán csípem a dínós cuccokat. Egyedül az első JP érdekel közülük.

Engem se mozgatott meg különösebben. Talán majd belenézek. Talán....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már az első részt se tudtam végignézni, így szerintem kihagyom. :D

Én az első részt tuti megnézem, mert már régóta szeretnék valami minőségibb dinós cuccot, aminek nem Jurassic Park a címe. Ilyen nagyjából 1993 óta nem volt, ami véletlen pont egybeesik az első Jurassic Park premierjével. :) Bár sajna, lassan tíz éve Jurassic Park sem volt már moziban (bár a harmadik után annyira nem is baj). Remélem, ez a Terra Nova jó lesz. Oké, a trailer alapján a dinoszauruszok megjelenítésének minősége az első park-túra minőségét sem éri el, de ez legyen a legnagyobb baja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.