Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt: nálam is nagyon ütött ez a rész. Nem volt egyébként olyan érzésed, hogy van egy enyhe űroperás-Star Warsos hangulata ennek az epizódnak?

 

Illetve a másik: tudtad, hogy ebben az évadban néhány réznek van egy ugynevezett prequel teasere, amik másfél-két perces kis filmecskék, és az adott rész elött játszodnak mintegy felvezetve azt? Itt van az ami ehhez a részhez tartozik:

De-de, szerintem is van neki.

 

Ahogy összekapkodják azt a sok különféle idegent, a hatalmas űrhajók százai, a Spitfighterek támadása (echte X-Szárnyú roham a Halálcsillag ellen), de leginkább a vörös fénykardot forgató és villámszóró fekete csuhások hozták a Star Wars hangulatot.

 

 

Ezekről a prequel-előzetesekről nem tudtam. Pótlom eme hiányosságom. :D

 

Hát ez nagyon nem ér... :D

Amúgy Dzséjt már most szólok, mert nagyon szép iramban haladsz, hogy évad végén egy értékelést kérnék, de virágnyelven. :D

Rózsás lesz, azt ígérhetem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó volt a mostani Chuck (5x04), eddig ez tetszett a legjobban az évadból. Nem voltak gyengék a Star Wars utalások se. :D

 

Azon szakadtam, amikor Casey odaadta a 4-5-6-ot Morgannak, aztán oda szól neki, hogy: "Darth Vader Luke apja, Leia meg a húga... még mindig haragszom!" :lol:

Tetszett az egész Viperás szál, hogy Chuck adta ki magát Morgannek, és amit a partin művelt. :D Jó, hogy Morgan újra normális, viszont kár, hogy nincs Intersect. Remélem ez nem marad így végig. Bár Chuck egész jól megvan már nélküle is, úgyhogy neki nem olyan fontos. Kíváncsi vagyok, mi lesz Casey-vel és Lesterrel, nem semmi, milyen alattomos figura ez a Decker, ahogy az sem, hogy a CIA nem tudja ártalmatlanítani valamilyen bizonyíték megszerzésével. Remélem nem az lesz a vége, hogy az egész CIA korrupt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is viszonylag hamar - 3-4 rész után - megszoktam. Egyébként eddig hogy tetszik az évad? :) Szerintem ez sikerült a legjobban az eddigiek közül, bár az ötödikből még csak 2 részt láttam, úgyhogy véglegesen majd csak január végén nyilatkozom. :)

Érdekesen indult. :D Még szerencse, hogy az első rész végére nagyjából visszatértek a dolgok a rendes kerékvágásba. A jövő héten tervezek megnézni még két részt, utána írok még bővebben. :)

 

 

Végre megnéztem a Dextert. K*rva jó volt!

 

 

Örültem, hogy Dexi nem követte a rudis énjét. Nem tetszett volna ha így marad. De a következő rész állat lesz! Debrára utazik Travis? És a prof. akkor már biztos csak képzelgés?

 

Dexter 6. évad 7. rész - nagyon jó volt!

 

Rudy visszatérése jó ötlet volt, mert legalább látszik a különbség kettőjük között. :) Rudy teljesen más személyiség, mint Dexter, betegebb. Látszik, hogy ő már idősebb korúan élte át az anyjuk tragédiáját, az ölést mindentől független élvezetnek tartja. Egyértelmű volt, hogy Dexter nem követheti a tanácsait. Csalódtam volna benne, ha nem így történik.

Azt meg becsültem, hogy megpróbálta teljesíteni Sam testvér kérését, de mégis örültem, hogy Nick megkapta a magáét.

A professzor nagyon vanószinűen nem létezik már, csak Travis fejében, hiszen mindent a srác csinált eddig is, az öreg (vagyis Travis sötét énje) csak szövegel hozzá, bújtogat. Olyan a helyzet, mint Szméagol/Gollam esetében a GYU-ból. A srác még most próbál kitörni a helyzetéből, de nem hiszem, hogy eredményesen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megint jó volt a Dexter. :)

 

 

Travis nővérét sajnáltam, de sajnos várható volt.

 

Ja és ne tévesszen meg senkit se az hogy Gellar aktívabbá vált, sikerült az íróknak úgy alakítania az eseményeket hogy még mindig nem lépett senki se interakcióba vele. Travis ugyanúgy megölhette testvérét, járt is a tetthelyen, és ugyanúgy kitudja magát láncolni egymaga is. Dexter is csak Travis tekintetéből hitte hogy ott van a professzor.

Kíváncsi vagyok hogy csak játszanak velünk, vagy Gellar tényleg csak a gyerek sötét énjének manifesztációja.

 

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper volt a Dexi valóban!

 

 

 

Tényleg okosan csinálják, de éppen ezért én biztosra veszem, hogy Gellar halott. Szerintem az egyik részben meg fogják találni a hulláját. Érdekes lenne visszanézni azt a részt, amikor Travis lefeküdt a csajjal, majd másnap kikötve találta a konyhában. Akkor ott volt Gellar is. A csaj ránézett a profra? Mert ha nem akkor tuti nem valós személy. Ttravis ebben az esetben skizofrén lehet, de a rosszabbik fajtából.

 

 

Megint jó volt a Dexter. :)

 

 

Travis nővérét sajnáltam, de sajnos várható volt.

 

Ja és ne tévesszen meg senkit se az hogy Gellar aktívabbá vált, sikerült az íróknak úgy alakítania az eseményeket hogy még mindig nem lépett senki se interakcióba vele. Travis ugyanúgy megölhette testvérét, járt is a tetthelyen, és ugyanúgy kitudja magát láncolni egymaga is. Dexter is csak Travis tekintetéből hitte hogy ott van a professzor.

Kíváncsi vagyok hogy csak játszanak velünk, vagy Gellar tényleg csak a gyerek sötét énjének manifesztációja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck, csekkolva. :D

 

 

Jó rész volt, ezt a színvonalat szoktuk meg. :) Jeffry nagyon szimpi normálisan, bár a végén már túl normális volt. :D Nagy g*ci ez a DEker, de valamiért bírom a figurát. :D Nagyon laza szövege van. :) Sarah pedig még mindig gyönyörű, bár mintha fogyott volna. :(

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vén beteg f*sz kezdhet imádkozni. :D

 

 

 

 

Szuper volt a Dexi valóban!

 

 

 

Tényleg okosan csinálják, de éppen ezért én biztosra veszem, hogy Gellar halott. Szerintem az egyik részben meg fogják találni a hulláját. Érdekes lenne visszanézni azt a részt, amikor Travis lefeküdt a csajjal, majd másnap kikötve találta a konyhában. Akkor ott volt Gellar is. A csaj ránézett a profra? Mert ha nem akkor tuti nem valós személy. Ttravis ebben az esetben skizofrén lehet, de a rosszabbik fajtából.

 

A proc szerintem is meghót már. Egyre erősebben hiszem. Ennek ellenére eszembe jutott hogy talán az írók direkt azt akarják beleszuggerálni az arra fogékony nézőkbe hogy már nem él mikor mégis él. :D

A procra nézős dolog nekem is eszembe jutott már. Az volt az első gondolatom az elmélet olvasása után hogy le lehetne csekkolni de nem igazán volt még kedvem utánakeresni hogy melyik részben van.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudna nekem lőni valaki a 6x12-13-hoz feliratot? A hdtv.xvid-fov verzióhoz kéne. A hosszúpuska behalt, a többi feliratos oldalon meg nincs olyan, ami az én verziómhoz passzolna (BDRip.XviD-HAGGiS, ehhez kis késleltetéssel jó a hdtv-s verzió is). :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudna nekem lőni valaki a 6x12-13-hoz feliratot? A hdtv.xvid-fov verzióhoz kéne. A hosszúpuska behalt, a többi feliratos oldalon meg nincs olyan, ami az én verziómhoz passzolna (BDRip.XviD-HAGGiS, ehhez kis késleltetéssel jó a hdtv-s verzió is). :(

 

Felraktam megaupload-ra a fov-osat.

 

Doctor Who 6x12

http://www.megaupload.com/?d=DEV6LVGK

 

Doctor Who 6x13

http://www.megaupload.com/?d=0Z04VNFS

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elfogyott a Doctor Who... legalábbis az újak, mert még ott vannak a régiek, de azokat nem hiszem, hogy megnézem. Vagy csak egy-két részt. Na de, hatodik évad.

 

Nem hittem volna, hogy ez lesz a vége, de most már a tizenegyedik Doktor a kedvencem. Gondolom ezzel nem éppen a legáltalánosabb sorrendet állítottam fel, amin a tizedik a harmadik helyet foglalta el. :) Matt Smith hozza azt a vidám hangulatot, amit Christopher Eccleston, de van benne nem kevés őrült lendületesség is. Remek kombináció.

Az évad nagyon erős volt, szerintem eddig a legjobb! Remek átívelő sztorit kapott, egy igazán sokkoló fordulattal, de a vége sem volt semmi, ahogy megoldotta Doki a halálának problematikáját

Érdekes dolog River és a Doktor életútját nyomon követni, de elvileg most már nagyon nem találkozhatnak ebben a formában, hiszen mindketten elérték a véget. River megszületett és meghalt, a Doktor pedig mindkét végen ott volt. Bár valamikor még oda kell neki adnia a szónikus csavarhúzót... Na meg, abból a gépből is kihozhatják valahogy a könyvtárban. :)

A Dalekokat viszont kicsit hiányoltam, alig tűntek fel, mi több, leginkább csak cameoztak egyet, azt szevasz. Ellenben cyberman volt annyi, mint a dög. Nem fair, jobban bírom a borsszórókat, mint a csoszogókat.

Amy és Rory remélem nem lettek végérvényesen kirakva, sőt mi több, jó lenne, ha a következő évadban némileg többen tűnnének fel a régiek közül, akiknek momentán gőzük sincs, hogyan fest a jó Doktor. Rose, Martha, Donna, előkerülhetnének egy-egy szerepre, és ne csak holografikus kivetítésként. :) Ja és persze, amiről a múltkor beszéltünk: a tizedik Doktor is beugorhatna még.

Na és persze - ez nagyon tetszett -, hogy ezúttal is feldobták a következő évad lasztiját. De még hogy! A legelső kérdés... Hát igen, a sorozatban tényleg ez lehetett az első kérdés. Vajon mi lesz rá a válasz? Van rá egyáltalán válasz? :D De a legérdekesebb az a rész: a tizenegyedik eleste. Hm... lehet nemsokára szerencsénk lesz a tizenkettedik Doktorhoz? :hmm::para:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki egyszer azt mondta, hogy Matt Simth felkérése a Doktor szerepére olyan volt, mintha magát a Doktort kérték volna fel a szerepre. :P Nos, van benne valmai.

 

Az az igazság, hogy mindhárom általam megismert Doktor valami más miatt áll közel a "szívemhez" mind a három egy különálló szerethető egyéniség volt, és mind a három színész zseniálisan alakított... szerintem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd lehet, hogy Dzséjt ír virágnyelven is egy spoilermenteset, de annyit elmondhatok, hogy ez a hatodik évad lett a kedvenc Doctor Who évadja és egyúttal Matt Smith a kedvenc Doktora... mindkettőben osztom a véleményét :)

Nemmondod? :D na ez meglepett, de így meg még annál jobban várom. Tegnap jelent meg külföldön a Doktor 6. évadja DVDn. Azt kéne leszednem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemmondod? :D na ez meglepett, de így meg még annál jobban várom. Tegnap jelent meg külföldön a Doktor 6. évadja DVDn. Azt kéne leszednem. :)

Inkább a BRripet szedd le, van néhány ok a szebb képre. Például a..., na meg a..., és persze a... :evil:

Virágosabb nyelven nehezen tudnék írni az évadról, mert egyszerűen frenetikus volt. Bomarr jól összegezte a lényeget: itt minden a kedvencem, az évad és Smith is. És persze Pond... :D

Mellesleg, belenéztem az előbb a 4x08 Silence in the Library című epizódba, amiben ugye a Doktor találkozik a tudjuk kivel. Csak kíváncsi voltam, mert a hatodik évadban tudjuk ki elárul pár dolgot az érzéseiről, félelmeiről, na meg az a Tardisra emlékeztető tudjuk mi tartalma is érdekes. Hát kérem, egy biztos: jó előre kitaláltak itt dolgokat. Minden passzolt abban a jelenetben, amiben először feltárul a Tardisra emlékeztető tudjuk mi, és tudjuk ki rájön tudjuk mire. :)

Spoiler mögött dekódolom az adást (4-6. évad spoiler). :D

 

Vagyis, River beszélt az évadban arról Rory-nak, hogy mivel zurückben haladnak, amikor a Doktor szemszögéből megismerkednek, akkor fog ő meghalni. Aztán később a Doktor szemszögéből elcsattanó első csók alkalmával Riverben realizálódik is, hogy ez a nap rohamosan közeleg (ezután jött még számára a Pandorica, aztán a Byzantium lezuhanása, végül a könyvtár). És itt a Silence in the Library, amiben megismerkednek. Két dolog érdekes. Az első, River a naplót lapozgatva megemlíti a Byzantium lezuhanását (megjegyzem, akik szinkronosan nézik, azok ezen lazán átsiklanak, mivel itt a "crash of the Byzantium..." arra lett fordítva, hogy "a bizánci birodalom bukása", ami semmilyen szemszögből nem pontos). A másik, hogy mikor River rájön, hogy a Doktornak fogalma sincs, kicsoda ő, halálra rémül.

 

 

Valaki egyszer azt mondta, hogy Matt Simth felkérése a Doktor szerepére olyan volt, mintha magát a Doktort kérték volna fel a szerepre. :P Nos, van benne valmai.

Nézd, a Doktort jelenleg egy Smith nevű férfi játssza. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ehhh. Hát ez jól hangzik. Már szedem is a BRt. Kíváncsi vagyok mi az, amin még te is így leestél a székről.

Mellesleg Moffat mondta szerintem ezt, hogy Smith a doki szerepére született, egy comic conos interjún. De nem 100%.

Holnap szerintem már nézem az Imp Ast-ot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a heti Dexi

 

Miért nincs ötösöm a lottón, amikor megírtam Travis nővéréről, hogy érik a halála? Debra meg hiába dumál, neki kellene, hogy Dexterrel beszélni tudjon, nem fordítva.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

 

Szerintem ezért volt a Rudys rész. Abban lehet látni, ahogy Rudy fogja és felkapja a villát, majd beledöfi a fickóba - aztán váltás, és látható, hogy valójában Dexter kezében van a villa. Szerintem ez arra kellett, hogy el tudjuk képzelni, hogy valójában mindazt, amiről eddig azt hittük, hogy Gellar csinált, azt valójában Travis csinálta.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 4x08: átlagos rész volt, semmi különösebb extra. Az új helyszín jó poénok forrása volt, de ezúttal nekem főleg Alexis ténykedése tetszett.

 

Castle 4x09: na ez viszont egy döfi rész volt. Újra karakter központúság (megint Beckett), kevesebb humor, komolyabb történet. Az egyetlen baj az volt vele, hogy ezt a sztorit kicsit más körítéssel, kicsit más megoldással, de már eljátszották az NCIS-ben és a CSI: Miamiban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a heti Dexi

 

Miért nincs ötösöm a lottón, amikor megírtam Travis nővéréről, hogy érik a halála?

 

Már a második rész óta várható volt.

 

 

- Hol voltál tegnap este?

- A nővéremnél. Aggódott miattam. Nem tudtam elszabadulni.

- Ugye tudod, hogy már nem lehet megmenteni?

- Ő jó ember. Csak ő van nekem.

- Tudod, hogy ez nem igaz. Most már itt vagyunk neked én és Isten. De ahogy látom, téged megint emlékeztetni kell rá. Ezt akarod, Travis? Bántani akarsz? Látod, hogyan szenvedek a bűneidért?

- Hagyd abba! Soha többet nem megyek el hozzá!

- Az én feladatom rád vigyázni. Nem az övé.

 

Ezek után csalódtam volna ha nem lépték volna meg.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.