Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Norbi... elhiszem, de nekem nem jön be a japán.

Nálam is ez a helyzet. Sok anime-t néztem már meg, de képtelen vagyok megszokni a japánt. Bántja a fülem. Ha már felirattal kell nézni, mert nincs magyar verzió, akkor keresek egy angol szinkronos verziót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát kicsit érezhető is volt (és sajnáltam is) hogy a 200. résztől nagyon nyomatták Gohan karakterét, aztán szépen leült a karakter és nem sok vizet zavart. A GT-ben meg végleg kispadra került. Ezt azért sajnálom, mert jó karakter. Dehát Goku .... az azért Goku! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kifejezetten örültem, hogy Goku kispadra került. Gohan karaktere sokkal jobban bejött. :)

 

Visszakanyarodnék egy kicsit a GT-re.

A GT története ellentmondásba van a Z-vel.

 

Ugyebár a Buu Saga alatt Goku és Mr. Satan kivételével mindenki meghalt a Földön, majd a saga végén csak a jó embereket támasztották fel, minden gonosz a pokolba maradt.

 

A GT első részébe Pilaf és csatlósai okozzák a problémát, amiről az egész GT szól. Nekik viszont a pokolban kéne lenniük, mert ők gonoszak.

 

 

Ez csak az egyik logikátlanság, a másik értelmetlen dolog az, mikor Gohán átvált SSJ-be. Kérdem én, minek?

Mystic Gohan sokkal erősebb mint az SSJ formája, de ezt a GT-ből teljesen kihagyták.

 

 

Néztem, és nekem is nagyon bejött. Koleszos koromba még kártyákat is vettünk. Páran összegyűltünk a szobába és egész éjszaka kártyáztunk. :)

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem anno a Yu-Gi-Oh! tetszett a legjobban, nem tudom, azt nézte-e valaki innen.

 

Én néztem de annyira nem fogott meg. :) Én ízig-vérig Pokemon fan maradtam, Digimon se tetszett annyira meg a Blablade (vagy hogy a toszba írják) se. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sons of Anarchy

 

Egy nagy bajom van. Párhuzamosan nézem a Spartacus-al. És ez szerintem minden elmond. Zseniális. A negyedik évad utolsó részét végig csettintgettem, meg mosolyogtam mint a tejbetök. Marha jó ívet zártak le.....és piszok nehéz lesz ezt innen folytatni. Persze rengeteg nyitott "kérdés" még ott van. :) Pár zoxigénpalack elfogyott. Nagyon jó karakteres sori.

 

 

A négeres szál szerintem adott lesz. Meg aztán Clay se fogja megadni magát szerintem olyan könnyen, bénuljon le a keze ésatöbbi. És ott van még a bosszúszomjas Ope is. Uh....durva helyzetek lesznek még itt akárhogy is nézem. És még Potter ügynököt is visszavárom.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a GTben vissza akarták hozni a gyerekes h-lyéskedés ami az első sorozatra volt jellemző. De mivel ez nem jött be, és persze az eredeti alkotónak már semmi köze nem volt ehhez, rohamosan csökkent a nézettség, amit már hatalmas harcokkal sem tudtak a végén megmenteni. Nem tudom, eddig tovább akartam nézni vagyis folytatni a GTvel hamár kiadták az egészet szinkronosan, de most már hezitálok. Olyan jó volt ez a Kai, hogy félnék elrontani az élményt. De rossz úgy is abbahagyni, hogy Goku halott. :D

 

YuGiOht is néztem egy darabig, de aztán abbahagytam. Pedig úgy tudom annak is volt pár évada.

 

Oldie: SoA: Na és mit szóltál Trejo-hoz? :D Mondtam hogy meg fogsz lepődni! :) Amúgy számomra tényleg mostani legjobb dráma. Bár a Breaking Bad is ott van mellette. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: SoA: Na és mit szóltál Trejo-hoz? :D Mondtam hogy meg fogsz lepődni! :) Amúgy számomra tényleg mostani legjobb dráma. Bár a Breaking Bad is ott van mellette. :)

Az volt az egésznek a sava, borsa. :D Nem kicsit lepődtem meg, no. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én más(oka)t vártam. :) Az eslő évadbólghozzá.

Marha érdekes mód Rick már nem rádiózik nekik.

 

Gondolom úgy van vele hogy megtalálták a farmot, ott biztonságban vannak(voltak?), mást meg már letojik jó magasról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar a Kai után én se feltétlen ajánlanám a GT-t, de azért egyszer talán érdemes bepróbálni. Csak 64 epizód, nem egy eget rengető, de kétségkívül gyengébb, mint a Z vagy a Kai vagy akár az eredeti DB!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar a Kai után én se feltétlen ajánlanám a GT-t, de azért egyszer talán érdemes bepróbálni. Csak 64 epizód, nem egy eget rengető, de kétségkívül gyengébb, mint a Z vagy a Kai vagy akár az eredeti DB!

Jaja igazad van. Csak szerintem tartok egy kis pihenőt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mekkora loller volt ez a Walking Dead :D Öcsém ilyen évadfinálét. Mekkora hent volt már, elbúcsúztunk pár szereplőtől is.

 

Hál istennek Andrea túlélte a támadtást, nem tudom hogy több sminket kapott e az elmúlt részek során, de valamiért szépnek látom :D Azért mekkora volt már a csuklyás csaj(legalábbis mintha láttam volna melleket domborodni) mögötte láncon a két kéz nélküli zombibal :D Öcsém ilyet se láttam még. Na meg a végén kiderült hogy mögöttük 300m-el egy kész erődítmény van.

Várom a 3. évadot, remélem nem lesz ilyen lassú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ha sorozat akkor 3 szó: Band of Brothers :)

 

Az marha jó! Winters for President :D

 

Most a Pacificet nézem, 2 rész van vissza belőle, de ebben nincs olyan szereplő akiért aggódok, bezzeg a Band of Brothersben... na ott több emberért is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Na most ért be igazán ez a Liam gyerek, mint Spartacus. Kb ugyanazt éreztem a drámai dialógusánál mint Jax-nél a Sons of Anarchy utolsó részeiben.

 

 

Nagyon adta magát, hogy az ő gyerekével terhes Ilithiya. De ahogy sikerült nem árulót csinálniuk Luciusból az is hatalmas volt. Na és az az Egyiptomi terminátor se semmi. :D Durva egy arc az egyszer biztos.

Na be is fejezem a pátoszt, mert nem érnék a végére. :) Remek színészi alakítások voltak ismét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Band of Brothers egy zseniális sorozat. A Pacific a nyomába sem ér. Nem koherens, a karakterek nagyon gyengék és mintha már nem merték volna annyira megmutatni a háború borzalmait.

 

Tulajdonképpen a BoB a Ryan csak sorozatban. Ugyanaz a minőség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképpen a BoB a Ryan csak sorozatban. Ugyanaz a minőség.

Ezzel egyetértek. A BOB és a Ryan is remek alkotások, mindegyiket többször láttam. Azonban a Pacific számomra sokszor vontatott volt és unalmas. Az európai hadszínteret 2nap alatt lepörgettem, annyira kívánta a sorozat a folytatást. Az óceános hadszíntéren egyedül a környezet tetszett, de a színészek valóban nem tették oda magukat. Ki sem írtam dvd-re, ez pedig sokat jelent nálam! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két friss Doctor Who hír.

 

Holnap kiderül, hogy ki lesz a Doktor következő társa. Nagyon várom már a bejelentést. :)

 

Másik hír a videó játékok topikba tartozna, de most akkor egy kis off ide. :D

Áprilisra csúszik az Eternity Clock PS3-as megjelenése és ezzel együtt a PC verzió is csúszik, de azt nem tudni mikorra. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.