Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyetértek :) Jó volna itt tartani, hogy legyen még olyan évad, amit nem láttam. Majd egyszer csak újranézem :)

Bezony, jó volna. :( Mondjuk még egy picid-rész epizód van, az utolsó rész kibővített jelenetei (bár már két extra jelenetet láttam).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel marha sok újonc sorozat szokott lenni, és amúgy is sokat nézek, ezért annyira nem érdekelnek, max később darálom őket, de ez felkeltette az érdeklődésem, és hát Lost-osoknak szerintem kötelező! :)

http://www.youtube.com/watch?v=sUI_IJeJGl8

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Torchwood 1. részét szinkronosan, bárcsak ne tettem volna.

Ilyen igénytelen szinkront ritkán lát az ember, még a Doctor Who-t is lekörözi.

Ha már megemlítettek a Doctor Who-t...Ezek a zsenik képesek voltak a Doctor nevét orvosnak fordítani. :clap:

Több szót nem is vesztegetek rá, mindenki kerülje el ezt a förmedvényt és inkább eredeti nyelven nézze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem a Torchwood 1. részét szinkronosan, bárcsak ne tettem volna.

Ilyen igénytelen szinkront ritkán lát az ember, még a Doctor Who-t is lekörözi.

Ha már megemlítettek a Doctor Who-t...Ezek a zsenik képesek voltak a Doctor nevét orvosnak fordítani. :clap:

Több szót nem is vesztegetek rá, mindenki kerülje el ezt a förmedvényt és inkább eredeti nyelven nézze.

Én szinrkonosan néztem amíg leadták és nekem nagyon tetszett a szinkron. Nem emlékszem, hogy Orvos lett volt a Doki, bár én előbb láttam a TWot mint a DWt. De nincs az egész sorozatban kb 3x említve szal... :D

 

Riddick: persze én is Locke bácsi miatt gondoltam megnézni leginkább, de a sztori sem tűnik rossznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy a Cartoon Network nem tud betelni Batmannel, hiszen már itt az új animációs sorozat, a Beware The Batman, 2013-ban debütál majd, de egy kezdetleges jelenet már kiszivárgott belőle. Ez legalább komolyabb hangvételűnek tűnik, mint a The Brave And The Bold.

Remélem tényleg valami komolyabb lesz. Amikor először megnéztem a Brave and Bold-ot azon gondolkodtam, hogyan lehet ilyet csinálni Nolan két Batman-je után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezony, jó volna. :( Mondjuk még egy picid-rész epizód van, az utolsó rész kibővített jelenetei (bár már két extra jelenetet láttam).

Erről lemaradtam menet közben. Hol és hogy lehet elérni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre én is befejeztem a Chuck -ot. Ez az utolsó évad nagyon izzadságszagú volt már, én nem látom értelmét miért kellett. Erőltetett fordulatok, és átlagos epizódok. Volt pár igen jó jelenet, de összességében nézve átlagos volt az egész. Jó, hogy véget ért, ebben ennyi volt és nem több.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem semmi baj nem volt a Chuck befejező évadjával - még ha nekem sem a kedvenc évadom, szépen le tudták zárni a szálakat (bár az utolsó jelenet sokaknak nem jött be)... izzadságszagúnak nem mondanám, de azt én is belátom, hogy ebben a sorozatban ennyi volt, nem több, nem kevesebb. Kerek egésszé vált, nem nyújtották túl, ugyanakkor kihozták belőle, amit lehetett. Szívesen veszem majd elő újranézni, mondjuk az nem mostanában lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó évaddal nekem két bajom van. Az első, hogy akartak valami nagyon nagyot, valami iszonyú brutál nagyot, ezt be is dobták a negyedik évad végén. Aztán mikor összeült az írók stábja, a főmufti megkérdezte, mi legyen az a nagy Terv, csak a tücskök ciripeltek. Ez a negyedik évad íróinak a sara, kitalálták, hogy nagyot kell durrantani, csak nem találták ki előre, mi legyen az. Tipikus részről részre élő írók esete (ellenpélda a Babylon 5 vagy a Doktor Who írói, pl. Steven Moffat már a második évadban megalapoz ötödik, hatodik és hetedik!!! évados dolgokat).

 

Ennek persze az lett a következménye, hogy az ötödik évadban a nagy Terv egy elég bénán kivitelezett, rosszul felépített kis terv lett. Azaz Shaw szökése. És itt jön a másik, amit nem bírok, hogy ha már Shaw visszatért, miért csak egy részre? Miért kellett egy semmiből jött, sosem létezett, de állítólag mindig is jelen lévő figurát behozni főgonosznak? Ráadásul egy igen béna, hisztis idiótát? Bárki is elhitte, hogy Quinn valaha CIA ügynök volt, akibe az Intersectet szánták? Vízipisztolyt nem adnék neki! Shaw, Volkoff és Roark után Quinn pocsék gonosz volt. De még a CIA ügynökök sorában is sokkal több karizmatikus figura tűnt fel, mint Bryce, Jill, Bentley, Stephen Bartowski, az MI ügynök Cole, stb. És mindez annak tényében frusztráló, hogy ott volt nekik Shaw. Az egyetlen olyan gonosz, aki direkte Chuckot és Sarah-t vette célba. Mert Roark-nak az Intersect kellett, Volkoff-nak Mary kellett, de Shaw kifejezetten Chuck és Sarah, de főleg Chuck tönkretevésén és megölésén fáradozott annyit. Ő volt Chuck nemezise, egy olyan ellenfél, akire szükség lett volna az utolsó évadban. És még illett is volna hozzá az, ahogy Quinn elbánt a csapattal. És a végén jöhetett volna a nagy leszámolás, amikor mindkettejük fejében ott üzemel a teljesen működőképes Intersect. És ez már lehetett volna a Nagy Terv. Erre Shaw-t letudták egy rész alatt, majd a kalapból előkapták nyuszi-Quinnt... Pffff... :pfff:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok harca: Nekem a második évad annyira bejött, hogy újranéztem az elsőt is. Ez jó húzásnak bizonyult: sokat javult nálam.

 

I-II. évad spoiler

 

Érdekes látni, hogy sokszor olyanok akik az első részekben csak a háttérben állnak vagy mondanak két mondatot időközben milyen fontossá váltak. Ráadásul több szál csak most kristályosodott ki előttem: bevallom a második évadot úgy néztem, hogy nem is tudtam, hogy a homi királyjelölt az az első évad Robert királyának az öccse. Vagy hogy a legelső részben feltünő prostinak Rose-nak végig van vezetve egy külön szál ami a másodikban is folytatodik. És most érthetőbb a Greyjoy srác pártfordulása is: az első évadban állandóan emlékeztetik rá, hogy ő nem közülük való. Néha teljesen indokolatlanul is. És még lehetne sorolni: így egybe nézve nagyon profinak tűnik az egész, ráadásul most a második évadnél részről részre egyre izgalmasabb.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

HIMYM 7.évad

Hát nem lopta be magát a szívembe. Lehet hogy a következő évad már darálva lesz(bár nem hiszem hisz nem követek túl sok sorozatot egyszerre 20 percem meg mindig van hogy megnézzek egyet).

Nórát eléggé bírtam, fájt is hogy kiírták, az még jobban hogy miért (Robin), aztán persze megint semmi sem lett belőle. Aztán jött ez a Karma, először nem tetszett, de az utolsó részekre megbarátkoztam vele is... és őt is ki fogják írni, kiért? - Hát persze hogy Robinért. Komolyan, ez már kezd unalmas lenni.

A Marshal-Lilly szálat pont lesz*rtam.

Ami Tedet illeti, nem is lett volna olyan rossz ez az évad az ő szemszögéből... csak az az utolsó jelenet rondít bele a képbe... nagyon, de nagyon.

 

 

Szóval szerintem ez volt az eddigi leggyengébb évad, viszont kíváncsi vagyok rá hogy mit hoznak ki belőle jövőre.

 

Ráadás poén: Yodára itta magát :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok harca: Nekem a második évad annyira bejött, hogy újranéztem az elsőt is. Ez jó húzásnak bizonyult: sokat javult nálam.

 

I-II. évad spoiler

 

Érdekes látni, hogy sokszor olyanok akik az első részekben csak a háttérben állnak vagy mondanak két mondatot időközben milyen fontossá váltak. Ráadásul több szál csak most kristályosodott ki előttem: bevallom a második évadot úgy néztem, hogy nem is tudtam, hogy a homi királyjelölt az az első évad Robert királyának az öccse. Vagy hogy a legelső részben feltünő prostinak Rose-nak végig van vezetve egy külön szál ami a másodikban is folytatodik. És most érthetőbb a Greyjoy srác pártfordulása is: az első évadban állandóan emlékeztetik rá, hogy ő nem közülük való. Néha teljesen indokolatlanul is. És még lehetne sorolni: így egybe nézve nagyon profinak tűnik az egész, ráadásul most a második évadnél részről részre egyre izgalmasabb.

 

 

Én a helyedben a könyveket sem írnám le. Tudom, baromi hosszúnak tűnnek, de olvasatják magukat, és ez szerintem tipikusan az a fajta mű, ami könyvben még jobb tud lenni, mint filmben, mert a karakterek mélysége ott jobban kidomborodik. Nekem legalábbis nagyon tetszett, úgyhogy ha lesz egy kis időd...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó évaddal nekem két bajom van.

Amit leírtál, azzal nagyon egyet tudok érteni. Attól függetlenül ezt az évadot is szeretjük, mert Chuck, és ugye ott volt az ominózus vicces rész (5/8, ha jól emlékszem). De valóban sokkal jobban sikerült volna lezárásnak az, amit leírtál.

 

Megvolt a Fringe évadzáró...

 

Reakció: :angry::hmm::clap2::yeah::rock::clap:

Igen változatos reakció :D

 

Trónok harca: Nekem a második évad annyira bejött, hogy újranéztem az elsőt is. Ez jó húzásnak bizonyult: sokat javult nálam.

Agyalok azon, hogy a részletek miatt meg kellene nézni még egyszer az első évadot, szerintem hamarosan sort kerítek rá én is. Ja, és idén nyáron a könyveket is elkezdem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben megnéztem a Sherlock Holmes első részét és egész kellemes. Folyt. köv. :)

Az első évad még kicsit hullámzó lesz. Az első rész bejött, viszont nálam a második rész már közepesebben muzsikált, ugyanakkor a harmadik már megint jobb volt... a második évadnál azonban minden rész brutál jó lett.

 

Én a helyedben a könyveket sem írnám le. Tudom, baromi hosszúnak tűnnek, de olvasatják magukat, és ez szerintem tipikusan az a fajta mű, ami könyvben még jobb tud lenni, mint filmben, mert a karakterek mélysége ott jobban kidomborodik. Nekem legalábbis nagyon tetszett, úgyhogy ha lesz egy kis időd...

 

Tervezem, sőt miután végére értem az újranézésnek el is kezdtem olvasni az első könyvet PDF-ben. Csak aztán újra rájöttem, hogy monitoron nem bírok hosszabb szöveget olvasni, úgy hogy az ne legyen kényelmetlen. De már látom, hogy tetszeni fog. Ha legközelebb a Mammut felé járok valoszinüleg beruházok rá :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, akkor ide írom az Avangeres sorozatról a dolgokat. Igazából nem lehet spojlerezni a témában, mert ez a filmekkel ellentétben sokkal jobban hasonlít a képregényre. A másik, hogy én úgy tudom, csak angolul jelent meg, így ez is szűkíti a nézők körét.

Most ott tartok, hogy az "alien" robot megérkezett a Földre és el is pusztították, Hank ugye kórházba került, majd a rész végén, kiderül, hogy a plafon is közel van. :) Szerintem jó sorozat, néha vannak benne olyan hibák, hogy felrobban az épület fele, harcolnak egyet a szuperhősök és mutánsok, majd újra mutatják az épületet és alig van rajta pár karcolás...vagy mikor Hulk kiugrik az ablakon, eltelik 1perc, mutatják újra azt a helyszínt és minden ablakon már van üveg. Ennek ellenére talán a zöld óriás a legviccesebb, legeredetibb és legvadabb az egész szériában, én mindig várom, hogy feltűnjön. Mikorra várható folytatás és hány részes az első évad? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.