Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

'Majdnem ember' 1x03: Szerintem ez a rész is rendben van.

Klassz hogy Jani egyre jobban összehaverkodik a spanjával. Remélem azért lesz olyan is amikor kicsit egymás ellen fordulnak. Az is érdekes lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, érdemes lenne felregisztrálnod a MicroBit torrent oldalra, ha még nem tetted, egy srác feltöltötte a Tremors sorozat első 8 részét szinkronosan. Igaz, kockaképernyős, de nincs rajta csatorna logó. Csak eddig tudta feltölteni, mert eddig van meg neki. Mégiscsak több, mint a semmi! :) Gondoltam szólok.

Köszi, de az nmagra már múlt hónapban felkerült (bocsi, én elfelejtettem szólni :oops: ), ugyanúgy az első nyolc rész, talán pont ugyanaz a srác tette fel (vagy csak ugyanaz a realese).

 

'Majdnem ember' 1x03: Szerintem ez a rész is rendben van.

Klassz hogy Jani egyre jobban összehaverkodik a spanjával. Remélem azért lesz olyan is amikor kicsit egymás ellen fordulnak. Az is érdekes lenne.

Szerintem is nagyon rendben volt, bár érezhetően ez egy spórolós rész lett.

 

Az egész egy toronyházban játszódik, de ott is leginkább egy lépcsőházban, néha kilépve egy irodába. Nem kellett sokat költeni a díszletekre. :)

 

 

Én ezt a sorozatot el akartam kezdeni, de a sorozatjunkie elvette tőle a kedvemet. :( Lehet, nem kellene rájuk hallgatni.

Szerintem alapjáraton jobb, ha nem hallgatsz a junkie-ra. Egy ideje az az érzésem, hogy baromira belefásultak a sorozatok nézésébe, és annyi lelkesedés sincs már bennük, mint egy marék, döglött molylepkében. :( Human és Winnie kritikáit már nem is olvasom, általában csak lehúzás. Jobb szeretem a vendégbloggereket, bár ott meg jó lenne valami minőségi szintet tartani. A The Day of the Doctor kritika hiába volt pozitív, iszonyú pocsék írás volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt a sorozatot el akartam kezdeni, de a sorozatjunkie elvette tőle a kedvemet. :( Lehet, nem kellene rájuk hallgatni.

Én is azt tudom ajánlani, hogy tégy vele egy próbát :) Eddig 3 rész jött ki, ennyiből biztosan látod majd, hogy számodra nézős lesz-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani Célszemély nagyon ott van a szeren. Valamni nagy van készülőben így sanszos hogy fog még fokozódni a helyzet.

A biztonság kedvéért elő fogom venni a defit meg a zoxigént a további részekhez. Nem árt az elővigyázatosság. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én még mindig várok a Célszemély feliratára, állítólag nemsokára kijön, majd meglátom, hogy megvárom-e. A részre piszok kíváncsi vagyok, szóval nagy rá az esély.

 

Almost Human 1/3: ez a rész jobban bejött, mint az előző. Tetszik ez a páros :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Almost Human 1/3: ez a rész jobban bejött, mint az előző. Tetszik ez a páros :)

Én is bírom őket.

Az egymást való megsegítésük pedog nagyon muris. :)

 

Először az olivaolaj most meg a rágó. Jó kis MacGyveres húzásük. Főleg az utóbbi. :D

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egymást való megsegítésük pedog nagyon muris. :)

Jaj, ezek tényleg jók voltak :D

 

Én is belekezdtem a Célszemély első évadába. :)

Remélem, tetszeni fog, jó szórakozást hozzá :)

 

Célszemély 3/10

 

Egy darabig kb. azt hozta, amit vártam. Amiben meg nem, az is remekül sikerült annak ellenére, hogy kicsit "papírízű" volt. Fusco óriási volt azzal, hogy letartóztatta Simmonst :clap: Cseppet sem kisebbíti az érdemeit az, hogy végül Elias megölette a fazont.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Célszemély 3/10

 

Fusco óriási volt azzal, hogy letartóztatta Simmonst :clap:

 

Az a jelenet nagyon ott van. A monológ közben Simmyről mintha lerítt volna hogy sajnálta hogy nem tudott kiszállni a szervezetből.

 

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead 4. évad 1-7. rész.

 

Hát kemény dolgok történnek továbbra is hőseinkkel, nem könnyü a civilizáció vívmányaihoz szokott emberek élete ezen vívmányok nélkül. Amire nem is gondoltam az az..

 

 

hogy a disznók fertőzést fognak terjeszteni(illetve az állatok). Holott logikus, mert most az van hogyha fertőzött egy állatsereglet azokat elégetik és az emberiség megmenekül. De abban a világban nincs ki elégessen. Jó ötlet volt behozni. Ami még erkölcsileg kérdéses az Daryl csajának(most nem jut eszembe a neve) a tette. Szerintem simán gyilkosság volt, ahogy Rick is említette lehet túlélték volna. Jó hogy nem nekiállunk megölni azokat akik megbetegedtek mondván védjük a többieket. Rick jól tette hogy kitette a szűrét. Kiváncsi vagyok Daryl mit fog szólni hozzá. Az alkesz idiótát szerintem példásan meg kell büntetni hisz veszélybe sodorta az embereket(hogy piát tett a hátizsákjába gyógyszer helyett). Szerintem Daryl csaja össze fogja szürni a levet a Kormányzóval késöbb, mert mindketten azt hiszik hogy csak ők tudják megvédeni a közösséget és az ő módszerük a helyes. Itt térnék rá akkor a Kormányzóra. Kezd egyértelmüvé válni a tetteinek az oka. Bármily betegnek hangozzék is, szerintem azért csinálja hogy megvédje a közösséget, illetve ő túléljen. A baj az hogy eltorzult gondolkodásmódja azt sugallja neki hogy csak úgy lehet túlélni ha brutálisak vagyunk másokkal(aki részvétet érez irántuk vagy normális erkölcsi jellem az szerinte gyáva), meg ha ő a főnök, plusz ha találnak egy embercsoportot attól el kell venni a készleteiket akár azon az áron is hogy legyilkolja őket. Ez az oka hogy a 3. évadban a Nemzeti Gáűrda tagjait is lemészárolták, hogy megszerezzék a készleteket. Sőt szerintem a 7. részben tuti ő lőtte agyon az embereket az erdei táborban.

Eleinte még reméltem hogy jó emberré válik(mint Merle) mikor a család befogadta, de rá kellett jönnöm hogy ez egy pszichopata. Egyfajta küldetéstudattal rendelkezik ami borzasztó torz. Az fel sem merül benne hogy ha nem ölné meg az embereket akkor összefogva több esélyük lesz túlélni. A szomorú még az hogy a közösségnek fogalma sincs róla hogy milyen egy állatot fogadott maguk közé. Konkrétan jól ki van dolgozva hogyan kerül egy diktátor hatalomra. Kiváncsi leszek ki fog először arra rájönni hogy ez nem normális. Meg arra is hogy vajon megtámadják-e megint Rick-éket. Itt is látszik mennyire nincs észnél, hogy anno ő kötött bele Rickékbe, ő akarta megölni az embereit, ő ölte meg Andreát, úgyhogy neki aztán végképp nincs oka bosszút álni a börtön lakóin, hanem inkább azoknak őrajta.

Várom az új részeket.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom másnak is feltűnt e, vagy figyeli e David Tennant magánéletét, de belefutottam egy érdekességbe: 2011-ben házasodott össze Georgia Moffett-el aki kit játszott a Dokiban?

Köszi, én is ismertem ezeket az infokat, bár nem figyelem a magánéletüket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok, mit írsz majd a 8. rész után. Szvsz elég ütős félévadzáróra sikeredett... kár, hogy februárig beköszönt a hiatus.

 

Hát ez mid-season finalnak elég epic volt, talán a legepicebb ami eddig volt. Februárig ezt nehéz lesz kibírni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead 4. évad 8.rész.

 

Egyszerűen leirhatatlan amit most érzek. Van egyszer egy vegytiszta gyűlölet valaki iránt és egy M4-est kívánok 70 tárral. És csak ez a mondat jár az eszemben folyamatosan. "All of them". Aki látta a részt tudja ki a valaki és tudja kikre vonatkozik az "all of them". Ennél drámaibb meghatóbb, szomorúbb ugyanakkor emberibb sorozatrészt még nem láttam. Holnap írok róla bővebben de most nem megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek azzal, amit írsz. :)

 

 

Mily régóta vártam a Kormányzó halálát, istenem. :) Csak az bosszant, hogy a csaj még a zombik érkezése előtt lelőtte. Igazán szenvedhetett volna egy kicsit. Sajnos Hershel halála várható volt, már részek óta éreztem, hogy neki nem sok van hátra. :(

 

Annak is örülök, hogy végre-valahára elhagyták a börtönt. Szegény Rick, most még inkább össze fog zuhanni. Ráadásul a csapat is szétszéledt, legalább három-négy felé. Azokat, akik a buszon ültek, szvsz többé nem látjuk (bár ha jól emlékszem, Glenn rajta volt, így lehet hogy tévedek).

 

A kormányzó őrülete ismét tucatnyiak halálát eredményezte, pedig össze is foghattak volna a közös túlélés érdekében, hogy egy erős csapat alakuljon ki. De éreztem, hogy itt nem lesz béke. A legjobb jelenet egyértelműen Rick monológja volt, és már-már úgy tűnt, hogy a Kormányzó is megenyhül, de persze sejthető volt, hogy nem.

 

 

Irdatlan hosszú lesz kivárni a februári folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek azzal, amit írsz. :)

 

 

Mily régóta vártam a Kormányzó halálát, istenem. :) Csak az bosszant, hogy a csaj még a zombik érkezése előtt lelőtte. Igazán szenvedhetett volna egy kicsit. Sajnos Hershel halála várható volt, már részek óta éreztem, hogy neki nem sok van hátra. :(

 

Annak is örülök, hogy végre-valahára elhagyták a börtönt. Szegény Rick, most még inkább össze fog zuhanni. Ráadásul a csapat is szétszéledt, legalább három-négy felé. Azokat, akik a buszon ültek, szvsz többé nem látjuk (bár ha jól emlékszem, Glenn rajta volt, így lehet hogy tévedek).

 

A kormányzó őrülete ismét tucatnyiak halálát eredményezte, pedig össze is foghattak volna a közös túlélés érdekében, hogy egy erős csapat alakuljon ki. De éreztem, hogy itt nem lesz béke. A legjobb jelenet egyértelműen Rick monológja volt, és már-már úgy tűnt, hogy a Kormányzó is megenyhül, de persze sejthető volt, hogy nem.

 

 

Irdatlan hosszú lesz kivárni a februári folytatást.

 

Akkor a vélemény

 

 

Ez a Kormányzó komolyan nem normális. Hány életet tönkre a tettével. Megölte 2 lány apját, tönkretette egy biztonságos helyet a lakóit elűzte. Azt kellet volna csinálni hogy körbevionni és állandóan mondani neki hogy: Nézd meg mit csináltál te barom. Ahogy Rick mondta most egyiküké sem lett a hely. Önhittségben azt hitte legyőzheti a börtön lakóit. plussz őmiatta halt meg a szöszi kislány is mert ha ottmaradnak akkor nem harapja megy a zombi a gyereket. Szóval őmaga a sátán.

Herschel halála durva volt és aljas. Aki mindig segített azt kell megölni. Gratulálok. Azon is el kellett volna gondolkodni a sok idiótának a Kormányzóval az élen, hogy ok hogy ők túlélik, tegyük fel élnek még 30 évet. És utána? Mi lesz az emberiséggel? Nem azzal kéne foglalkozniuk hogy ők túléljék hanem erkölcsi kötelességük ilyen helyzetben újratermelni az emberiséget, írtani a zombikat és valahogy elkezdeni beindítani a civilizációt. Ezt nem fogták fel. Ők az emberiség egyik túlélői. Óriási felelősség van rajtuk hogy fennmaradjon a fajunk. Ilyen szempontból azt hogy ő túléli-e vagy sem huszadrangú kérdés.

Na de nézzük az "all of them"-et mire értettem. Hát a Kormányzó úr társaira. Ok a katona az mentálisan beteg(milyen ember az aki csak úgy simán továbblép a testvére halálán?), de a többi? Azt mondták nekik hogy menjenek ölni és mennek? Simán elhitték hogy ott gyilkosok vannak? Bármit el lehet velük hitetni? Láthatták Herschelt hogy tök normális. Vagy akár Rick-et. Mondjuk Rick itt hibát követett el hogy nem mondta el mi is történt valójában mikor összetűzésbe kerültek a kormányzóval. Aztán Rick mondta hogy gyerekek is vannak itt. Lázzák hogy hidegvérrel elvágja egy ember nyakát. Szóval ők is ugyanúgy bűnösök minta Kormámnyzó. Egynek jutott eszébe hogy ez nem helyes. Onna látszott milyen barmok mikor a csaj meg egy csávó lőtte Tyreese-t. Még esélyt sem adtak. Jól tette hogy lelőtte őket a kislány. Az ilyen nem érdemli meg hogy éljen.

A tankos gyerek is kimászik és vállat von? Anyád. Daryl helyesen döntött hogy kinyírta. Aztán a busz. Rick befogadta őket aztán simán otthagyják őket? A sofört ha megtalálnám tuti lelőném.

Szegény Ricket sajnáltam nagyon. Szerintem innentől nem bízik senkiben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.