Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sztorikohézió szempontjából logikus lenne, ha a Punisher mészárlására utalnának így, mint ahogy annak is hitték, mielőtt kiderült, hogy egy ember munkája. Nomeg a híradós rész látszólag napsütéses időben zajlik, és a DD második évadában hőség volt és csak a végén ugrottak Karácsonyra.

Igen közben beugrott és javítottam, csak nekem az a karácsonyos ugrás túl nagynak tűnik: az évad nagy része tavasszal megy, aztán bumm, az utolsó jelenet már év vége...

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az szerintem úgy lenne logikus, hogy a DD 2. évada a S.H.I.E.L.D. téli szünete előtt történt (mivel a S.H.I.E.L.D. real time megy, akkor a téli szünetben ott is karácsony van), de ennek kissé ellentmond a 2 héttel ezelőtti rész híradója, ahol bandaháborúról számoltak be Hell's Kitchen-ben, ami ugye a DD 2. évadjának elején zajlik :hmm: Annyi biztos, hogy az Ant-Man után, de a Civil War előtt

Amúgy nem teljesen real time megy, mert 1-2 hónap csúszás van az MCU dátum és a mi dátumozásunk között. A szeptemberben leadott rész például novemberben játszódik.

 

szerk: itt a megoldás:

 

http://marvelcinemat...m/wiki/Timeline

Sajnos a wikin nem teljes az idővonal. DD 2. évad és S.H.I.E.L.D. 3. évad nagy része hiányzik

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy rajongói oldal, ahol nagyon részletesen próbálják megállapítani az idővonalat (még a kánon képregényeket is bele veszik), és épp az utolsó oldalon próbálják elsimítani a DD és a S.H.I.E.L.D. egymáshoz képesti pozícióját Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy rajongói oldal, ahol nagyon részletesen próbálják megállapítani az idővonalat (még a kánon képregényeket is bele veszik), és épp az utolsó oldalon próbálják elsimítani a DD és a S.H.I.E.L.D. egymáshoz képesti pozícióját

Sajnos ebbe az idővonalba előfordul pár hiba, na nem mintha a másikba nem lenne. :D

 

Eszerint a Battle of New York május 5.-én zajlott le, viszont a Daredevilből kiderült, hogy Ben Urich cikke a harcról május 5.-én jelent meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem a South Park konzol háborús részei után kezdett érdekelni, aztán egyszer amikor nagyon nem volt mit nézem, gondoltam belelesek az első részbe, nem sokkal előtte végeztem a Spartacussal és hát az első részből kiderült, hogy hát ez sorozat is tudja ugyanazt a "mocskot" nyújtani amiért a Spartacust szerettem, a fordulatok már csak hab a tortán. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6. évados GoT spoiler egy statiszta beszámolója az évad egyik nagy jelenetével kapcsolatban amit az új trailer több ponton is alátámasztott.

 

 

BPnVKH9.jpg?1

 

Néhány képkocka az új trailerből ami alátámasztja a szivárgást.

 

Davos mögött a Mormont címer. Bizonyítva hogy a Mormontok a Starkok mellett állnak. Erre az 5.évadban is volt utalás.

FkzB4Ag.jpg

 

Davos mögött a Stark zászló. Bizonyítva Davos a Stark seregnek fog parancsolni.

a2SibyW.jpg

 

A csata tényleg Deres előtt lesz.

29qwX8i.jpg

 

Boltonok nyílzápora ahogy a jelentés ír. A narancszászló pedig valószínűleg Umber-ház zászlaja akik a Boltonokkal lesznek.

RgQtP2d.jpg

 

A Bolton pajzsfal és háttérben látható az a hulla hegy amiért Starkok és a vadak szorult helyzetebe fognak kerülni a jelentés szerint.

iHISE2j.jpg

 

A szivárgás még március végén íródott jóval a trailer előtt tovább erősítve a hitelességét. Korábbi más pletykák is erősítik pl. Jon Snow kiszivárgott fotó vagy hogy egy Óriás is harcolni fog a csatában. Sztem a leírtak igazak lesznek.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő vasárnaptól új Trónok harca. Tegnap volt a vörös szőnyeges new york-i premierje az első résznek. Mindennek örömére itt egy új előzetes:

Köszi, szuper trailer.

 

De sz*r, hogy elkezdtem ezt a sorozatot. Tavaly ilyenkor csak legyintve továbbgörgettem, hogy "na, már megint harcolnak a trónok", most meg tűkön ülve várhatok. :lol:

A többi őrülttel egyetemben :D Miért lenne neked jobb, mint nekünk? :P:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel nem bántasz meg, mivel már én is nem tetszésemet fejeztem ki az utóbbi részek miatt. Bár azt azért nem gondoltam volna, hogy a Rebels -el fogsz betámadni ezért a szarért. :) Tényleg nagy rajongója lehetsz ennek a sorozatnak ami nem baj, csak sajnos ettől még engem nem fog meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kell a Rebels -el támadni? ;) Nyilván mert nekem az fontosabb. Én is leírta az őszinte véleményem. :) Lecsorgott egy teljes évad a trónokból, de még mindig nem néztem meg. Valahogy nem tudott felcsigázni, hogy a törpe lelőtte a perverz beteg faterját a klotyón. Szerintem velem van a baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rebels-en kivül nem tudok róla, hogy néznél más sorozatot, igy más példán keresztül nem igen tudtam jelezni, hogy nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Izlések és pofonok és nem értem miért kéne feltétlenül szeretni a másik kedvencét ahogy azt se hogy miért akarod magadra venni hogy nem vagyok oda a Rebelsért. Ha ez megnyugtat: egy rakás másik sorozatot is jobbnak tartok nála nem csak a Trónokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem aztán marhára nem érdekel mennyire vagy oda Rebels -ért. :) Veled ellentétben én azt el tudom fogadni. Te viszont láthatóan kicsit zokon veszed, ha valaki harsányabban nem tetszését fejezi ki a kedvenced iránt. Eddig ez itt nem volt divatos, talán én vagyok az első aki "reklamál". Elnézést...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik hiába ismételgetem hogy izlések és pofonok, te csak annyit látsz hogy rossz szót szóltak a Rebels-re, ami ha jól látom csakis a személyed elleni támadásként tudsz kezelni. Gondolom ezért hajtogatod sokadjára, hogy téged ez nem sért. Bravúros, tekintve hogy rossz szót se szóltam rád. Szerintem tedd túl magad a kritikán. De tényleg. Vedd észre, hogy nincs sértés ami elöl ki kéne térned.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látszik hiába ismételgetem hogy izlések és pofonok, te csak annyit látsz hogy rossz szót szóltak a Rebels-re, ami ha jól látom csakis a személyed elleni támadásként tudsz kezelni. Gondolom ezért hajtogatod sokadjára, hogy téged ez nem sért. Bravúros, tekintve hogy rossz szót se szóltam rád. Szerintem tedd túl magad a kritikán. De tényleg. Vedd észre, hogy nincs sértés ami elöl ki kéne térned.

Szerintem más hullámhosszon vagyunk. Engem a Rebels téma abszolút nem érdekel. Te hoztad fel nem én. Ennek fényében az írásod többi részével nem is lehet sok mindent kezdeni. :) Megpróbálsz beállítani valami olyannak (hülyének) ami nem vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, arról nincs infó, hogy Jaime flashback lesz-e az évadban? Az előzetesben 1:07-nél arról a jelentről az ugrik be, mintha hátba szúrná Aerys Targaryent. :hmm:

Sokaknak ez jutott eszébe, de egyelőre semmi infó róla. Ha castingolták Aeryst akkor azt sikerült titokban tartaniuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.