Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Pedig sajnos nagyon valószínű, hogy egy 13 részes záró etapot adnak majd, így a sorozat '19 -ben fog jönni mid-season gyanánt. :para:

De a készítők elmondták, hogy a kövi évadban Bruce végre Batman lesz, így tippre úgy fog záródni a sorozat, mint régen tette azt a Smallville.

 

Amúgy elképesztő, hogy a Warner mit csinál. :pfff:(Persze a Fox is ludas a dologban, bár érthető, hiszen a Gotham a csatorna legkisebb nézettségű sorozata, hiába a hatalmas rajongótábor --> látható, a Lucifernek is nagy a rajongótábora, mégis kaszálták.)

Ugye jelenleg eddig úgy állt a fáma, hogy 

Spoiler

Jeremiah NEM A JOKER!!! Jerome nem volt az, csak egy inspiráció, de mostmár azt mondták, hogy Jeremiah is egyfajta löket lesz annak a személynek, aki később majd a jövőben harcolni fog Batmannel. Ugye Joker a képregényekben egy anonym figura, így akarták ezt megcsinálni itt is.

Viszont az, hogy az 5. évad lesz az utolsó számukra - és rövidebb lehet a kelleténél - szerintem arra ösztönzi a készítőket majd, hogy változtassanak néhány elképzelésükön: így szerintem Jeremiah valóban Joker lehet...

 

Csakhogy a Joker nevet nem használhatják, illetve mint látható a legújabb részből, a haját se festhették zöldre, mert... a Warnernek vannak tervei Jokerrel a filmes univerzumban. WTF??? Már nem azért, de szerintem Jared Leto a legbénább Joker lett, az SS egy kuka, a Batman film meg 2020 előtt biztos, hogy nem jön - rebesgetik, hogy 2020 -ban jön a metálember 2. része, de igazából azt se tudják, hogy most mi van - ugye a Flash -el is gondok vannak már több hónapja. :| 

 

Öröm az ürömben, hogy legalább rendesen letudják zárni a sorozatot, hiszen kb. mindent elmeséltek, a gonoszok felvannak vezetve, Bruce is lassan átvedlik Batmanussá, csak még 2-3 enemy hiányzik még - ugye Bane, Crock pl. 

Bízok bennük, hogy egy szép lezárást csinálnak. :) 

 

:D (ezt nem bírtam kihagyni - most csináltam :P )

2a8ai3.jpg

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy lesz Gotham 5. évad. Kár, hogy véget ér ezzel és az is, hogy ilyen rövid lesz.

Ezt a Joker-rel kapcsolatos kavarást nem értem. Legutóbb azt mondták, hogy Jeremiah tényleg a Gotham Jokere lesz. De most meg azt olvasom, hogy mégse annak tervezték, de most meg mégis. A Jeremiah előzetesben pedig egyértelműen így utalnak rá a reklámszövegben: "Légy tanúja annak, hogy született meg Gotham legnagyobb gonosztevője." (Saját fordításom. ) Na most, ha Jeremiah mégse Joker, akkor hogyan lehetne ő Gotham legnagyobb gonosztevője.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A Lethal Weapont berendelték, az új főszereplő Sean William Scott lett (ala Stifler az Amcsi pitéből) de nem Riggset fogja játszani.

Most akkor lesz egy Halálos fegyver sorozat Martin Riggs nélkül? :o :angry: Mert akkor részemről kasza... Pláne, ha ez a b*uzigyuri kerül a helyére. :fuckoff:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Dzséjt írta:

Most akkor lesz egy Halálos fegyver sorozat Martin Riggs nélkül? :o

Úgy tűnik. A Variety azt írja, hogy egy teljesen új karaktert fog alakítani, aki majd társul Riggs társával. 

 

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Örülök, hogy lesz Gotham 5. évad. Kár, hogy véget ér ezzel és az is, hogy ilyen rövid lesz.

 

  Spoiler elrejtése

Ezt a Joker-rel kapcsolatos kavarást nem értem. Legutóbb azt mondták, hogy Jeremiah tényleg a Gotham Jokere lesz. De most meg azt olvasom, hogy mégse annak tervezték, de most meg mégis. A Jeremiah előzetesben pedig egyértelműen így utalnak rá a reklámszövegben: "Légy tanúja annak, hogy született meg Gotham legnagyobb gonosztevője." (Saját fordításom. ) Na most, ha Jeremiah mégse Joker, akkor hogyan lehetne ő Gotham legnagyobb gonosztevője.

Spoiler

Jerome -al is ugyanezt ellőtték a 3. évados white band trailerben. Ott azt hiszem úgy volt a szöveg, hogy "But this Joker will get the last laugh" vagy valami ilyesmi. Szóval kb. ott is úgy volt beállítva Jerome, hogy ő a "Joker", aztán itt a 4. évadban jött elő az, hogy ácsi van, igazából ő csak egy inspiráció. 

 

Szerintem Jeremiah Joker - fehér színe van, majdnem zöld a haja, őrült, lila ruhában rohangál a városban stb., ennél márcsak az lenne viccesebb, ha pl. Bruce -ról kiderülne, hogy nonono, ő csak Batman egyik inspirációja, igazából ő még mindig Bruce klónja. :D Na szerintem ilyen a helyzet a stábban --> a Warner kicsit ludas ebben, miért ne lehetne a nevén nevezni? Hiszen a többi ellent is nevén nevezik. Velük nincsenek terveik a stúdiónak vagy mi??? :hmm: 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer 3. évad finálé: Most az egyszer komolyan fox??? 

Most néztem meg a legutóbbi 3 részt, és bár a 22. részben a Dan-Lucifer jelenetek voltak igazán szórakoztatóak, az utolsó 2 rész újra hitet adott nekem, hogy ebben a sorozatban rengeteg potenciál lenne még, különösen a lezárás utáni dolgokra lennék kíváncsi... talán valahol lehet majd egy 4. évad, de ennek nagyon kicsi az esélye - ugye a Brooklyn Nine-nine -t kb. pár órával később áttették az NBC -re, itt meg már 2-3 napja szinte kuss van... :( 

Jó kis sorozat volt azért, csak sajnálom hogy egy ilyen össze-vissza vagdosott évaddal zárták a sorit. Ha a filler részek felét kivették volna, akkor kb. még bőven lett volna idejük jobban kibontani azt, amit az utolsó 2 részben - főleg az utolsóban - tettek. De hát ez van. Hiányozni fog azért. :) 

 

Gotham 4×21: kicsit bővebben:

Spoiler

Jeremiah egy állat!!!

A kult kinyírása sejthető volt egyrészt a trailer alapján, meg azért is, mert ők inkább voltak végig Jerome követői, mintsem a testvéréé. 

Bruce szála tetszett nekem a legjobban, amilyen érzelmi kitöréseket élt át, miközben látta a "fake" Alfredet az valami hihetetlen volt.

Selina is remek volt a részben, bár a Scarecrow -al való küzdelme nem lett a legütősebb, azért jó volt látni egy ilyenféle összetűzést is. :) 

Jimnek és Ednek volt egy vicces jelenete, de alapvetően nekem most Ed és Lee nem adta. :| 

Harvey!!! :clap::clap::clap: 

Hát mi volt ez tőle kérem szépen!!! Imádom Harveyt, a színész is nagyon adja.

Jeremiah és a gonoszok gyülekezete mulatságos volt, Cameron lubickolt az egész rész alatt az új Jeremiah testében. (na ez fura mondat volt :D)

A vége pedig... :o:o:o Killing Joke v2.0!!! Selina hátraesik, nincs hang, Alfred felpofozza Jeremiah -t - apropó, milyen nyugodtan tűrte ezt a bohócunk :D - és ez szinte 100%, de Selina túléli persze. EGyrészt mert ő Catwoman - :P - másrészt meg tavaly kilökték egy ablakon, megjelentek a kis cicuskák, és voálá, 9 élete meg is van Miss Kyle -nak. :) 

Hihetetlenül várom az évadzárót! Jöhet a No Man's Land!

(amúgy azt hallottam, hogy mivel midseason lett a Gotham -ből, így kb. meg is lesz a 100 rész minimum, így akár át is rakhatják a Netflix -re, vagy a DC Universe -re, ha a Warner akarja. De ha esetleg a készítők meggondolják magukat a S5 fináléjával kapcsolatban - khm... Batmanus... khm... :D)

 

+

@Dzséjt: berendelték a Shieldet!!! :D 13 részes lesz a 6. évad!

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Úgy tűnik. A Variety azt írja, hogy egy teljesen új karaktert fog alakítani, aki majd társul Riggs társával. 

De mi az oka? A színész nem akarja játszani tovább Riggs-et, vagy közvéleménykutatást végeztek és kiderült hogy az emberek azért nem nézik a sorozatot mert ő játssza Riggs-et?

 

7 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Most akkor lesz egy Halálos fegyver sorozat Martin Riggs nélkül? :o :angry: Mert akkor részemről kasza... Pláne, ha ez a b*uzigyuri kerül a helyére. :fuckoff:

Ezen én is lehidaltam. Mintha a Die Hard John Mclane nélkül futna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Frenkie írta:

De mi az oka? A színész nem akarja játszani tovább Riggs-et, vagy közvéleménykutatást végeztek és kiderült hogy az emberek azért nem nézik a sorozatot mert ő játssza Riggs-et?

Tudtommal főleg a közte, és a másik főszereplőt alakító Damon Wayans közti viszály miatt rúgták ki a színészt. Illetve a stáb többi tagjára is negatív hatással volt, és a viselkedésével mérgezte a munkamorált, ami veszélybe sodorta a sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Frenkie írta:

De mi az oka? A színész nem akarja játszani tovább Riggs-et, vagy közvéleménykutatást végeztek és kiderült hogy az emberek azért nem nézik a sorozatot mert ő játssza Riggs-et?

Tkp. Sky le is írta hogy miért. 

Amúgy olvasva a kinti hozzászólásokat: mintha kb. a ti hozzászólásotok reprodukált változatát olvasnám. Valaki még Mel Gibsonnál is jobban szerette a tv-s Riggset, és sokan mondtak búcsút már most a 3. évadnak.

 

Az a probléma, hogy tkp. a Fox és a Warner ezt az utat látta maga előtt. (úgy momdták az interjúban, hogy nem ez volt az első választásuk) De a körülmények miatt ezt látták a fejesek és igazából ezt tudták felajánlani. 

Walden mondta mindezt, aki a Fox egyik vezető kulcsembere. :(

 

De azért elmondták, hogy persze támogatni fogják a showt, mert új dinamika lesz ami nagyon új egyben izvalmas lesz meg bla, bla, bla...

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyan Mel Gibbson Riggsénél nem szerettem jobban, de hozott egy hófajta Riggs-figurát. Azt nem tudtam, hogy a színész maga ilyen nehéz eset, bár lehet, hogy pont ezért tudja hozni a karaktert. Ugyanakkor a sorozat címe Lethal Weapon, a nézőknek ezt a "márkát" ígérték, ami Riggs-t és Murtaugh-t jelenti. A filmek miatt, a két karakter miatt ültem le elé hétről hétre, de így kenjék a hajukra. Riggs nélkül Murtaugh már csak Murtaugh, ráadásul a sorozatban ő a kevésbé kedvelhető.

 

Eleve nem értem, miért hiszik azt a készítők, hogy ha kivágnak egy fontos karaktert, utána még a sorozat mehet tovább. Pláne, amikor címszereplőkről van szó. Ez olyan, amikor kitalálták, hogy a Castle menjen tovább Beckett nélkül. WTF? :o Lett is belőle akkora felháborodás, hogy végül kénytelenek voltak kaszálni a sorozatot. Mondjuk annál már nem is ártott. Ráadásul ilyenkor mindig valami hülye okkal veszik ki a szereplőt, hiszen általában a döntés két évad között születik, vagyis nincs lehetőség a sorozatba rendesen beleszőni, hogy miért tűnt el nyomtalanul a szereplő. Majd biztos itt is megemlítik, hogy Riggs elköltözött a barátnőjével, vagy ami még rosszabb: végül mégis öngyilkos lett. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 02. 26. - 15:54, Darth Cupsy írta:

87-est mikor kicsi voltam pár részt láttam belőle, mai szemmel, már nem fűlik hozzá a fogam :(

Én is hasonlóan éreztem, ahogy azt a múltkor le is írtam. Nemrég viszont újra elkezdtem a '87-es TMNT-szériát, és az első két évadon már túljutottam. Úgy döntöttem, ha törik, ha szakad, most már végignézem a 190+ részt, bármennyire is nem nekem való már. :D A sorozat végignézésével csak bizonyítani akarom, hogy mekkora rajongó vagyok. :D 

Egyébként első nekifutásra angolul néztem, másodikra viszont magyarul, és azt kell, hogy mondjam, a magyar szinkront jobban élvezem. Kár, hogy csak az első 3 évad lett leszinkronizálva (ami kb. 65 epizódot jelent). De így sincs baj, mert így a többi részt angolul vagyok kénytelen nézni, amivel fejleszthetem a nyel nyelvtudásomat. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak hogy a "logika" diktáljon, miután elkaszálták a Gothamet, berendelték a Pennyworth-t (nem tudom, hogy ez munkacím-e vagy végleges), ami szintén egy Batman-előzmény sztori lesz, csak Bruce komornyikjával a középpontban. Nem lett volna egyszerűbb egy Gotham spin-off, vagy hasonló? Kezd nagyon szerteágazó lenni a DC tévés univerzuma (Arrowverse négyes, Black Lightning, Gotham, Krypton, plusz jön a Titans és a Doom Patrol)... ami nem feltétlen baj, mivel igazából multiverzum, azaz simán megfér egymás mellett számtalan alternatív univerzum, de több értelmét látnám, ha úgy alkotnák ezeket a sorozatokat, hogy egymásra is hatással vannak. Bár képesek járkálni a különböző Földek között, így szerintem nincs valódi akadály bármely DC sorozat egybevonása előtt. 

 

Apropó, a következő Arrowverse crossoverben (ami idén decemberben lesz)

Spoiler

feltűnik Gotham városa és Batgirl. :D Kíváncsi vagyok rájuk.

    

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg nem tudom, hogy mit gondoljak a Pennyworth sorozatról. 10 részes lesz, lehet benne elég sok minden, bár kitudja. Szkeptikus vagyok a projekttel kapcsolatban, majd meglátjuk.

Így viszont borítékolható, hogy a Gotham 5. évada - amely 13 részből fog állni, bár ezt még mindig nem erősítették meg - lesz az utolsó, nem fogják átvinni a sorozatot az 5. évad után máshová. :( Legalább szépen búcsúznak majd. :) 

 

Érdekes lesz az Arrowerse crossovere. A CW új menetrendje is érdekes: a Supergirl vasárnaponként lesz, a LoT és az Arrow hétfőnként, míg a Flash megmaradt keddnek - illetve a Black Lightning is. Ez a crossover miatt jó lehet, kíváncsi vagyok a Flash mivel rukkol majd elő, mivel az lesz nekik a 100. epizódjuk. 

Az Arrow elmozdításának különösképpen örülök. Általában a csütörtöki napok nagyon nem szoktak működni - kivéve a CBS -es sorozatok (TBBT, Young Sheldon, Mom stb.) és a sportesemények. A CW a Supnat -al és az Arrow -al nagyon rosszul működött. A hétfő legalább egy kis javulást hoz majd a sorozatba, illetve kíváncsi vagyok, hogy Beth mihez kezd majd a sorozattal. Úgy tudom, hogy nagyon benne van a képregényekbe, és amiket hallani lehet az új évadról én úgy érzem, hogy (végre?) jó kezekben lehet a sorozat jövője. :) 

Spoiler

Jönni fog még amúgy a 7. évadban a Longbow Archers is. Őket már amúgy a fináléban megemlítik, viszont szerintem mások lesznek mint a képregényekben.

Ott Vertigó gróf, Brick, Killer Moth, Red Dart és talán Órakirály volt a tagja, illetve a vezetője nem más volt ennek a "klubbnak" mint Richard Dragon. Na Richard karaktere itt félig-meddig Ricardo karaktere, szóval érdekes hogy majd kik alkotják a "Hosszúkás Íjászokat". 

Azért örülnék egy új grófnak, az első szinte remek volt, a 2. szerintem felsült, bár nem volt annyira gáz, egy 3. képregényhűbb ábrázolásnak örülne a szívem. :)

pls. egy új Komodo is elkéne, a 3. évadban gyalázat volt, pedig Komodo múltja a GA képregényekben az egyik legjobb - személyes vélemény. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 21. rész

Hihetetlenül jó lett. Bruce nagy traumán ment át. Még jó, hogy csak a kamu Alfréd halt meg. De a nap végi kegyetlen meglepetés újabb sokk. Jeremiah nagyszerű Joker lesz. Én úgy látom, hogy ő egyedi., nem próbája meg utánozni Jack Nicholsont, vagy Heath Ledgert. Harvey visszaszerezte népszerűségét. Rébusz elbizonytalanodott Lee-vel kapcsolatban. Pingvin terve megint összeomlott. Jó volt látni,  ahogy Barbarék találkoznak Joker-rel. Gotham bohócára nem készülhettek fel. Ra's és az ifjú Joker nagyon érdekes lesz.

Úgy sajnálom, hogy mindjárt vége az évadnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arrow S6 finálé: Sajnálom a szezont, mert egy jó alap volt a kezükben, ám a közepén kisiklott a Civil War -al, szerencsére a végén visszajöttek - ez nagyban köszönhető az új showrunner hátszelének szerintem. 

A finálé tetszett, a vége libabőrös jelenet volt.

Jövőre Roy visszatér, mint állandó szereplő. Nagyon várós a 7. évad. Nem csak ezért. :) 

 

Gotham S4 finálé: Az utolsó jelenet!!! :clap::clap::clap:

Nagyon jó évad, nagyon jó befejezéssel. És úgy megágyazott a záró évadnak, mint a 21. 

Később bővebben kifejtem. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 05. 18. - 21:12, Bence1997 írta:

Arrow S6 finálé: Sajnálom a szezont, mert egy jó alap volt a kezükben, ám a közepén kisiklott a Civil War -al, szerencsére a végén visszajöttek - ez nagyban köszönhető az új showrunner hátszelének szerintem. 

A finálé tetszett, a vége libabőrös jelenet volt.

Jövőre Roy visszatér, mint állandó szereplő. Nagyon várós a 7. évad. Nem csak ezért. :) 

 

Gotham S4 finálé: Az utolsó jelenet!!! :clap::clap::clap:

Nagyon jó évad, nagyon jó befejezéssel. És úgy megágyazott a záró évadnak, mint a 21. 

Később bővebben kifejtem. :) 

Gotham 4. évad 22. rész.

Még nem láttam a részt. De az egyik jelenetben

feltűnt valami szellemszerű boszorkány. Ő lesz az a Banshee nevű figura? Nem tudok róla sokat.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 4. évad 22. rész

Grandiózus finálé volt, sok szereplővel, eseménnyel. Ami nem tetszett: ez a sok elhalálozás. Olyanok voltak, melyeknél borítékolható, hogy visszatérnek. Ra's-nál újra eljátszották ezt a tőrös dolgot. Nem kellett volna. Ra's nem halhat meg véglegesen Bruce Batman-né válása előtt. Biztos megint visszahozzák. Talán most pont Banshee segítségével? Lee és Rébusz. Felesleges volt ez a leszúrjuk egymást felállás. Máshogy is szét lehetett volna választani őket. Rébusz sem halhat meg Batman felbukkanása előtt. És láthattuk, hogy vissza is fognak jönni Strange segítségével. Butch. Mintha arra ment volna ki a játék, hogy a távoli jövőben újra Grundy legyen.



Ami nagyon tetszett: Bruce viselkedése, ahogy a Gothamat sújtó katasztrófát saját problémájának tekinti. Bruce és Jim találkozása a tetőn, a reflektornál. Ahogy a gonoszok szépen átveszik a város felett a hatalmat. Ha jól láttam Banshee mellett felbukkant az Ember-denevér is. Pingvin bosszúja Nekem nagyon bejött, hogy ilyen zseniális tervet szőtt. Nem néztem volna ki belőle. Szerintem Butch-ot újra visszahozzák Grundy-ként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes infó látott napvilágot a TWD háza tájáról. Elég durván spoileres...

Spoiler

...több forrás is azt állítja, hogy Andrew Lincoln (vagyis Rick, a fő-fő-főszereplő!) a 9. évaddal kiválik a sorozatból, és abban is csupán 6 részben fog szerepelni. Engem már Carl ki(ny)írása is meglepett, de hogy Rick... aki gyakorlatilag a TWD alapköve, azon kevés minőségi dolgok egyike, ami még a sorozatban maradt. Állítólag Daryl veszi át a "vezér" szerepét. Azt mondanom sem kell, hogy ez már jócskán elrugaszkodik a képregényektől. Annyiból lehet "jó", hogy így kiszámíthatatlanná válik a történet, de... Ricket én legfeljebb a sorozatzáróban öltem volna meg, nem tudom, nélküle mennyire fog működi a sorozat. Lehet, hogy ez a húzás az utolsó lesz abban a bizonyos koporsóban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Hát ez tényleg nagyon kevés. Nagyon zsúfolt részeket várok. Egy részben kb annyi mindennek kéne történnie, mint most a 4. évad utolsó 2-3 részében. Ezek szerint sajnos nem lesz meg a 100 rész.

Mondjuk pont most olvastam a Sorozatjunkie -n, hogy ez a 10 rész nem biztos, pedig a csatorna és az egyik főszereplő is megerősítette. :| Wtf???

 

Amúgy ez a 100 rész dolog nem tudom, hogy hogyan működik. Elméletileg, ha elérné a sorozat a maga századik részét, akkor mehetne át másik csatornára, vagy ami jobb eset lenne, mehetne a Netflix -re, amivel ha jól tudom, van szerződése a készítőknek. 

De amúgy ez a sorozat valóban az utolsó lesz, nem lesz több, talán képregényekben folytatják tovább, mint anno a Smallville c. sorozatot.

Igazából már ott tudni lehetett, hogy bejelentették a Pennyworth nevű sorozatot, pláne Brunoval. 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Mondjuk pont most olvastam a Sorozatjunkie -n, hogy ez a 10 rész nem biztos, pedig a csatorna és az egyik főszereplő is megerősítette. :| Wtf???

 

Amúgy ez a 100 rész dolog nem tudom, hogy hogyan működik. Elméletileg, ha elérné a sorozat a maga századik részét, akkor mehetne át másik csatornára, vagy ami jobb eset lenne, mehetne a Netflix -re, amivel ha jól tudom, van szerződése a készítőknek. 

De amúgy ez a sorozat valóban az utolsó lesz, nem lesz több, talán képregényekben folytatják tovább, mint anno a Smallville c. sorozatot.

Igazából már ott tudni lehetett, hogy bejelentették a Pennyworth nevű sorozatot, pláne Brunoval. 

Vagy regényekben is mehetne a folytatás. A Titan Books már kihozott két Gotham regényt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Rog írta:

Nagyon úgy tűnik hogy Rókáéknak elmentek otthonról. Ultragáz ez a "tíz rész vagy annál is kevesebb" ügy.

Most lehet hogy hülyeséget mondok, de nekem van egy olyan érzésem, hogy mivel egy DC sorozatról van szó, és jövő nyáron lesz a lezárása a Fox-Disney vételnek, így gyorsan leakarják zavarni ezt. De azt ne feledjük, hogy állítólag van egy riválisa a Disney -nek, most nem ugrik be a cégnek a neve, de rálicitáltak az egeres cég ajánlatára.

 

Amúgy utánanéztem, Camren Bicondova aki Selinát játssza, ő mondta hogy 10 részes lesz. Alapból rövidebb évadot jelentettek be - hiszen midseason - de ez a 10 rész abszolúte kevés. Maximum 13 részt kapunk, ez szerintem szinte biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.