Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

A CBS elkaszálta az Agymenőket! :o A 12. évad lesz az utolsó. Az ok az, hogy Jim Parsons (Sheldon alakítója) már nem akarja folytatni a sorozatot. Így a CBS úgy gondolta, hogy Sheldon nélkül nincs TBBT.

Helyes. Nagyon szeretem a sorozatot, de egyszer mindennek vége szakad. Jobb most abbahagyni, mikor szerintem újra jól fut (az 5-8-ig volt szerintem lejtmenetben a sorozat, a 9-11 viszont már újra rendben volt). Csak remélem, hogy értelmes befejezést kap, nem úgy, mint az Így jártam az anyátokkal, ami a nézők pofán köpése volt (mondjuk azt a sorozatot akkor már nem néztem, de az utolsó epizódot azért megsasoltam, és hát na... örültem, hogy korábban kaszáltam).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Agymenők már régóta fut. Remélem rendes befejezést kap. Talán nem is nagy baj, nem kell a végtelenségit erőltetni. Úgy érzem a 11. évadnál is már majdnem mindent kifacsartak ebből a témából.

 

Gotham. Én valahogy nagyon akció és esemény dús zárást vizionálok.

Tehát mégis jön Bane? Érdekes lesz.

Egyelőre viszont nem tudom elképzelni, hogyan zárják le a szálakat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Gotham. Én valahogy nagyon akció és esemény dús zárást vizionálok.

  Spoiler elrejtése

Tehát mégis jön Bane? Érdekes lesz.

Egyelőre viszont nem tudom elképzelni, hogyan zárják le a szálakat.

Spoiler

Állítólag Bane apja jön majd. Bane pedig egy börtönben fog tengődni az évadban - az 5. rész címe a börtön neve elméletileg - és talán a 8. rész azt mutatja be majd, hogy hogyan válik a Bane név a börtönben lappangó szörnyeteg nevévé.

 

Én is kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják lezárni a sorozatot. A sorozat úgy záródik majd mint a Smallville, viszont hallottam egy olyat is, hogy a végén lesz egy időugrás is. Majd meglátjuk. Messze még a premier, amit nagyon sajnálok. Sebaj addig itt van a 4. évad második fele magyarul. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

A sorozat úgy záródik majd mint a Smallville, viszont hallottam egy olyat is, hogy a végén lesz egy időugrás is.

Ha úgy zárják mint a Smallville-t akkor tényleg szükséges az időugrás szerintem, mert Ben McKenzie azért nem úgy néz ki mint egy Batman. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol2::lol::lol2::lol::lol2::lol::lol2::lol::lol2::lol:

A Streaming szolgáltatáshoz, nem kellene először tartalom is? :D Így a kutya sem fog rá előfizetni... Mégha tartalmazza majd az Arrowverse sorozatait és a Gotham-et is, akkor is édeskevés a felhozatal

Szerk.:

Most utánaolvasva még csekélyebb lesz a kínálat. Pár régi Superman film, Nolan trilógiája, és néhány 2000-es évek eleji és előtti rajzfilmsorozat (mondjuk a Batman TAS nagyon jó sorozat, de mégiscsak rajzfilm), plusz a berendelt sorozatok is elég gyengusznak tűnnek: Az új Tini Titánok, valami Doom Patrol, Stargirl, Swamp Thing, a Young Justice új évada (aminek az előzetese már lelőtt kb. minden poént), egy fél órás animált kisfilm Harley Quinnről...

 

Arrowverse meg Gotham egyelőre sehol, ahogy a DCEU (vagy mi a fenének hívják mostanában) sem.

 

Most nehezemre esik eldönteni, hogy a Warnernél vagy a Sony-nál ülnek dilettánsabb emberek...

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Gotham 5. évad

 

  Spoiler elrejtése

Selina ezek szerint felgyógyult már?

Spoiler

Igen. Ha normális, 22 részes évad lenne, akkor láthattuk volna a felgyógyulását, egy amolyan "Oracle" szerepben térhetett volna vissza Gothambe az elején, és a végén vált volna szerintem azzá, akit most a BTS képen láthatunk.

Mivel utolsó évad, és mindössze 10 rész - amit még mindig nem tudok hova tenni - ezért érthető, hogy miért ugrunk akár 1 évet is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Szerintem túl "szépfiús" a szerepre.

Szerintem el tudják úgy maszkírozni. Amúgy én sem számítottam rá, mert tényleg szépfiús, de szerintem jó színész és simán megoldható h ez jó legyen!

Legalábbis nagyon remélem mert a kedvenc játékom, és a könyveket is szeretem szóval...jónak KELL lennie!

tt3kbbsts7f11.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Én is remélem, hogy jó lesz.

 

Amúgy azt lehet már tudni, hogy a sorozat teljesen új történeteket fog elmondani vagy a könyvekből merít?

A könyvekből merít, de hogy mennyire, azt nem tudni.

 

Cavill-t bírom, és nekem az új M:I filmben bebizonyította, hogy alkalmas a szerepre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Donát írta:

Nem tudja valaki esetleg, hogy az amcsi Office sorozatból hány évad lett leszinkronizálva? Nagyon megtetszett szinkronosan, de mintha csak az első 4 évad lenne elérhető, pedig elvileg 9 évados. 

Ncore kommentek alapján csak a 4-ig szinkronizálták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felpörögtek az események a Witcher sorozatnál. Ciri szerepére az alábbiakban megfelelő színésznőt keresnek: optimális esetben 15-16 éves, képes 13-14 évest játszani, és BAME, azaz fekete, ázsiai, vagy más etnikai kisebbséghez tartozó. Oké, hogy a könyveket veszik alapul, és abban nincs benne említve a bőrszíne,  na de akkor is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, luke19 írta:

Felpörögtek az események a Witcher sorozatnál. Ciri szerepére az alábbiakban megfelelő színésznőt keresnek: optimális esetben 15-16 éves, képes 13-14 évest játszani, és BAME, azaz fekete, ázsiai, vagy más etnikai kisebbséghez tartozó. Oké, hogy a könyveket veszik alapul, és abban nincs benne említve a bőrszíne,  na de akkor is.

...és a PC újra lecsaaaap! #k-rvaciki

Kezd nagyon elegem lenni ebből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Revan9 írta:

Én úgy emlékszem, hogy említik a könyvekben Ciri kinézetét. Fehér bőrű és tejfelszőke hajú.

A hajra én is emlékeztem, de így még inkább bosszantó ez az egész. Egy esélyt ettől függetlenül fog kapni a sori. Csak nehogy még Yennefer esetében is legyenek változtatások..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.