Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ciri jónak néz ki, de Yennefer nem igazán jön be ez alapján a kép alapján. Valahogy túl gyámoltalan a kinézete a mindig önfejű öntudatos és makacs Yenneferhez képest. Majd kiderül, hogy mozgóképen, hogy megy neki a szerep

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel eddig csak ezen színészek lettek leleplezve, ezt a kérdést inkább majd akkor tedd fel, ha őt is leleplezték, bár akkor lehet, hogy már felesleges lesz. ;) Eleve az sem biztos, hogy Kökörcsin benne lesz, mint ahogy Triss kihagyására is van esély.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Donát írta:

Nem Ciri miatt ment itt a sírás, hogy színesbőrű lesz? Úgy látom, korai volt az aggódás. :D 

Talán mert a rajongók "pöppet" kiverték a balhét, amikor felröppent ennek a híre. Nem is csodálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, kudar írta:

Talán mert a rajongók "pöppet" kiverték a balhét, amikor felröppent ennek a híre. Nem is csodálom.

Ezzel hitegetik magukat az emberek, de ebben soha senki nem lehet biztos. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki 11x2: Azt kell mondanom, hogy az új részek rendezése és fényképezése valami eszméletlenül szép. Nyilván ezt még csak két rész után mondom, de máris valahogy üdítően hat, ahogy az új színészek is. A companionok baromira szerethetőek, egyből megkedveltem őket, és "sajna" azt kell mondanom, hogy a dokit is. Valahogy a nagy dokis momentumokon még javítani kéne, és ezeken a helyeken a zenén is, de amúgy minden más tetszik.

Spoiler

Az új Tardis is csini. Nem lehetett még túl jól megnézni, de illik a mostani Dokihoz. Kicsit a 11esére hasonlít de nekem ezzel nincsen bajom.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Sabrina 01x01-2: Vártam nagyon a sorit, mert tetszett ez a darkos hangulat, és a Riverdale-t is nézem, szóval kíváncsi voltam lesz e kapcsolat, de a pilot valami hóóót középszer volt. Gyenge alakítások, karakterek, és nuku kémia. Volt benne egy két jobb pillanat, de ha a végére nem tették volna a cliffhanger lehet tovább se nézem, ami azt hiszem hiba lett volna, mert amilyen gyenge volt az első rész, nevezzük hosszú felvezetésnek, annyira ütött a második. Kreatív volt, tényleg darkos és jó volt a sztori is, ahogy a karakterek is kezdenek alakulni. Nézem tovább aztán ha eljutok a végig, akkor megírom. :) Amúgy ebben a sötét, esős időben még full hangulatos is ez a kis boszorkánykodás. :D

 

the-chilling-adventures-of-sabrina-netfl

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd meglátjuk. Olvastam, hogy annak idején félrenyúlásnak tartották Michael Keatont Batman szerepére, vagy később Ledger-t Joker szerepére.

 

Más. Az utóbbi hetekben a TV-ben elkezdtek vetíteni egy Verdi életéről szóló TV-sorozatot, mely a 80-as években készült. Az első részt nem láttam elejétől, de az összes többit igen. Valahogy nagyon magával ragadott ez a széria. Nagyon informatív is, félig olyan, mintha dokumentum filmet néznék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Figyi, nagy gáz nincs, mert kezdek kiszeretni a sorozatból. A körülötte lévő híreket sem követem már. Félévados darákra készülök. De nagyon meglepett! 

Ahogy elnézem, ezzel lassan mindenki így van. Azt tudja valaki, hogy a nézettsége amúgy milyen? Mert sok panaszt hallok rá - mondhatni, csak azt hallok -, de ha a nézettség nem zuttyan meg, akkor valamit mégis jól csinálnak a készítők.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fénykorában -az ötödik évad idején- a sorozat 13-14 milliós nézettséget hozott epizódonként. Azóta évadról évadra esik. Az első évad óta nem voltak olyan alacsonyak a nézettségi adatok mint az új évadnál. Most részenként kb. 5 millió ember nézi az USA-ban.

Én mondjuk speciel a harmadik évad közepe óta nem követem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még 3-4 éve kezdtem el, aztán a 2. évad elején abbahagytam, sok idő után folytattam, végül a 3. évad elején megint abbahagytam, azóta se folytattam tán egy éve. :)

 

Nézettségileg viszont még mindig a legnépszerűbb kábeles sorozat. Mondjuk most arra vagyok kíváncsi, hogy Rick kiszállásával vajon méginkább zuhan e a nézettség?

Amúgy most olvastam, hogy 2 színész írt alá 3 évre, tehát ha ki is írnák őket is, spin-offokban, vagy esetleg a készülő filmekben megjelenhetnek.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nézettségileg viszont még mindig a legnépszerűbb kábeles sorozat.

Ezt a cimet már elvesztette a Trónok harcának hála, ráadásul úgy hogy az HBO prémium kábel csatorna tehát szemben az AMC-vel sokkal kevesebb háztartásban vannak ott (más az üzleti modelljük, az HBO sokkal több pénzt kaszál nézőnként).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor inkább úgy fogalmaznék, hogy jelenleg a kábeles sorozatok közül még mindig az első helyeken szerepel. A Trónok harcát leszámítva a vasárnapokat nagy főlénnyel mindig a TWD nyerte meg. Kábelen nem látok olyan erős konkurenciát - GoT az egyetlen ugyebár, míg a többi nagyjából jó, ha a 2 millát eléri, bár a TWD testvérsorozata a premierekkor és zárásokkor megindul felfelé (4, akár 5 milliós nézettség) de legtöbbször azis 1,5-2 millióval operál hetente.

Ellenben országosan, ahol ha a TWD ott jeleskedne, akkor most a 8. helyen szerepelne. De mivel az országosokat ingyen lehet fogni, így valszeg nagyobb nézettséget is produkálna, ellenben a kábeles csatornákkal. :)

 

Arra azért kíváncsi vagyok, hogy meddig akarják még húzni a TWD -t. Nagyon előrelátóak, hiszen 3 filmet is bejelentettek, továbbá a sorozat is ott van + Fear the WD. A világban persze van kurázsi, de a fejesek vajon mikor fogják elkaszálni az anyasorozatot? Mondjuk amíg ennyire népszerű, hogy a napokat nyeri, szerintem sokáig kifogja még húzni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hátha ilyen ütemben esik a népszerűsége akkor túl sokáig már nem fogja húzni. Az hogy pár év alatt elvesztették a nézőik majdnem két-harmadát azért nem semmi. Kérdés, hogy megtudják-e állítani a további népszerűségvesztést. Eleve most úgy tűnik hogy nem a kábelé hanem a streamingé a jövő ha televiziózásról van szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban azt mondtam volna, hogy Andrew Lincoln kiszállásáig biztos tartani fog a sorozat. Mint a képregény ismerője, elképzelhetetlennek tartottam, hogy Rick Grimes nélkül tovább fusson a TWD. Kb. mint a 24 Jack Bauer nélkül (tudom, van már olyan is), vagy a Die Hard Willis nélkül. Ma már azt mondom, addig fog tartani, amíg pénz van benne. Édesmindegy, hogy mennyivel volt több a nézettség 4-5 éve. Üzleti szempontból mondjuk érthető... két opciójuk volt: kaszálják az egész sorozatot, vagy megpróbálják Rick nélkül, valamelyes megújulva (új showrunnerrel). Utóbbi mellett döntöttek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint csak én követem a kezdetektől fogva. Nekem még mindig bejön, bár az igaz hogy néha húzzák mint a rétestésztát.  Egyedül a 8. évadot daráltam le a többit valós időben követtem. Szerintem minden karakter nagyon sokat változott az első évad óta. Nemrég belekukkantottam az első részekbe hát döbbenetes a változás. Számomra még mindig egy nagyon jó drámai sorozat.

Szerintem a sok elmaradozó néző jóval több henteléést várt, de ez nem arról szól. Itt tulajdonképpen a zombik lényegtelenek. Az élő emberek sokkal rosszabbak.

Én egyszer olvastam hogy legalább 2025-ig fogják csinálni, de ilyen nézettséggel nem hinném hogy el fog húzódni addig.

Abból a mókuskerékből ki kéne szerintem is lépni hogy mindig jön valami ellenfél akit le kell győzni.

Az ismerőseimnél különben Daryl a favorit karakter nem Rick. Nálam mindkettő nagyon jó.

 

Megnézve a 9x05. részt engem nagyon meghatott ahogy intézték a távozást és rengeteg kérdést vetett fel. Pl:

Spoiler

Ugye látjuk hogy a rész végén időugrás van(évek legalább). Rick miért nem tért vissza Alexandriába az évek folyamán? Hova, kik, és miért vitték el Ricket? A helikoptereseknek miért kellenek elrabolt emberek? Mi lesz Negannel? Látjuk hogy évek múlva is rácsok mögött van. De miért? Miért nem engedik ki?

 

 

Akik abbahagyták azoktól kérdezném, hogy miért hagytátok abba? Pusztán kiváncsiságból. Dzséjtről tudom hogy Rick karaktere miatt. 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 3. évad óta követem, de azóta egyfolytában, általában megnézem héten belül az aktuálisat, és szintén bejön még mindig. Persze nekem is Daryl a kedvencem :D

Sejtettem, hogy kb. mi várható az 5. epizód végén, szóval nem tudtak meglepni. Továbbra is kíváncsi vagyok a karakterekre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Megnézve a 9x05. részt engem nagyon meghatott ahogy intézték a távozást és rengeteg kérdést vetett fel. Pl:

  Spoiler elrejtése

Ugye látjuk hogy a rész végén időugrás van(évek legalább). Rick miért nem tért vissza Alexandriába az évek folyamán? Hova, kik, és miért vitték el Ricket? A helikoptereseknek miért kellenek elrabolt emberek? Mi lesz Negannel? Látjuk hogy évek múlva is rácsok mögött van. De miért? Miért nem engedik ki?

 

Spoiler

 

- Igen, konkrétan 6 év ugrás van. Rick szerintem eddigre halott, ellenkező esetben semmi értelme annak, hogy ennyi idő alatt nem tért vissza a szeretteihez. Szerintem 100%, hogy a filmekből ki fog derülni, miért nem ment haza.

- Gondolom, kísérleti célokból kellenek nekik az emberek. Hogy a vírus ellenszerét keresik-e, vagy csak valamilyen biológiai fegyvert akarnak létrehozni, az jó kérdés. De a filmekből elvileg ez is kiderül.

- Negant miért engednék ki? Tudva, hogy a bebörtönzés sokkal rosszabb számára a halálnál, így vezekel a tetteiért. Talán nem nagy spoiler, de a képregényben idővel kiengedik (kényszerből, amikor segít Rickéknek egy új fenyegetés ellen, ami elvileg a sorozat idei évadában mutatkozik be). Bár amennyire már elrugaszkodtunk a képregénytől (pl. Carl halála, Rick kivonása - akik ott jelenleg is a fő főszereplők) nem vehetjük készpénznek az ott történteket. Bár ez eddig is így volt.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 11. 10. - 20:29, Darth Sky írta:
  Spoiler elrejtése

 

- Igen, konkrétan 6 év ugrás van. Rick szerintem eddigre halott, ellenkező esetben semmi értelme annak, hogy ennyi idő alatt nem tért vissza a szeretteihez. Szerintem 100%, hogy a filmekből ki fog derülni, miért nem ment haza.

- Gondolom, kísérleti célokból kellenek nekik az emberek. Hogy a vírus ellenszerét keresik-e, vagy csak valamilyen biológiai fegyvert akarnak létrehozni, az jó kérdés. De a filmekből elvileg ez is kiderül.

- Negant miért engednék ki? Tudva, hogy a bebörtönzés sokkal rosszabb számára a halálnál, így vezekel a tetteiért. Talán nem nagy spoiler, de a képregényben idővel kiengedik (kényszerből, amikor segít Rickéknek egy új fenyegetés ellen, ami elvileg a sorozat idei évadában mutatkozik be). Bár amennyire már elrugaszkodtunk a képregénytől (pl. Carl halála, Rick kivonása - akik ott jelenleg is a fő főszereplők) nem vehetjük készpénznek az ott történteket. Bár ez eddig is így volt.

 

 

 A 9x06 után

 

Spoiler

Aminek örülök hogy a megmaradt Megmentőket élve elégették. Már a 8. évad végén az összeset agyon kellett lőni mikor besült a fegyverük a rossz golyótól. Egy, kiszabadíthatják Negant, kettő, borzalmas bűnöket követtek el amig hatalmuk volt, három , Egyszerűen képtelenek voltak békésen élni másokkal, erőszakosak voltak és primitívek. Aki képes egy 11 éves gyereket lelőni(és könyörögtetni a kisfiú életéért a nővérét) az nálam borzalmas kínhalált érdemel. A sima halál az az egyszerű gyilkosággért jár.

Ami viszont érdekes, hogy a Megmentők maradéka 6 éven keresztül elvolt, nem támadták Alexandriát vagy Hilltopot? Hisz ott semmilyen termény nem terem meg.

Michonne meg nem vált az előnyére.

Az igaz hogy Negan is elképesztő dolgokat művelt, viszont azt azért nem árt nem elfelejteni hogy Rickék kezdték öldösni a helyőrsége tagjait Gregoryval megállapodva. Negan csak ezután nyírta ki a két delikvenst Rick csapatából. Persze előbb-utóbb rájuk szállt volna enélkül is, de ha igazsásgosak akarunk lenni akkor Rickék kezdték.

Meg most ott fogják ültetni ezt a jó karaktert? Szerintem 6 év sitt elég lenne neki, és kiengedve még az is lehet hogy hasznos tagja lenne a társaságnak.

Főleg hogy most jönnek a Suttogók.

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Szerintetek megtörténhet az, hogy Amerikában egy országos csatorna bezárja a kapuit? Itt főleg a The CW -ra gondolok.

 

A The CW nagy többségben a tiniknek szól - gondoljunk csak a The Vampire Diaries c. sorozatra gondolni, vagy a Gossip Girl c. műalkotásra - de ugyanakkor itt foglalnak helyet az olyan sorozatok, mint például a Supernatural, az Arrowverse sorozatok (Arrow, Flash, Supergirl, LoT) és régen ide jött a Smallville is, miután a The WB és egy másik csatornából 2006 -ban megalkották a The CW -t.

Megfigyeltem, hogy a kezdetekben minden jól ment, 2010-11 környékén is jó 3-4 milliós nézettségeket produkált - TVD mondjuk, de a Smallville is közel 3 milliós nézettséggel zárt. Aztán jött az Arrow, majd a Flash és nézettségi rekordot döntöttek meg a maguk 4-4,5 milliós nézettségükkel, amik aztán szépen lassan estek lefele, ami természetes. :)

 

Namármost idén egyik sorozat sem érte el - májusban - az 1.0 -ás ratinget. Mondhatjuk, hogy a Flash volt ami kimagaslott a maga 0.8 -ával, míg az utánaérkező BL és Supnat 0.5 körül mozgott, míg volt, ami kemény 0.1 -et hozott - az kaszálva is lett.

 

Viszont ha a CW fennakar maradni, akkor valami erőset mindenképpen kellene aratnia, mert jelenleg a legerősebb sorozatuk - a Flash - 0.6-0.7 körül kavar, de ha követi testvérei sorsát, 1-2 évadon belül bekerül a 0.3-0.4 -es tartományba - de lehet kövi évadban is. Egy idő után pedig alig lesz ember, aki nézi majd a csatornát. Persze gondolom én, hogy a csatornának nem csak az élő adás a fontos, hanem az online megtekintések, meg az ismétlések is, de lassan már vicc lesz itt. Máshol se rózsás a helyzet, de a CW -nál bűnrossz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.